نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر داوطلبی در کنکور قبول نشد هیچ تقصیری نداردچرا که سال فقط 365 روز است. چرا که:

1) در سال 52 جمعه داریم و میدانید که جمعه ها فقط برای استراحت است به این ترتیب 313 روز باقی میماند .

2) حداقل 50 روز مربوط به تعطیلات تابستانی است که به دلیل گرمای هوا مطالعه ی دقیق برای یک فرد نرمال مشکل است. بنابراین 263 روز دیگر باقی میماند.

3) در هر روز 8 ساعت خواب برای بدن لازم است که جمعا" 122 روز میشود. بنابراین 141 روز باقی میماند.

4) اما سلامتی جسم و روح روزانه 1 ساعت تفریح را میطلبد که جمعا" 15 روز میشود. پس 126 در روز باقی میماند.

5) طبیعتا" 2 ساعت در روز برای خوردن غذا لازم است که در کل 30 روز میشود. پس 96 روز باقی میماند.

6) 1 ساعت در روز برای گفتگو و تبادل افکار به صورت تلفنی لازم است. چرا که انسان موجودی اجتماعی است. این خود 15 روز است. پس 81 روز باقی میماند.

7) روزهای امتحان 35 روز از سال را به خود اختصاص میدهند. پس 46 روز باقی میماند.

8) تعطیلات نوروز و اعیاد مختلف دست کم 30 روز در سال هستند. پس 16 روز باقی میماند.

9) در سال شما 10 روز را به بازی میگذرانید. پس 6 روز باقی میماند.

10) در سال حداقل 3 روز به بیماری طی میشود و 3 روز دیگر باقی است.

11) سینما رفتن و سایر امور شخصی هم 2 روز را در بر میگیرند. پس 1 روز باقی میماند.

12) 1 روز باقی مانده همان روز تولد شماست. چگونه میتوان در آن روز درس خواند؟!!

shafagh234

عضو جدید
سلام ، من رتبم شده 212 علوم تحقیقات اهواز قبول شدم ، زده دعوت به آزمون اسکیس در انتخاب اول که همون اهوازه
یعنی بازم باید برم تهران برای اسکیس ؟ ؟
خیلی برام سخته رفتن ، شاغل و متاهل هستم ......:(

simson

عضو جدید
دوستان کسی هست نسبت به علوم تحقیقات تهران، و پردیس بهشتی شناخت داشته باشه و بتونه مقایسشون کنه؟

saeed.yadollahi

عضو جدید
رتبه من 80 شده،یه انتخاب بیشتر نداشتم اونم شیراز هست، که برای مصاحبه دعوت شدم.چند درصد قبول میشم؟لطفا بهم روحیه بدین.
هر دانشگاه چند نفر ظرفیت داره؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست نسبت به علوم تحقیقات تهران، و پردیس بهشتی شناخت داشته باشه و بتونه مقایسشون کنه؟
قابل قیاس نیست اصلا پردیس بهشتی شک نکن بهتره چون مدرک شهید بشهتی با مهر شهید بهشتی رو مدرکت میخوره;)

secretbird

عضو جدید
بچه هاواسه اسکیس ازادتواین یه هفته کسی میدونی جایی یاموسسه ای کلاس فشرده میزارن یانه.من خیلی ضعیفم فکرنمیکردم قبول شم همین جوری امسال امتحان داده بودم. اصلااسکیس صفرصفرم.چجوری به یه حدامتحان برسونم ؟ خواهشن راهنمایی میکنیدبچه ها

fereshte1111

عضو جدید
یه سوال
کسی ک مرحله اول به دانشگاه رو قبول شده . واسه ی تکمیل ظرفیت اگه دانشگاه دیگه ای قبول بشه ولی نره میتونه همون دانشکاه مرحله اول رو بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسم شدبدا سواله

jhangard

کاربر بیش فعال
دوستان یه توضیح کوچولو میدید چطور بدون اسکیس میدونید کدوم دانشگاه مجاز شدید!!؟؟ :que:

lilibit2

عضو جدید
سلام تبریک میگم !!! اسرار دانشگاه آزاد را نه تو دانی و نه من! بیخیال حالا یه طوری میشه !!! والله منم موندم یه جا رتبه آخر 1162 هست (پردیس یزد) و علوم تحقیقات تهران 233 !!! یعنی چی آخه !

