نتایج نظر سنجی حجاب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام

درطول چند روز گذشته که دو تاپیک زدم و دو مورد نظرسنجی متفاوت برگزار شد دوستان زیادی شرکت کردند همدر بحث هاوهم درنظرسنجی ها که جا داره از همه تشکر کنم( پس از همه ممنونم)

دلایلی و مسایلی هست که باعث بسته شدن تاپیک شد که فعلااز بحث درباره اینها و اینکه چه کسایی باعث و بانی بودند صرف نظر می کنم و توجه همه رو جلب میکنم به نتایج نظرسنجی؛ البته نتایج رو شب قبل از بسته شدن ذخیره کرده بودم که ممکنه چند نفر آخری که رای دادند در نتیجه نیومده باشه که همینجا از اونها هم عذر خواهی می کنم.

دو مورد نظر سنجی بود با عناوین 1-چرا بعضیها با حجاب مخالفند و بدحجاب دارند2-در مسئله حجاب کدام مورد یا موارد را قبول می کنیدکه هر مورد سوالاتی طرح شده بود:

1-
چرا بعضیها با حجاب مخالفند و بدحجاب دارند
- قبول نداشتن حجاب
- مدگرایی
- مخالفت با سیاستهای کشور
- جلب توجه

2-
در مسئله حجاب کدام مورد یا موارد را قبول می کنید ( میتون�
- اصل حجاب مطرح شده در قرآن و روایات صحیح رو قبولدارم
- پوشش درحد مطرح شده درغرب مثلا آمریکا رو قبولدارم
- به نظر من پوششی که بسته به شرایط آب و هوایی ایجاد بشه خوبه ( نه مدها و پوشش های جدید غربی)
- حجاب درایران بصورت قانون هست و متن مفسرش رو قبولش دارم
- حجاب درایران باید قانون باشه طبق گزینه 1
- دولت بعنوان اجرا موظف به برخورد با مصادیق بدحجابی خواهد بود براساس دستورات دینی
- شیوه فعلی برخورد بابدحجابی موافق با مورد 6 هست

در هر مورد از نظرسنجی تعدادی شرکت کننده داشتیم
نظرسنجی اول آخرین ذخیره ای کهگرفته بودم 82 نفر از دوستان بودند
نظر سنجی دوم تعداد شرکت کنندگان تا صبح 63نفر از دوستان رو شامل می شد

در ادامه نتایج خواهد آمد

*************************************** باتشکر
*************************************** جوهر

آخرین ویرایش:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما از همون اول کار نظرم این بود آخر سر هر دو نظر سنجی روبا هم تلفیق کنم( هرچند به دلایلی نمی تونستم هردو رو همزمان اجرا کنم)

اما در ادامه متوجه شدم عده ای در اولی و عده ای در دومی شرکت نکردند، پس برای همه پست زدم و تعداد شرکت کننده ها زیادتر شد تا اینکه از اساس ریشه تاپیک رو زدند. برای همین مجبور شدم به همین مقدار بسنده کنم.

از تعداد کل شرکت کننده ها اونایی که در هردو نظر سنجی شرکت کرده بودند رو جدا کردم که تعدادشون 38 نفر شد
به شکلی که سوال می شد
-در مسئله حجاب کدام مورد یا موارد را قبول می کنید ( میتون�
1- اصل حجاب مطرح شده در قرآن و روایات صحیح رو قبولدارم
2- پوشش درحد مطرح شده درغرب مثلا آمریکا رو قبولدارم
3- به نظر من پوششی که بسته به شرایط آب و هوایی ایجاد بشه خوبه ( نه مدها و پوشش های جدید غربی)
4- حجاب درایران بصورت قانون هست و متن مفسرش رو قبولش دارم
5- حجاب درایران باید قانون باشه طبق گزینه 1
6- دولت بعنوان اجرا موظف به برخورد با مصادیق بدحجابی خواهد بود براساس دستورات دینی
7- شیوه فعلی برخورد بابدحجابی موافق با مورد 6 هست
-چرا بعضیها با حجاب مخالفند و بدحجاب دارند
8- قبول نداشتن حجاب
9- مدگرایی
10-مخالفت با سیاستهای کشور
11- جلب توجه

