نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

askari30

عضو جدید
ای کاش فقط میدونستیم چه مدت دیگه میشه تا میشد یه برنامه برا زندگیمون میریختیم

خبر که نیست خودت میدونی.
با اومدن ماه رمضون یعنی رفته برا بعد ماه رمضون. حالا تواین مدت شماره پرسنلیت اومده باشه که چه خوب
وگرنه منتظر دوره بعدی باش یعنی فعلا برا بقیه زندگیت تصمیم نگیر یعنی لنگ در هوا باش یعنی بابا تازه دوسال شده دیگه چیزی نیست یعنی خیلی خوبه دیگه همه چی آرومه من چقد خوشحالم .خیلی خوبه نه

پیشنهاد میکنم دوستان بیکار برن دنبال یه کار بگردن شاید فعلا خبری نخواد بشه

آقایونی که رفتن سر کار این state تون نیومد ببینیم این مزایایی که ضریب رو میسازه چیه و بالا خره حقوقمون اگه رفتیم شرکت گاز چقدر میشه؟

nimaza

اخراجی موقت
کسی می دونه کتاب خوب واسه مصاحبه نفت چیه ؟

pasha_m

عضو جدید
ای کاش فقط میدونستیم چه مدت دیگه میشه تا میشد یه برنامه برا زندگیمون میریختیم

کل زندگیمون رو هواست ... کاهش این مسئولین یه سر سوزن احساس مسئولیت داشتند و ما رو این جوری بلاتکلیف رها نمی کردند.....

amin392

عضو جدید
کل زندگیمون رو هواست ... کاهش این مسئولین یه سر سوزن احساس مسئولیت داشتند و ما رو این جوری بلاتکلیف رها نمی کردند.....

سلام به همه دوستان
شما فکر میکنی وقتی زنگت زدن رفتی اونجا دیگه همچی حله. تازه اولشه . اگه این حرف که هنوز بعضی ایستگاهها تکمیل نشده درست باشه فعلا باید بری اونجا که میگن کار کنی نه اونجا که دائم باید مشغول بشی .من نمیگم اینجا که ممکنه بریم جای بدیه شاید همه مون ارزو داشته باشیم در اینده انتقالی بگیریم و بریم اونجا ولی این یعنی اینکه شما فعلا یه زندگی موقت در اون محل درست کنی تا زمانی که محل انتخابیت ساخته بشه و بعد بری اونجا ساکن بشی .
که این یعنی "فعلا بلا تکلیف باش و فعلا موقت زندگی کن"

از دوستان کسی هست که اطلاعات جدیدی در مورد شماره پرسنلی ها و یا چیزای دیگه داشته باشه ؟

آخرین ویرایش:

protonboy

عضو
سلام
شاید ما بچه های نفت و گاز پارس رو شاید به انتقال گاز انتقال بدن
ضریب ایستگاه عملیات منطقه هفت انتقال گاز و مشابه بدون اضافه کاری چنده؟ چند ساعت اضافه کاری رد می کنند؟

moheby25

عضو جدید
از بچه هایی که تو آزمون سال 91 قبول شدن کسی برای استعلام در محل زندگیتون اومده؟