secretbird

عضو جدید
دوستان یه توضیح کوچولو میدید چطور بدون اسکیس میدونید کدوم دانشگاه مجاز شدید!!؟؟ :que:

براساس انتخاب رشته ای که کردیم.به ترتیب باتوجه به ترازمون مجاز میشیم برای اون دانشگاه.هرکدومومجازشیم.سیستم دیگه انتخاب های بعدی رونگاه نمیکنه.ازبین تعدادکل داوطلب هایی که واسه اون دانشگاه مجازشدند دانشگاه باتوجه به تعدادظرفیتی که داره نمرات بالاتر بادرنظرگرفتن هم اسکیس هم آزمون تعوری پذیرفته میشن

آخرین ویرایش:

Paradiso100

عضو جدید

تا پارسال پردیس شهید بهشتی بهتر بود . اما از اونجایی که وزارت علوم دستور گرفته که از این به بعد توی مدرک ذکر شه که پردیس دانشگاه شهید بهشتی این ارزشش رو تا حدودی پایین آورده . البته هزینش هم حدودا ده میلیون تومن بیشتر از علوم تحقیقات هست !

simai

عضو جدید
بله .ممنون از اینکه جواب دادین...جواب نمیدم.حالا باز پیگیری میکنم.بازم ممنون از راهنماییتون

می شه دوباره رتبه دقیقتونو بنویسین؟ منم علوم تحقیقات اصفهان رو زدم ولی مجاز نشدم.اخرین تراز برای من زده5722 ولی انگار برای شما یه چیز دیگه نوشته؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من با تراز 7500 میتونم از قزوین به علوم تحقیقات انتقالی بگیرم؟ یا تو تکمیل ظرفیت میشه جامو عوض کنم؟

mahdi_ghavidel

عضو جدید
سلام دوستان من با تراز 7500 میتونم از قزوین به علوم تحقیقات انتقالی بگیرم؟ یا تو تکمیل ظرفیت میشه جامو عوض کنم؟
 چرا میخوای اینکارو بکنی نیما؟؟منم مثل تو قزوین مجاز شدم.من هردو تا دانشگاه رو دیدم محیط دانشگاه علوم تحقیقات تهران دست کمی ازدانشگاه های آمریکا نداره کاملا بدون مبالغه میگم.تازه پل رو گذر هم داره.استاداشم داراب دیبا و حتی با بکی از دانشجوهای ارشد اونجا صحبت میکردم میگفت استاد راهنمای پایان نامش ایرج اعتصامه که تو بهشتی و تهرانم نمیتونی همچین استادایی پیدا کنی.این از علوم تحقیقات تهران.میدونم شرایطت تو سراسری عالی بود میتونستی خیلی دانشگاه خوبی قبول شی ولی دانشگاه قزوین هم دست کمی از اونا نداره . اینو میتونی از فارغ التحصیل های آزاد ببینی . نمونش آرش مظفری . علی سوداگران و ... به نظرم قزوینم خیلی دانشگاه خوبیه برو همینو .اما اگه تهران زندگی میکنی تهران مرکز و علوم تحقیقات بهتره.ببخشید کمی طولانی بود اما کامل بود

mehraz8090

عضو جدید
به دوستانی که قبول شدن تبریک میگم :w23:دوستانی هم که قبول نشدن خواهشا نا امید نشن :w16:
یه نکته که به نظرم خیلی مهمه دانشگاه نهایتا 10 درصد نه حالا ارفاق کنیم 15 درصد مهمه بقیش خود دانشجوئه(البته منظورم کامران دانشجو نیستا:))
پس ازاد و سراسری و پیام نور و ... نداره اینو به ضرس قاطع میگم :smoke:
هر کی هستی هر جا هستی خواهشا واقعا دانشجو باش بعدا توی کار میفهمی که تفاوتت با بقیه چیه :w28:
اون دوستی هم که پرسیده بود پیام نور یا ازاد بستگی به خودت داره ببین چقدر محیط میتونه روت تاثیر بذاره بعدش انتخاب کن
انشاالله از بین دانشجوهای امروز ، معماران واقعی فردای ایرانو ببینیم :w11:

erisss

عضو جدید
تبريك بابت قبوليتون
اگه شما هم مايل به تبادل كتاب و يا فروش كتابهاي ارشد معماري خودتون هستين به تايپيكي كه توي امضام هست سر بزنيد ممنونم

