نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

hasti.v

عضو جدید
شما اگر بیوتکنولوژی قبول شدید و با توجه به اینکه تهران هستید استاد راهنماتون رو از تهران انتخاب کنید. پیشنهاد من دکتر محسن نصرتی هست. ایشون استاد بیوتکنولوژی دانشگاه تربیت مدرس هستند و استاد راهنمای خودم هم بودند. فوق العاده با سواد هستند ایشون. البته ممکنه توی ملاقات اولتون یکم شگفت زده بشید.

بنده در حال حاضر ساکن بابل هستم.رشته بیو رشته خوبیه؟؟سخت نیست واسه ما که طراحی فرایند خوندیم؟؟به نظرتون من با رتبه 222 بیو میتونم روزانه بابل بیو قبول بشم؟

دختر یخی

عضو جدید
سلام من به دوتاتون خییلی تبریک میگم.گل کاشتید. :w17::w17::w17:
انشالا که گرایش مورد علاقتونو قبول بشید.من رتبم 196 شد ولی خیلی خونده بودم.
دختر یخی شما کارشناسی کد.م دانشگاه بودی؟حتما پایه ی قوی داشتی؟
سلامم..مرسیییییییییییییی:smile:
دانشگاه حکیم سبزواری...نه من کلا شب امتحانی بودم ...

farhad urmia

عضو جدید
بنده در حال حاضر ساکن بابل هستم.رشته بیو رشته خوبیه؟؟سخت نیست واسه ما که طراحی فرایند خوندیم؟؟به نظرتون من با رتبه 222 بیو میتونم روزانه بابل بیو قبول بشم؟
روزانه نمیتونی اما شبانه ش امید هست

دختر یخی

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما دانشگاه تربیت مدرس بهتره یا امیر کبیر؟؟
علوم و فنون تهران چطوره؟؟
سلام من از استادامون که میپرسیدم میگفتن تربیت مدرس بهتره چون امیرکبیر همکلاسیم اونجاس میگه اوضاع خوابگاهش خیلی بد شده و ازمایشگاهاشم خراب کردن تازه دارن درس میکنن درکل از لحاظ علمی و رفاهی نسبت به قبل خیلی ضعیف تر شده تربیت مدرس خیلی بهتره

• Like
واکنش ها: E.AP

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

راستش من چند سالی هست که تو فاز رتبها نیستم
بیوتکنولوژی نسبت به گرایشهای دیگه مهندسی شیمی یه مقدار راحتتر هست.
ولی رشته بسیار جذاب و متنوعی هست. میتونید توی اکثر زمینه ها بکارش ببرید.

توی بیوتکنولوژی تربیت مدرس حرف اول رو میزنه.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام دوستان
به نظر شما دانشگاه تربیت مدرس بهتره یا امیر کبیر؟؟
علوم و فنون تهران چطوره؟؟

بستگی به گرایش داره
مثلا بیوتکنولوژی تربیت مدرس حرف اول رو میزنه
خو من شخصا از تربیت مدرس بیشتر از دانشگاهای دیگه خوشم میاد. اساتید خیلی عالی هم داره توی همه گرایشها

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنونم از شما.من با کلی مشاوره و فکر کردن تصمیم گرفتم اینطوری انتخاب کنم
1.روزانه بابل فرایند
2.روزانه بابل ترمو
3.روزانه بابلسر ترمو

حالا موندم تو انتخاب بعدیم روزانه بابل بیو بزنم یا شبانه بابل فرایندو ترمو؟؟؟؟
اینم اضافه کنم دانشگاه بابل تو رشته بیو خیلی قویه این جوری که شنیدم.حالا شما بگین من چه کار کنم؟؟؟

فقط یه چیزی!
بابل جداسازی داره، نه فرآیند.
بابلسر هم نوشته کاتالیست...مدرکش مهندسی شیمیه...درسهایی هم که میدن تقریبا درسهای فرآینده.

mohammad aghaei

عضو جدید
صد در صد مشاورتون دانشگاه شیراز بوده...
چون استادای ما هم خودشون هر دانشگاهی بودن میگفتن اوله تو ایران

آره خودمم احتمال دادم! ولی من ترجیح میدم گرایش خوب و دانشگاه خوب رو به هم داشته باشه! نه صرفا یه گرایشی که تو ایران آینده ندارو رو تهران بزنم! واگه شبانه باشه که دیگه هیچ! اصلا به نظر من شبانه ارزش نداره .