sos-m

عضو جدید
سلام

سلام

با سلام
اولین بار هست که در تاپیک شما پیام میگذارم, صفحات گذشته را مطالعه کردم، متاسفانه عده ای در موضوع اشتغال دچار مشکل شدید می باشند. استخدام در وزارت نفت ، رسیدن به بهشت برین نیست. استخدام در انتقال گاز یعنی : دوری از خانواده ، کار سخت و خطرات شغلی فراوان و ... :cry: ولی تمام اینها در برابر مزیت امنیت شغلی ، آینده کاری ، بیمه خدمات درمانی خوب و ... در وضعیت کاری کشور قابل تامل است. :razz: انتقال گاز یعنی بتونی بعد از 6 سال سابقه کار یه خونه نقلی 75 متری با یه پراید مدل 88 بدون کمک هیچ کس برا خودت دست و پا کنی.
کسی داخل وزارت نفت میلیونر نخواهد شد ، افرادی که دنبال پول زیادند و کار آسان ،بهتره تا مراحل شروع به کارشون از این جلوتر نرفته استعفا بدن برن دنباله رویاهاشون ! اینجا جای بچه بازی و نق نق های بچه گانه نیست.
من تو قسمت های مختلف وزارت نفت به شکل پیمانکاری فعالیت کردم و سختی شو کشیدم و حالا رسمی شدن در وزارت نفت را با تمام شرایطش پذیرفتم
خبر نسبتاً خوب اینکه شماره های پرسنلی اومده و اگر شماره کسی هم تاکنون نیامده باشه ، انشااله تا آخر مردادماه خواهد آمد. اطلاعات شخصی تون به زودی در سامانه جامع وزارت نفت ثبت خواهد شد و شروع به کار به امید خدا تا ابتدای شهریور قطعی خواهد بود. دوره با جلسات توجیهی روسای منطقه شروع میگردد و اگر ایستگاهی ساخته نشده باشه در ایستگاهای مرجع دیگر به احتمال زیاد به شکل اغماری شروع بکار خواهید کرد.
انشااله به زودی میبینمتون ، زندگی یعنی استفاده از بهترین موقعیت ها در زمان حال ، اندیشیدن به آینده بدون تلاش یعنی توقف در مسیر زندگی :smile:

damoon.hd

عضو جدید
با سلام
اولین بار هست که در تاپیک شما پیام میگذارم, صفحات گذشته را مطالعه کردم، متاسفانه عده ای در موضوع اشتغال دچار مشکل شدید می باشند. استخدام در وزارت نفت ، رسیدن به بهشت برین نیست. استخدام در انتقال گاز یعنی : دوری از خانواده ، کار سخت و خطرات شغلی فراوان و ... :cry: ولی تمام اینها در برابر مزیت امنیت شغلی ، آینده کاری ، بیمه خدمات درمانی خوب و ... در وضعیت کاری کشور قابل تامل است. :razz: انتقال گاز یعنی بتونی بعد از 6 سال سابقه کار یه خونه نقلی 75 متری با یه پراید مدل 88 بدون کمک هیچ کس برا خودت دست و پا کنی.
کسی داخل وزارت نفت میلیونر نخواهد شد ، افرادی که دنبال پول زیادند و کار آسان ،بهتره تا مراحل شروع به کارشون از این جلوتر نرفته استعفا بدن برن دنباله رویاهاشون ! اینجا جای بچه بازی و نق نق های بچه گانه نیست.
من تو قسمت های مختلف وزارت نفت به شکل پیمانکاری فعالیت کردم و سختی شو کشیدم و حالا رسمی شدن در وزارت نفت را با تمام شرایطش پذیرفتم
خبر نسبتاً خوب اینکه شماره های پرسنلی اومده و اگر شماره کسی هم تاکنون نیامده باشه ، انشااله تا آخر مردادماه خواهد آمد. اطلاعات شخصی تون به زودی در سامانه جامع وزارت نفت ثبت خواهد شد و شروع به کار به امید خدا تا ابتدای شهریور قطعی خواهد بود. دوره با جلسات توجیهی روسای منطقه شروع میگردد و اگر ایستگاهی ساخته نشده باشه در ایستگاهای مرجع دیگر به احتمال زیاد به شکل اغماری شروع بکار خواهید کرد.
انشااله به زودی میبینمتون ، زندگی یعنی استفاده از بهترین موقعیت ها در زمان حال ، اندیشیدن به آینده بدون تلاش یعنی توقف در مسیر زندگی :smile:

با سلام، دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیت. 2 تا سوال داشتم. اول اینکه شما خودت استخدام شرکت گاز هستی؟ یا میخوای استخدام بشی؟ دوم اینکه این اطلاعات رو در مورده شماره پرسنلی و شروع دوره واینکه اگه ایستگاهی ساخته نشده باشه بصورت اغماری در جای دیگه باید کار کنیم رو از کجا بدست آوردید؟ ممنون

Yadavaran

عضو جدید
با عرض تشکر از عزیز یا عزیزانی که در فراخوان هفته قبل مارا یاری کردند اگرمیشود این هفته هم به این شماره کارت کمک کنید ممنون خو
راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو

Yadavaran

عضو جدید
تايج آزمون شركت ملي نفت پايان هفته اعلام مي شود
براساس اعلام مديريت منابع انساني شركت ملي نفت ايران ، نتايج آزمون اخير اين شركت تا پايان هفته جاري از طريق سايت آزمون اعلام مي شود.
عباس خنيفر مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران گفت: نتايج اوليه آزمون اين شركت پنج شنبه هفته جاري در سايت www.azmoon.nioc.ir اعلام مي شود.