به ترتیب شماره سوالات نتیجه از بین 38 نفر این شد

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
- اصل حجاب مطرح شده در قرآن و روایات صحیح رو قبولدارم 55.26 درصد
2- پوشش درحد مطرح شده درغرب مثلا آمریکا رو قبولدارم 28.95 درصد
3- به نظر من پوششی که بسته به شرایط آب و هوایی ایجاد بشه خوبه ( نه مدها و پوشش های جدید غربی) 26.32 درصد
4- حجاب درایران بصورت قانون هست و متن مفسرش رو قبولش دارم 10.53 درصد
5- حجاب درایران باید قانون باشه طبق گزینه 1 28.95 درصد
6- دولت بعنوان اجرا موظف به برخورد با مصادیق بدحجابی خواهد بود براساس دستورات دینی 21.05 درصد
7- شیوه فعلی برخورد بابدحجابی موافق با مورد 6 هست 10.53 درصد
8- قبول نداشتن حجاب 52.63 درصد
9- مدگرایی 31.58 درصد
10-مخالفت با سیاستهای کشور 13.16 درصد
11- جلب توجه 36.84 درصد

kung

اخراجی موقت
نتیجه نظر سنجی دوم

در اخرین لحظه نظر سنجی تعداد افردی که به قبول نداشتند حجاب رای داده بودند 52 نفر بود فکر کنم بازی بار ارقام و اعداد عادت برای بسیجی ها شده تا نتیجه دلخواه خودشان را بیان کنند . خواهشمندم مدیر سایت عکس آخرین لحظه از نظر سنجی را قرار دهند ممنون
در ضمن تعداد شرکت کنندگان که هر کدام یک گزینه بیشتر نمی توانستند انتخاب کنند می شود 38 نفر !!!!!! در صورتی که فقط افرادی که در بندیک در تاپیک اول را انتخاب کرده بودند 52 نفر بودند !!!! و آنچه مسلم بود در تاپیک دوم خیلی ها شرکت نکردند به خاطر آنکه گزینه ها مناسب نبود در نتیجه تعداد افراد شرکت کننده در هر دو تاپیک برابر نبود !!! اینگونه است که با ارقام بازی می شود :)

آخرین ویرایش:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر سنحی دوم که به علت گزینه های نا مناسب قابل بحث نیست ، نظر سنجی اول هم نشان میده که اکثریت با حجاب نیستند و اقلیت و اکثریت در یک جامعه نمونه آماری مشخص شد.
نتیجه گیری: این کار حکومت اسلامی(حجاب اجباری) باعث شده که عده ای اقلیت افکار و حتی پوشش خود رو بر اکثریت جامعه تحمیل کنند، که این همونطور که میبینید و لمس میکنید طبعات بدی رو توی جامعه داشته و باعث شده مردم احساس کنند اعتقاداتشون نادیده گرفته میشه و حق انتخاب ندارند حتی اگه توی پوشش تحمیلی کمی کاستی نشون بدن با برخورد شدید حکومت مواجه میشن، که این عین ظلمه.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اخرین لحظه نظر سنجی تعداد افردی که به قبول نداشتند حجاب رای داده بودند 52 نفر بود فکر کنم بازی بار ارقام و اعداد عادت برای بسیجی ها شده تا نتیجه دلخواه خودشان را بیان کنند . خواهشمندم مدیر سایت عکس آخرین لحظه از نظر سنجی را قرار دهند ممنون
در ضمن تعداد شرکت کنندگان که هر کدام یک گزینه بیشتر نمی توانستند انتخاب کنند می شود 38 نفر !!!!!! در صورتی که فقط افرادی که در بندیک در تاپیک اول را انتخاب کرده بودند 52 نفر بودند !!!! و آنچه مسلم بود در تاپیک دوم خیلی ها شرکت نکردند به خاطر آنکه گزینه ها مناسب نبود در نتیجه تعداد افراد شرکت کننده در هر دو تاپیک برابر نبود !!! اینگونه است که با ارقام بازی می شود :)

