نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

H_RZ

عضو جدید
سلام دوستان
با رتبه 580 شهر تهران یا دانشگاه های خوب شهرستان چی میشه قبول شد.
اگه جای خوب نمیشه بزارم دوباره بدم
روزانه پژوهشگاه شبانه انرژی تهران شاید چیزای دیگه هم بشه من آمار ندارم زیاد

• Like
واکنش ها: za-y

623

عضو جدید
سلام دوستان

روزانه هسته ای امیرکبیرم پارسال با این رتبه اوردن، صنایع غذایی و پلیمر فردوسی هم اوردن،انرژی تهران و پژوهشگاه مواد و انرژی هم احتمال قبولیتون هست

za-y

عضو جدید
پس چرا آخر دفترچه، تو شرایط بعضی از دانشگاه ها نوشته هزینه پژوهشو دانشگاه متقبل میشه؟

آخه بچه های روزانه که نباید پول بدن
نمیدونم والا از اینا بعید نیست هر روز یه قانون جدید میزارن

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اعتبار مدرک پژوهشگاه نسبت به دانشگاه های تهران یا تاپ های شهرستان چه جوریه؟

اعتبار مدرک پژوهشگاه خیلی کمتر از سایر دانشگاههای تهرانه.
طوری که من با استادم که صحبت میکردم بهم گفتن اصلا در ردیف دانشگاههای تهران قرارشون نده.
گفتن شاید مزیت تهران بودن رو داشته باشه ولی از لحاظ مدرک و اینا نه.

nazli.p

عضو جدید
آخه بچه های روزانه که نباید پول بدن
نمیدونم والا از اینا بعید نیست هر روز یه قانون جدید میزارن

بعضی دانشگاهایه هزینه ای رو به حسای استاد راهنمات میریزن تا صرف مسائل مالی پروژتون بشه و حتی با بردن فاکتور از بیرون هزینه مالیتون رو میدن گاها اما بعضی دانشگاها هزینه های ازمایشگاهی یا کلا مالی پروژه از طرف دانشجو باید پرداخت شه حتی روزانه

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خدارا شکر ثبت کردم مردم از استرس و دو دلی
1-طراحی فرایند دانشگاه تهران 2-طراحی فرایند صنعتی شریف3-جداسازی صنعتی شریف4-جداسازی امیر کبیر5-طراحی فرایند تربیت مدرس6-جداسازی تربیت مدرس7-طراحی فرایند فردوسی مشهد8-جداسازی فردوسی مشهد9طراحی فرایند شیراز10-طراحی فرایند بوشهر11-جداسازی بوشهر

za-y

عضو جدید
سلام بچه ها
1-طراحی فرایند دانشگاه تهران 2-طراحی فرایند صنعتی شریف3-جداسازی صنعتی شریف4-جداسازی امیر کبیر5-طراحی فرایند تربیت مدرس6-جداسازی تربیت مدرس7-طراحی فرایند فردوسی مشهد8-جداسازی فردوسی مشهد9طراحی فرایند شیراز10-طراحی فرایند بوشهر11-جداسازی بوشهر
به سلامتی ایشالا که همون اولی را قبول میشید:smile::)

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

خیره ان شاء الله داداش.
توکل به خدا ان شاء الله همون که به صلاحته بشه.
منم دیگه فک کنم تا یکی دو ساعت دیگه بزنم.
التماس دعا.

farhad urmia

عضو جدید
باز به من رسید کارشناسی و اطلاعات عزیزان تموم شد.
با 233 بیو کجا میشه قبول شد؟

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

داداش شرمنده من اصلا از بیو هیچی نمیدونم.
و الا اگه چیزی میدونستم مخلصت بودم و حتما میگفتم.
دوستان دیگه که اطلاع دارن نمیدونم کجا هستن...نیستن انگار.

farhad urmia

عضو جدید
داداش شرمنده من اصلا از بیو هیچی نمیدونم.
و الا اگه چیزی میدونستم مخلصت بودم و حتما میگفتم.
دوستان دیگه که اطلاع دارن نمیدونم کجا هستن...نیستن انگار.
اخوی خ من کوچیکتم. ارادتمندم.
برادرا راهنمایی کنند. دل به کار بدین.خخخخخخ

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام تهران ممکنه انرژی ها رو بیاری
شهرستان هم دانشگاه اراک واصفهان میاری

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
بچه ها اگه روزانه باشیم، بازم برای پایان نامه باید هزینه بپردازیم یا نه؟..............یه سوال دیگه هم دارم؛ اینکه تو گرایش طراحی فرایند چه قدر با نرم افزار سروکار داریم؟اصلا تو کدوم گرایش بیشتر با نرم افزارا آشنا میشیم؟

اگه روزانه باشی نیازی به دادن هزینه برای پروژه نداری اما اگر پروژه ای برداری که کار آزمایشگاهی داشته باشه تا مقاریش رو انشگاه متقبل میشه و مقداریش هم خودت باید پرداشخت کنی بعبارتی برای پروزه ی آزمایشگاهی که هدف بدست آوردن یه نتیجه واقعا حقیقی و رسوندنش به صنعتی باشه واقعا نیاز به اسپانسر داری

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
بچه ها اگه روزانه باشیم، بازم برای پایان نامه باید هزینه بپردازیم یا نه؟..............یه سوال دیگه هم دارم؛ اینکه تو گرایش طراحی فرایند چه قدر با نرم افزار سروکار داریم؟اصلا تو کدوم گرایش بیشتر با نرم افزارا آشنا میشیم؟

سلام دوست من
احتمل داره بابل بتونی بیاری...