وي با بيان اينكه در اين آزمون 100 هزار نفر شركت كرده اند ،ادامه داد: علت تاخير در اعلام نتايج طولاني بودن زمان ويرايش اطلاعات بوده است .

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت افزود: نتايج آزمون كتبي به ميزان 2 برابر نياز استخدامي اعلام خواهد شد.

خنيفر ادامه داد: بعد از اعلام نتايج قبول شدگان ، 2 مرحله مصاحبه حضوري در قالب مصاحبه شايستگي و فني و تخصصي از سوي كارشناسان امر صورت مي گيرد.

وي اظهار داشت : افرادي كه در مرحله اول قبول شده اند از آنها پس از ماه مبارك رمضان براي مصاحبه حضوري دعوت خواهد شد.

وي با بيان اينكه كارنامه اين آزمون در اختيار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت ، خاطر نشان كرد كساني كه به نتايج آزمون اعتراض دارند در بازده زماني مشخص مي توانند اعتراض خود را از طريق سايت اعلام كنند.

انتهاي پيام/باشگاه خبرنگاران جوان. سه شنبه تاریخ 25/4/1392

pasha_m

عضو جدید
با سلام

سلام و عرض ادب خدمت شما

شما خودتون استخدام شرکت گاز هستید؟
اطلاعات رو در مورده شماره پرسنلی و شروع دوره و اینکه اگه ایستگاهی ساخته نشده باشه بصورت اغماری در جای دیگه باید کار کنیم رو از کجا بدست آوردید؟
از متنی که نوشتید من حدس میزنم شما کارمند بخش کارگزینی انتقال گاز باشید.درست حدس زدم
باسپاس

Yadavaran

عضو جدید
به همه کسایی که قبول شدند تبریک میگم... فقط شیرینی فراموش نشه

راستی کتاب خوب و مناسب واسه مصاحبه نفت ، هر کس دوست داشت برود به این لینک

کتاب جامع استخدامی شرکت های مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه ها

vzshop.ir/ads-1.html

آقاجان ببخشید میگم این کتاب که شما معرفی می کنید استفاده ابزاری از وضعیت بعرنج اوضاع کارجوانان است متاسفانه درسالهای اخیر بعضا شاهد رشد قارج گونه این کتابها هستیم که در بساری ازموارد دارای کیفیت لازم نیستند خو.

nimaza

اخراجی موقت
آقاجان ببخشید میگم این کتاب که شما معرفی می کنید استفاده ابزاری از وضعیت بعرنج اوضاع کارجوانان است متاسفانه درسالهای اخیر بعضا شاهد رشد قارج گونه این کتابها هستیم که در بساری ازموارد دارای کیفیت لازم نیستند خو.

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله Yadavaran http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
با عرض تشکر از عزیز یا عزیزانی که در فراخوان هفته قبل مارا یاری کردند اگرمیشود این هفته هم به این شماره کارت کمک کنید ممنون خو
راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو
-------------------------------------------------------

تبلیغ یک کتاب هرچند که کتاب پرباری نباشه چون یک کار فرهنگی صد شرف داره به گدایی کردن پول از مردم

عزیز من شما نخرید.... اجبار که نیست که....