kungعزیز منتظر همین حرفت بودم
اگه یک کم دقت می کردی سوال این بوده که به نظرتان چرا بعضیها با حجاب مخالفند و بدحجاب دارند نه اینکه نظر شما درباره حجاب چیست؟ قدر مسلم اینکه عده زیادی هستند که نظرشون اینه که اکثر کسایی که با حجاب مخالفند و یا بد حجاب دارند بدلیل قبول نداشتن حجابه اما نظرسنجی دوم رو گذاشتمتا همین موارد مشخص بشه.

درباره تعداد شرکت کننده ها که 96 نفر بودند در آخرین لحظه ای که من دیدیم اما ذخیره نداشتم فکر نمی کردم بسته بشه، خوب این هم از افاضات پست آخرت بود که گذاشته بودی و زده بودی به سیم آخر هرچی از دهنت رسیده بود گفته بودی؛ من هم اول کار بهت هشدار دادم که با این کارت ممکنه باعث بسته شدن تاپیک بشی( شایدم دلت می خواسته) اما بازهم اگه آمار نهایی رو مستند داری بده حتما آخرین افراد رو میزارم چون چند نفری رو که دعوت کرده بودم از آخرین افراد مثل مستر fares در نظر سنجی دوم گزینه اول رو انتخاب کرده بود، اما با لطف شما نتونستم اون چند نفر آخر رو تو لیست مشترک قرار بدم.

بازم می گم انتخاب گزینه اول در نظرسنجی اول دلیل بر مخالفت با حجاب نبوده همونطور که اگه دقت کنی میبینی اکثر کسایی که گزینه یک رو در دومین نظرسنجی انتخاب کردن همون گزینه یک رو در نظرسنجی اول انتخاب کردند.

نظر سنحی دوم که به علت گزینه های نا مناسب قابل بحث نیست ، نظر سنجی اول هم نشان میده که اکثریت با حجاب نیستند و اقلیت و اکثریت در یک جامعه نمونه آماری مشخص شد.
نتیجه گیری: این کار حکومت اسلامی(حجاب اجباری) باعث شده که عده ای اقلیت افکار و حتی پوشش خود رو بر اکثریت جامعه تحمیل کنند، که این همونطور که میبینید و لمس میکنید طبعات بدی رو توی جامعه داشته و باعث شده مردم احساس کنند اعتقاداتشون نادیده گرفته میشه و حق انتخاب ندارند حتی اگه توی پوشش تحمیلی کمی کاستی نشون بدن با برخورد شدید حکومت مواجه میشن، که این عین ظلمه.

دوست من من به تمام دوستانی که در نظرسنجی اول مشارکت داشتند پست دعوت دادم.
آره بقول شما یک عده ای ( تعدادشون فکرکنم 5 نفر هم نمی شده که 3 نفر به خودم گفتند اما 2 نفرشون رای دادند) قبول نداشتند نظر سنجی رو اما بیشتر کسایی که شرکتنکردند و من دعوتشون همکرده بودم و منتظر مشارکتشون بودم تا اون لحظه قبل از دعوت من off بودند و من دوباره هم برا همشون فرستادم بازم On نشده بودند.
عده ای هم درنظر سنجی دوم مشارکت داشتند ولی نظرسنجی اول رو شرکت نکردند، بگیم اینها هم نظرسنجی اول رو قبول نداشتند؛ نه میشه هزاردلیل داشت. به تکتکشون پست بزن ببین چرا دومی رو شرکت کردند ولی اولی رو نه و بالعکس.