623

عضو جدید
بچه ها یه سوال میپرسم قول بدین که بهم نخندین............این اپلای که میگن چی هست؟ میدونم که یه چیزیه که در ارتباط با ادامه تحصیل در خارجه، ولی میخواستم بدونم شرایطش چی هست؟

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال میپرسم قول بدین که بهم نخندین............این اپلای که میگن چی هست؟ میدونم که یه چیزیه که در ارتباط با ادامه تحصیل در خارجه، ولی میخواستم بدونم شرایطش چی هست؟

سلام ..خب شرایطش دست کم اینه که یه معدل نسبتا خوب داشته باشی با یه سری مقاله آی اس آی و توی مجله های معتبر و اینکه زبان قوی داشته باشی که البته باز هم بستگی به دانشگاهی داره که می خوای اپلای کنی و اعتبار اون دانشگاه

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز شما که خودت وارد تری.
اپلای یعنی درخواست دادن
شما به یه دانشگاه در خارج از کشور درخواست میدین برای ادامه تحصیل اون دانشگاه کارنامه شما رو مرور میکنه اگه به کلاس دانشگاهش بخورین شما رو میپذیره
اصولا برای اپلای معرف خیلی مهمه .مثلا یکی از اساتید برجسته میتونه شما رو به اونجا معرفی کنه همین باعث میشه اونا شما رو بپذیرن
من فکر میکنم هر دانشگاه فرق میکنه خواسته هاش.ولی بعضی چیزا مشترکه مثلا مدرک تافل اگه اشتباه نکنم

623

عضو جدید
کسایی که از این طریق خارج ادامه تحصیل مبدن، هزینه هاشون خودشون میپردازن یا مثل بورسیه دانشگاه میپردازه؟ از طریق همه ی دانشگاه های داخل میشه اپلای کرد؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسایی که از این طریق خارج ادامه تحصیل مبدن، هزینه هاشون خودشون میپردازن یا مثل بورسیه دانشگاه میپردازه؟ از طریق همه ی دانشگاه های داخل میشه اپلای کرد؟

مطمئن نیستم که همه دانشگاهها میتونن یا نه .
برای هزینه فقط اینو میدونم که باید خودت هم برای رفتن مایه دار باشی که بتونی از پس این مخارج بربیای.یعنی تا قبلش که بری خارج هر چه خرج هست شما انجام میدین ولی بعدش ممکنه اون کشور در ازای خدمتی که بهش میکنین هزینه شما رو تامین کنه.
بورسیه هم که به احتمال زیاد با این مسئله فرق داره چون بورسیه هزینشو دولت میده من یکی از بچه های دانشگاهمون رشته مخازن هیدروکربوری میخوند اپلای گرفت برای دانشگاه کلگری خودش هزینه رفتن به دبی و جاهای دیگه میگفت پرداخت کرده
البته من واقعا هر چه شنیدم گفتم از جزییات اطلاع ندارم

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنده هم بالاخره پس از مشقت بسیار و دودلی های شدید، انتخاب رشته رو انجام دادم و ثبت کردم!:smile:
انگار تازه الان یه بار سنگین از روی دوشم برداشته شد!
ما انتخابمون رو کردیم...توکل به خدا...دیگه بقیه اش با خدا، هر چی خودِ خدا صلاح بدونه...راضی هستیم به رضای خودش.
ان شاء الله که خدا همون چیزی رو که به خیر و صلاح هممونه برامون رقم خواهد زد.

الهی به امید تو...
:gol:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

بنده هم بالاخره پس از مشقت بسیار و دودلی های شدید، انتخاب رشته رو انجام دادم و ثبت کردم!:smile:
انگار تازه الان یه بار سنگین از روی دوشم برداشته شد!
ما انتخابمون رو کردیم...توکل به خدا...دیگه بقیه اش با خدا، هر چی خودِ خدا صلاح بدونه...راضی هستیم به رضای خودش.
ان شاء الله که خدا همون چیزی رو که به خیر و صلاح هممونه برامون رقم خواهد زد.

الهی به امید تو...
:gol:

ایشالا که هرچی خیره پیش روتون باشه
قطعا بازم نتیجه زحماتتون میگیرین

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
بچه ها .. دانشگاه تهران جداسازی نمیگیره؟ کاتالیستش کو؟ :/ یعنی چی اخه!

بالا