هر کسی دوست نداره نخره........ کسایی که بخرند که فکر موفقیتشون هستند... حتی اگر مقدار کمی این کتاب بهشون کمک کنه... از افرادی که مثل شما فکر میکنند جلو میفتند

nimaza

اخراجی موقت

اینها ادم هایی هستند که اهل کتاب خوندن و به فکر موفقیت هستند..این فقط سفارش امروز 04/27 هست .. شما نظرتو واسه خودت نگهدار و از طرف بقیه نظر نده.........

amin-tech

عضو جدید
جمع کنین بابا تاپیکو به گند کشیدین

اینجا مربوط به بچه های انتقال گاز سال 91 هستش

بحثای مزخرف و چرت و پرت رو جای دیگه بزنین

pasha_m

عضو جدید
سلام
دوستان روزه و نماز همگی قبول درگاه حق باشه
کسی جدیدا با منطقه تماس نگرفته ؟
به نظر من با منطقه تماس بگیریم تا فورا بعد از ماه رمضون دوره را آغاز کنند تا بیش از این معطل نشیم.

با سپاس

almatra2

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز انتقال گاز
من تازگی تو ازمون اخیر منطقه ۲ایستگاه تقویت فشار گاز قبول شدم اگر کسی خواهشا اطلاعاتی راجب ضریب حقوق این منطقه داره به ما بده
البته این ایستگاه تو محروم ترین منطقه کشور هست ولی جز مناطق گرم نیست

moheby25

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله Yadavaran http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
-------------------------------------------------------

تبلیغ یک کتاب هرچند که کتاب پرباری نباشه چون یک کار فرهنگی صد شرف داره به گدایی کردن پول از مردم

عزیز من شما نخرید.... اجبار که نیست که....

هر کسی دوست نداره نخره........ کسایی که بخرند که فکر موفقیتشون هستند... حتی اگر مقدار کمی این کتاب بهشون کمک کنه... از افرادی که مثل شما فکر میکنند جلو میفتند

واقعا حقشو گذاشتی کف دستش حال کردم

moheby25

عضو جدید
من تازگی تو ازمون اخیر منطقه ۲ایستگاه تقویت فشار گاز قبول شدم اگر کسی خواهشا اطلاعاتی راجب ضریب حقوق این منطقه داره به ما بده

ایستگاههای تقویت فشار چون عملیاتی حقوقشون خیلی بیشتر از بهره برداری گاز است من ضرایب چند تا از ایستگاه ها رو میدونم اسم ایستگاهتون را بگید شاید تونستم کمکتون کنم

almatra2

عضو جدید
ایستگاههای تقویت فشار چون عملیاتی حقوقشون خیلی بیشتر از بهره برداری گاز است من ضرایب چند تا از ایستگاه ها رو میدونم اسم ایستگاهتون را بگید شاید تونستم کمکتون کنم

لطف میکنید دوست گرامی
تو پخ جواب دادم

pasha_m

عضو جدید

سلام مهندس
شما در چه تاریخی آزمون تئوری و عملی را گذرانده اید؟
و الان در چه مرحله ای از استخدام هستید؟(منظورم اینه که طب صنعتی و ... رو انجام داه اید ؟ )

moheby25

عضو جدید
سلام .کسی میدونه نمره آزمون چند درصد و نمره مصاحبه چند درصد نمره کل رو برای پذیرش تشکیل میده؟

moheby25

عضو جدید
سلام. بچه ها اگه کسی نمرش مثلا 800 بشه آیا در مقایسه با نمره هزار است یعنی اینکه نمره نفر اول 1000 شده؟؟؟؟

almatra2

عضو جدید
سلام مهندس
شما در چه تاریخی آزمون تئوری و عملی را گذرانده اید؟
و الان در چه مرحله ای از استخدام هستید؟(منظورم اینه که طب صنعتی و ... رو انجام داه اید ؟ )

سلام خیر هنوز طب صنعتی نرفتم
همین ازمون گاز 91 قبول شدم مثل بقیه دوستان

Yadavaran

عضو جدید
هرکس سوالی در مورد سوالای مصاحبه نفت داره بصورت خصوصی پیام بده حتما کمکش میکنم
علت این هست که تاپیک شلوغ نشه و مزاحم بقیه نشویم
آقاجون سلام من یک پسر دارم شبا خوابش نمیره ابن کتاب سبزه بدردش میخوره بخرم خو.:biggrin::w25::w15::biggrin:

signout

عضو جدید
سلام
برو بچ منطقه دو خبری نشد؟
هیچ تماس نگرفته ببینه بعد رمضان دوباره به کی موکول می شه؟:(

بالا