بعدشم توجه کنید که اکثرا هرچند قلبا معتقد به حجاب شبیه گزینه یک نظرسنجی دوم هستند اما انتقاد دارند و گزینه های 3،2، 4، 5، 6، 7 رو انتخاب نکردند(نتیجه رو خودت بگیر)

:gol::gol::gol::gol:

Arash_Sn

عضو جدید

دوست عزیز این صحبت شما درست نیست!

در هیچ کجای دنیا در ارتباط با آئین نامه ها و قوانین( Code ) نظر اکثریت ملاک نیست مگر در تصویب قانون اساسی، بطور مثال در آمریکا و سایر کشورهائی که روش قانون گزاری آنان به شکل Common Law است یکنفر قاضی( Judge ) اقدام به صدور قانون مینماید و سیصد میلیون نفر آمریکائی آنرا اجرا مینمایند.
آیا به نظر شما این عینه ظلمه؟
من به دوستان توصیه میکنم کمی فلسفه و حقوق مطالعه بفرمایند تا خیلی از مطالبی که بنده در تاپیک قبلی هم عرض کردم روشنتر شود.

به همین دلیل در نظر سنجی قبلی هم شرکت نکردم! چون فکر نمیکنم قانون گزاری و یا تفسیر آن از وظایف بنده و یا امثال بنده باشد .

//

kung

اخراجی موقت

در هیچ کجای دنیا در ارتباط با آئین نامه ها و قوانین( Code ) نظر اکثریت ملاک نیست مگر در تصویب قانون اساسی، بطور مثال در آمریکا و سایر کشورهائی که روش قانون گزاری آنان به شکل Common Law است یکنفر قاضی( Judge ) اقدام به صدور قانون مینماید و سیصد میلیون نفر آمریکائی آنرا اجرا مینمایند.
من به دوستان توصیه میکنم کمی فلسفه و حقوق مطالعه بفرمایند تا خیلی از مطالبی که بنده در تاپیک قبلی هم عرض کردم روشنتر شود.

به همین دلیل در نظر سنجی قبلی هم شرکت نکردم! چون فکر نمیکنم قانون گزاری و یا تفسیر آن از وظایف بنده و یا امثال بنده باشد .

//

تمامی پاسخ های سئوالات شما در تاپیک قبلی داده شد امیدوارم مطالعه کرده باشید چون در حال حاضرتاپیک دیگر حذف شده است
در مورد گفته اخیرتان هم باید عرض کنم اگر در کشوری دیگر نیز ظلم می شود این توجیح کننده ظلم در کشورما نیست و مربوط به آن کشور هست و این نوع برداشت کاملا نادرست است . از طرفی مردم کشور ما با همین قانون اساسی مشکل دارند و میخواهند که قانون اساسی دوباره به رای گذاشته شود که نتیجه این رای گیری هم برای همه آشکار هست همانطور که در اکثر سایتها این رای گیری انجام پذیرفته . اصولا قوانین بشری در تمام دنیا نقصهای دارد و همواره شاهد بسیار از ظلم ها در حق بشریت در تمام دنیا هستیم . موضوع مورد بحث نوع اجبار و اعمال زور و دیکتاتوری در برخی از کشورهای جهان سوم است که تعداد کشورهایی که هیچ گونه از مفهومی از دموکراسی را درک نکرده اند به تعداد انگشتان یک دست می رسد.
شما در تمامی کشورهای دموکرات می توانید نظر خود را بصورت مستقل و از یک رسانه ملی در مورد تمامی قوانین بیان دارید همانطور که شاهدید خود شهروندان آمریکایی در هالیوود اقدام به ساخت فیلمهایی بر علیه دولت و سیاستهای دولت خود دارند که این همان نشان دهنده دموکراسی امکان بیان تمام نظرها می باشد .

