نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

leyla70

عضو جدید
سلام بچه ها، انتخاب دانشگاه خیلی فکرم رو ریخته به هم، هنوز نتونستم تصمیم بگیرم واسه بیو اول تهران رو بزنم یا تربیت مدرس رو، لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید.

882631

عضو جدید
این هم اضافه کنم دانشگاه خلیج فارس بوشهر سابقه زیادی نداره نبت به دانشگاههای شهرهای بزرگ ایران
این دانشگاه سال 71 تاسیس شده که مهندسی شیمی هم جز اولین رشته ها نبوده طبیعیه رتبه های بالاتر بگیره
دانشگاه کرمان و سیستان هر چند از بوشهر قدمت بیشتری دارن خصوصا مهندسی شیمیشون ولی رتبه های بالاتری نسبت به بوشهر میگیرن
بنظر شما دانشگاهی که سال 71 تاسیس شده با دانشگاههایی که بعضا قبل انقلاب هم بودن باید مساوی باشن اگه مخالف نظرم هستین من دیگه حرفی ندارم
این دانشگاه از محدود دانشگاههایی هست که در مراکز استانها تقریبا نوپا هست یه د انشگاهی مثل مازندران قبل از انقلاب هم بوده تازه بنظر من تو چندسال اینده دانشگاه بوشهر
از این چیزی که می بینید بهترم میشه.امسال 4 گرایش گرفته جداسازی طراحی فرایند ترموسینتیک صنایع پتروشیمی.این نشون میده سال به سال دارن پیشرفت میکنن
ناگفته نماند که دانشجوهای دانشگاه خلیج فارس نسبت به سطح دانشگاهشون بیشترین امار قبولی تو سطح کارشناسی ارشد دارن در مقایسه با دانشگاههای دیگه کشور
;)
:neutral:

دختر یخی

عضو جدید
تبریک کارنامتم الان اینجا بزار بیزحمت
حرارت 38ترمو 69 سالات 39 جرم 58 راکتور 85 ریاضی 28
امسال کنکور واقعا سخت بود چون فک نمیکردم با این درصدا رتبم این شه...ولییییییی خعلیییییییییییییی خوشحالم

آخرین ویرایش:

882631

عضو جدید
حرارت 38ترمو 69 سالات 39 جرم 58 راکتور 85 ریاضی 22
امسال کنکور واقعا سخت بود چون فک نمیکردم با این درصدا رتبم این شه...ولییییییی خعلیییییییییییییی خوشحالم
چرا اینقد دیر...................................اومدی رو سن؟؟؟:w26:

mohammad aghaei

عضو جدید
بچه ها اینا که توی توضیحات نوشته پذیرش با مهندسی شیمی یعنی رو مدرک جنرال میخوره؟

shiaz

عضو جدید
ترتیب گرایشها از رتبه بالاتر به رتبه پایین تر به طور تقریبی رو کسی نمیدونه؟؟چرا هیچکی جواب نمیده

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها، انتخاب دانشگاه خیلی فکرم رو ریخته به هم، هنوز نتونستم تصمیم بگیرم واسه بیو اول تهران رو بزنم یا تربیت مدرس رو، لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید.

نگرانی نداره که.
تهران بزنید ضرر نمی کنید چون دانشگاه تهران رشته بد نداره
تربیت مدرس بزنید هم ضرر نمی کنید چون امتیاز داره و چیزی از تهران کم نداره
ولی خداییش اگه من جای شما بودم تهران میزدم

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترتیب گرایشها از رتبه بالاتر به رتبه پایین تر به طور تقریبی رو کسی نمیدونه؟؟چرا هیچکی جواب نمیده

من فکر می کنم طراحی فرایند زودتر پر میشه بعد جداسازی بعد ترموسینتیک و کاتالیست و بعد از این گرایشها محیط زیست و نانو
البته امسال من حدس میزنم چون کاتالیست هم به ترموسینتیک اضافه شده خیلیا بخاطر همین کلمه کاتالیست معادلات رو برهم بزنن ممکنه بعضیا بیان جلوتر بزنن

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ش

شبانه خوابگاه نداره.یا باید خوابگاه خودگردان گرفت یا خونه

البته بعضی دانشگاهها مثل فردوسی مشهد اگه اشتباه نکنم در صورتی که جا داشته باشن به شبانه هم خوابگاه میدن بدیهی هست حتی روزانه هم برای خوابگاه مقداری پول میده
برای ارشد شبانه ها به نظر من راحت تر از شبانه های کارشناسی هستن بیشتر بهشون بها میدن

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینا که توی توضیحات نوشته پذیرش با مهندسی شیمی یعنی رو مدرک جنرال میخوره؟

اینطور که من برداشت کردم شما رو به عنوان مهندسی شیمی می شناسن مثلا گرایشهایی مثل سیستمهای انرژی که جلو بعضی گرایشها نوشته یعنی دست اخر شما رو به عنوان مهندس انرژی می شناسن.این چیزی هم که شما میگی فکر میکنم همین باشه یعنی مهندسی شیمی لزوما اینکه بگیم جنرال نه.
البته بپرس ولی من اینطوری متوجه شدم

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی گناه دارم هنوز تصمیم نگرفتم اخه من نمیتونم هر جا برم :wallbash::wallbash:
خوشبحال همتون که چقدر با ذوق از یه دانشگاه و گرایش صحبت می کنید ولی من چه:cry:

H_RZ

عضو جدید
بله حتی اونیکه طراحی فرایند ولی جلوش نوشته سیستمهای انرژی شما از همون اول درسای انرژی میخونید آخرشم مدرک انرژی میگیرید!!

اسمارت

عضو جدید
سلام بچه ها کسی راجب دانشگاه اراک شناختی داره؟؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.

H_RZ

عضو جدید
بچه ها بین پلیمر نانو محیط زیست صنایع شیمیایی معدنی اولویت با کدوماس؟

بالا