rotbebartar

عضو جدید
توی (مطالعه گروهی 95) یک فرد بی ادبی اومده به آقای اقبال احمدی توهین کرده اون طرف بحث خیلی بالا گرفته وقتی پیامشونو خوندم سرم درد گرفته واقعا بعضی ها چقدر بی ادبند
لطفا دوستانی که با تجربه تر هستند بیان اون طرف این بحث زشت را جمع کنند

nazli.p

عضو جدید
دوستان به نظرتون نانو سمنان و کاشان با رتبه ی 919 قبول میشم ؟؟؟
راجع به اساتید و خود دانشگاه سمنان و کاشانم کسی اگه اطلاعاتی بده ممنونش میشم
:redface:

hamed392

عضو جدید
نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

یه سوال دوستان این رشته هایی و که زده به فرض مثال پذیرش به عنوان مهندسی پزشکی ,یعنی مدرک مهندسی شیمی بهمون داده نمیشه؟؟؟
این مورد رو من از اموزش دانشگاه تهران پرسیدم گفتند مثلا اونی که نوشته طراحی فرایند بعد جلوش نوشته مثلا زیست پزشکی توی مدرک میخوره مهندسی شیمی زیست پزشکی !
البته ممکنه قوانین دانشگاه های دیگه فرق داشته باشه

• Like
واکنش ها: E.AP

hamed392

عضو جدید
بچه ها از کسی که انرژی دانشکده علوم فنون دانشگاه تهرانه راجع به رشتش و دانشکدشون پرسیدم اینجوری گفت که دانشکده و اساتیدش سطح خیلی بالایی ندارن اما به هر حال اسم دانشگاه تهرانو یدک میکشن! ولی اینم گفت که برای اپلای خوبه! ( البته خودم به این شک دارم)

za-y

عضو جدید
این مورد رو من از اموزش دانشگاه تهران پرسیدم گفتند مثلا اونی که نوشته طراحی فرایند بعد جلوش نوشته مثلا زیست پزشکی توی مدرک میخوره مهندسی شیمی زیست پزشکی !
البته ممکنه قوانین دانشگاه های دیگه فرق داشته باشه

ببخشید من متوجه نشدم یعنی ما فرایند میخونیم بعد مدرکمون میشه زیست پزشکی؟!

za-y

عضو جدید
بچه ها از کسی که انرژی دانشکده علوم فنون دانشگاه تهرانه راجع به رشتش و دانشکدشون پرسیدم اینجوری گفت که دانشکده و اساتیدش سطح خیلی بالایی ندارن اما به هر حال اسم دانشگاه تهرانو یدک میکشن! ولی اینم گفت که برای اپلای خوبه! ( البته خودم به این شک دارم)

کلاسای انرژی دانشگاه تهران تو خود دانشگاه تهران تشکیل میشه؟

raminrad

عضو جدید
سلام دوستان
اقا این خواجه نصیر جریانش چیه؟
میارزه بزنیم؟
اخه مثل اینکه قبلا مهندسی شیمی نداشته

E.AP

عضو جدید
اره واقعا.خیلی زیاده.منم کارشناسیم دانشگاه ازاد بودم به اندازه کافی خرج کردم.دیگه زورم میاد پول بدم.ممنونم از راهنماییاتون.ایشالله هر چی خیره برای همه و برای شما اتفاق بیوفته
اره واقعا دوباره خرج کردن ارزش نداره...ممنون اشالله امیدوارم

hasti.v

عضو جدید
وای خدا من چرا این جوری شدم.:confused: گیج شدم به کل.
بچه ها 2 سال پیش یکی از دوستام رتبه بیو شد 255 شبانه مالک اشتر قبول شد.حالا با توجه با افزایش ظرفیت((مخصوصا بابل که 19 نفر میگیره )) روزانه بابل با رتبه 222 امید نیست؟؟؟:( از استرس شبا کابوس میبینم والا

hasti.v

عضو جدید
فقط یه چیزی!
بابل جداسازی داره، نه فرآیند.
بابلسر هم نوشته کاتالیست...مدرکش مهندسی شیمیه...درسهایی هم که میدن تقریبا درسهای فرآینده.

بله
منظور من فرایند جداسازی بود.بله بابلسر مهندسی شیمی مدرک میده.حالا در کل من الان بیشتر برام نزدیک بودن راه و روزانه بودن ملاک شده.باز هم از توجههتون ممنون

623

عضو جدید
آره خودمم احتمال دادم! ولی من ترجیح میدم گرایش خوب و دانشگاه خوب رو به هم داشته باشه! نه صرفا یه گرایشی که تو ایران آینده ندارو رو تهران بزنم! واگه شبانه باشه که دیگه هیچ! اصلا به نظر من شبانه ارزش نداره .

ممنون میشم اگه بگین کدوم گرایشا تو ایران آینه نداره؟ همچنین منظور از این آینده ادامه تحصیله، یا بازار کار، یا......

omid elnino

عضو جدید
یکی به من بگه برای دانشجوی سال اخر کارشناسی معدل کل تا پایان ترم شش باید ثبت بشه یا تاپایان ترم هفت ، تو را خدا جواب بدید. من تاییدیه تا پایان ترم شش دارم ولی دفترچه نوشته تا پایان 93.11.30

بالا