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

//
آرش حان شما که مطالعه داری به من بگو فلسفه جمهوری و دموکراسی چیه؟
آیا غیر از اینه که همه مردم از هر نژاد و قومی توی حکومت سهیم باشند و بتونند اونجوری که معتقدند زندگی کنن؟ نه اینکه تحمیل بشند جوری که آقایون دوست دارند زندگی کنند.
آیا واقعا جمهوری اینه که یک غشر خاص نظرات و اعتقادات و مقدسات و حتی پوششش رو به ه مه مردم اجبار کنه؟ آیا واقعا اینه اصول جامعه شناسی شما؟! اگر در یک جایی قانون بر پایه ظلم نوشته شده یاشه باید پذیزفت و گفت نباید قانون گریزی کرد؟!

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی نیست به این یارو بگه آخه حجاب دخترا به تو چه ربطی داره در ضمن نظر سنجی ای که تو مدیرش باشی همون اول نتیجش معلومه:razz::razz:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی نیست به این یارو بگه آخه حجاب دخترا به تو چه ربطی داره در ضمن نظر سنجی ای که تو مدیرش باشی همون اول نتیجش معلومه:razz::razz:

شرمنده روز اولی که نظرسنجی رو گذاشتم کسی نگفت از همون اول نتیجش این میشه

یک کم که گذشت دوستان گفتند دیدید که هیچکی با حجاب موافق نیست و همه گزینه یک رو می زنند
بعدش که نظرسنجی دوم رو گذاشتم گفتند که معلومه مثل نظر سنجی اول اکثرا گزینه 2 رو میزنند.

اما کسی نبود اینی که الان گفتی رو بگه

میدونی به این طرز رفتارت ( چیزی که نوشتی )چه ضرب المثلی می خوره نگم بهتره چون دهن من مثل تو نیست یک کم چفت و بست داره.

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده روز اولی که نظرسنجی رو گذاشتم کسی نگفت از همون اول نتیجش این میشه

یک کم که گذشت دوستان گفتند دیدید که هیچکی با حجاب موافق نیست و همه گزینه یک رو می زنند
بعدش که نظرسنجی دوم رو گذاشتم گفتند که معلومه مثل نظر سنجی اول اکثرا گزینه 2 رو میزنند.

اما کسی نبود اینی که الان گفتی رو بگه

میدونی به این طرز رفتارت ( چیزی که نوشتی )چه ضرب المثلی می خوره نگم بهتره چون دهن من مثل تو نیست یک کم چفت و بست داره.
ببین داداش با من یکی بحث نکن که امثال تو رو خوب میشناسم خودشونو خونسرد نشون میدن ولی درونشون چیز دیگس:razz:
اینی که گفتمم واقعیته تو چیکار به حجاب ما داری !!!کم پاچه گیر تو خیابونه تو یکی زیادی هستی:mad:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین داداش با من یکی بحث نکن که امثال تو رو خوب میشناسم خودشونو خونسرد نشون میدن ولی درونشون چیز دیگس:razz:
اینی که گفتمم واقعیته تو چیکار به حجاب ما داری !!!کم پاچه گیر تو خیابونه تو یکی زیادی هستی:mad:

حالا جوش نیار که تومحیط بستهای می ترکی:w25::w25:
بیا:gol::gol:

حجاب خانومها مثل تمام مسائل اجتماعی به همه افراد اجتماع ربط داره

البته استثنائی ها رو همون اول جدا می کنند چه مرد باشه چه زن:w25:

از شوخی گذشته نتیجه رای گیری معلومه دیگه حالا بجای اینکه ناراحت باشی بپذیر
معلومه هرچند آدمای اینجا بیشترشون منتقد هستند اما مسلمونند ته دلشون با اسلامه( خوب همشون مثل خیلی های دیگه آیه مربوط به حجاب رو خوندن) اما در اجرا که گزینه های 4 و 5 و 6 و 7 بوده نظرات تقسیم شده.
این که جای بحث نداره.
داره؟

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا جوش نیار که تومحیط بستهای می ترکی:w25::w25:
بیا:gol::gol:

حجاب خانومها مثل تمام مسائل اجتماعی به همه افراد اجتماع ربط داره

البته استثنائی ها رو همون اول جدا می کنند چه مرد باشه چه زن:w25:

از شوخی گذشته نتیجه رای گیری معلومه دیگه حالا بجای اینکه ناراحت باشی بپذیر
معلومه هرچند آدمای اینجا بیشترشون منتقد هستند اما مسلمونند ته دلشون با اسلامه( خوب همشون مثل خیلی های دیگه آیه مربوط به حجاب رو خوندن) اما در اجرا که گزینه های 4 و 5 و 6 و 7 بوده نظرات تقسیم شده.
این که جای بحث نداره.
داره؟
اینقد واسم گزینه های نظر سنجی تو تو جوابات نیار چون من حتی به خودم زحمت ندادم یه بار بخونمشون:razz:جواب منو بده تو به حجاب چیکار داری!!!:mad:مسئله اجتماعی هست که هست بزرگتر ازتو هم هست بخواد واسه این چیزا نظر بده:confused:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقد واسم گزینه های نظر سنجی تو تو جوابات نیار چون من حتی به خودم زحمت ندادم یه بار بخونمشون:razz:جواب منو بده تو به حجاب چیکار داری!!!:mad:مسئله اجتماعی هست که هست بزرگتر ازتو هم هست بخواد واسه این چیزا نظر بده:confused:

منو می بینی کم آوردم و ساکت شدم( دیگه حرفی برات برا گفتن ندارم)از بس که منطقی هستی

بای بای

واذا خاطبهم الجاهلون قالو سلاما

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو انتخابات هم تقلب شد تو این نظر سنجی هم تقلب کردن من تا ساعت آخر که تاپیک حذف بشه تو بحث بودم مثل انتخابات به شعورمون توهین شد این آقا هم سعی دارن همین کار بکنن اما فقط به شعور خودشون توهین می کنن
یچی دیگه شما چه نظر سنجی بذاری چه نذاری جامعه بزور همه رو مجبور به حجاب کرده با اینکه بیشتر مردم ایران با حجاب به خصوص حجاب اجباری مخالفن

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب یه مساله ی فردیه اما از اونجایی که رژیم ایران و دوستدارانشون به اب خوردن مردم هم کار دارن به زور می خوان یه مساله ی اجتماعی نشونش بدن

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو انتخابات هم تقلب شد تو این نظر سنجی هم تقلب کردن من تا ساعت آخر که تاپیک حذف بشه تو بحث بودم مثل انتخابات به شعورمون توهین شد این آقا هم سعی دارن همین کار بکنن اما فقط به شعور خودشون توهین می کنن
یچی دیگه شما چه نظر سنجی بذاری چه نذاری جامعه بزور همه رو مجبور به حجاب کرده با اینکه بیشتر مردم ایران با حجاب به خصوص حجاب اجباری مخالفن

هرجور دلت می خواد می تونی فکرکنی

یک دلیل باری که تقلب کردم کافیه

تهمت زدنت از عصبانیتت هست
هروقت آروم شدی ادامه بدیم

شما به یک گزینه رای دادی دیگران به یک گزینه دیگه این ناراحتی نداره

می تونیم فراخوان بزنیم بیان تایید یا رد کنند رایشون رو

این که ناراحتی نداره

اینم دموکراسی
من مشتم بازه

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو می بینی کم آوردم و ساکت شدم( دیگه حرفی برات برا گفتن ندارم)از بس که منطقی هستی

بای بای

آخیییییییییییییی:biggrin::biggrin::biggrin:برو به بزرگترت بگو بیاد:razz:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرجور دلت می خواد می تونی فکرکنی

یک دلیل باری که تقلب کردم کافیه

تهمت زدنت از عصبانیتت هست
هروقت آروم شدی ادامه بدیم

شما به یک گزینه رای دادی دیگران به یک گزینه دیگه این ناراحتی نداره

می تونیم فراخوان بزنیم بیان تایید یا رد کنند رایشون رو

این که ناراحتی نداره

اینم دموکراسی
من مشتم بازه
فراخوان بزنید
البته همه ی اون افراد باید بیان اسم آرا هم باید آشکار باشه اگه یدونه از اون افراد از هر گروه نیاد قابل قبول نیست

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون من شرکت نکردم باطله............
در کل به چند نفر خبر دادی ...2 نفر..3 نفر ..52 نفر...بقیه از کجا فهمیدن؟؟؟؟
داداش نظر سنجی زمانیه که همه خبر داشته باشن بیان نظر بدن نه اینکه یه عده خاص بیان بعد روش مانور بدی...........من خودم طرفدار حجاب درستما....ولی نظر سنجی این طوری رو باید گذاشت دم کوزه و ....

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

بای بای

اینم واسه شما:

و اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالو انما نحن مصلحون

معنیشو بلدی یا بنویسم عزیز:heart::heart::heart:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فراخوان بزنید
البته همه ی اون افراد باید بیان اسم آرا هم باید آشکار باشه اگه یدونه از اون افراد از هر گروه نیاد قابل قبول نیست

نشد دیگه ممکنه عمرنوح داشته باشی و یکی نخواد بیاد
هرچند همون نظر سنجی قبلی هم آشکار بود
توصیه کردند که غیر آشکار بزارم اما قبول نکردم و گفتم این به واقعیت نزدیکتره

چون من شرکت نکردم باطله............
در کل به چند نفر خبر دادی ...2 نفر..3 نفر ..52 نفر...بقیه از کجا فهمیدن؟؟؟؟
داداش نظر سنجی زمانیه که همه خبر داشته باشن بیان نظر بدن نه اینکه یه عده خاص بیان بعد روش مانور بدی...........من خودم طرفدار حجاب درستما....ولی نظر سنجی این طوری رو باید گذاشت دم کوزه و ....

شما شرکت نکردی اما نظرت محترم
من به همه کسایی که تو نظر سنجی اول شرکت کرده بودند برا شرکت در دومی پست زدم، داشت خوب پیش می رفت اما kung پستهای زد که باعث بسته شدن شد و مجبور شدم داده ها رو از داشته ها استخراج کنم

حالا به جایی بر نمی خوره جامعه آماری شده 38 نفر هیچ ایرادی نداره
تازه اولین رای ها رو هم کسایی دادند که با حجاب مخالف بودند اگهمی تونستند رای جمع کنند در مخالفت دریغ نمی کردند.
فقط این رو فهمیدم خیلی از کسایی که به ظاهر فکرمی کنی مخالف حجاب هستند در واقع اصل حجاب در قرآن اومده رو قبول دارند. و تنها در اجرا مخالفت دارند.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
الا انهم هم المفسدون ولکن لا یشعرون
:gol::gol::gol:

صد البته....من قصدم توهین نبودا ازم ناراحت نشید قصدم این بود که بگم منم عربی و قرآن و حدیث بلدم...اگه می خوای مثال یا ضرب المثلی بزنی پارسیش خیلی قشنگ تره...مگه نه؟؟؟:heart::heart:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد البته....من قصدم توهین نبودا ازم ناراحت نشید قصدم این بود که بگم منم عربی و قرآن و حدیث بلدم...اگه می خوای مثال یا ضرب المثلی بزنی پارسیش خیلی قشنگ تره...مگه نه؟؟؟:heart::heart:

همون آیه قرآن کاملتر و رساتر بود
درضمن کاری به عربی بودنش نداشتم از قرآنه و از صدتا ضربالمثل مستندتر)
:gol::gol:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ...راستی ببین می خوام عقلت ملاک قرار بدی...مهندسی کشاورزی خوندی و پستاتم بالاست ..آمار هم گذروندی یا حداقل آشنایی داری...میدونی نمنه چیه و جامعه آماری چیه...حالا به نظر خودت یک نمونه 38 نفری واسه یه جامعه آماری برا این باشگاه اونم بعد از درگیری های سیاسی و اخراج اون همه صاحب رای از این باشگاه کافیه و میشه رو اطلاعاتش مانور داد؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.