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها من همینجوری امتحان دادم.الانم واسه اسکیس هیچی بلد نیستم ...اصلا نمیدونم جریان چیه؟میشه یکی راهنماییم کنه که تا یه حدی بتونم یه چیزی بکشم؟

secretbird

عضو جدید
بچه ها من همینجوری امتحان دادم.الانم واسه اسکیس هیچی بلد نیستم ...اصلا نمیدونم جریان چیه؟میشه یکی راهنماییم کنه که تا یه حدی بتونم یه چیزی بکشم؟

منم مثل توست اوضام هنوزهم کسی راهنمایی نکرده واسه اسکیس چکارمیتونم کنم .جایی اگه کارگاه یه روزه داره میخوام برم .اما فعلاانگارهمه منتظرن تاشنبه ببینن دستورالعمل دانشگاه ازادچیه منم خودم خیلی وقته فارغ اتحصیل شدم واسکیس واینااصلایادم نمیاد.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا میخوای اینکارو بکنی نیما؟؟منم مثل تو قزوین مجاز شدم.من هردو تا دانشگاه رو دیدم محیط دانشگاه علوم تحقیقات تهران دست کمی ازدانشگاه های آمریکا نداره کاملا بدون مبالغه میگم.تازه پل رو گذر هم داره.استاداشم داراب دیبا و حتی با بکی از دانشجوهای ارشد اونجا صحبت میکردم میگفت استاد راهنمای پایان نامش ایرج اعتصامه که تو بهشتی و تهرانم نمیتونی همچین استادایی پیدا کنی.این از علوم تحقیقات تهران.میدونم شرایطت تو سراسری عالی بود میتونستی خیلی دانشگاه خوبی قبول شی ولی دانشگاه قزوین هم دست کمی از اونا نداره . اینو میتونی از فارغ التحصیل های آزاد ببینی . نمونش آرش مظفری . علی سوداگران و ... به نظرم قزوینم خیلی دانشگاه خوبیه برو همینو .اما اگه تهران زندگی میکنی تهران مرکز و علوم تحقیقات بهتره.ببخشید کمی طولانی بود اما کامل بود
من ساکن قم هستم چون تصمیم گرفتم اینجا کار کنم مجبورم برم قزوینو بیام گفتم تهران باشم ب خاطر نزدیک بودن بهتره برام تا قزوین اون موقع اتتخاب رشتم به این توجه نکرده بودم الان میبینیم کاش همون علوم تحقیقاتو یا تهران مرکزو اول میزدم

آخرین ویرایش:

mahdi_ghavidel

عضو جدید
آره قزوین دوره از قم .منم بچه رشتم ولی اگه بخوام برم قزوین رفت و آمد میکنم که در طول هفته به غیر دو روز دانشگاه تو شهرم به کارام برسم.اگه میشه تغییر بدی خوبه
من ساکن قم هستم چون تصمیم گرفتم اینجا کار کنم مجبورم برم قزوینو بیام گفتم تهران باشم ب خاطر نزدیک بودن بهتره برام تا قزوین اون موقع اتتخاب رشتم به این توجه نکرده بودم الان میبینیم کاش همون علوم تحقیقاتو یا تهران مرکزو اول میزدم

tehrangharb

عضو جدید

دکتر اعتصام , هیئت علمی علوم تحقیقات تهران اند....

mahfo

کاربر بیش فعال
منم مثل توست اوضام هنوزهم کسی راهنمایی نکرده واسه اسکیس چکارمیتونم کنم .جایی اگه کارگاه یه روزه داره میخوام برم .اما فعلاانگارهمه منتظرن تاشنبه ببینن دستورالعمل دانشگاه ازادچیه منم خودم خیلی وقته فارغ اتحصیل شدم واسکیس واینااصلایادم نمیاد.

من ترم پیش درسم تموم شد ولی همیشه کارامو با 3d تحویل میدادیم تو دانشگامون واسه همینم اصلا اسکیس بلد نیستم!!! مرکز معماری ممکن نیست کارگاهی چیزی بذاره؟:(

tehrangharb

عضو جدید
من ترم پیش درسم تموم شد ولی همیشه کارامو با 3d تحویل میدادیم تو دانشگامون واسه همینم اصلا اسکیس بلد نیستم!!! مرکز معماری ممکن نیست کارگاهی چیزی بذاره؟:(

چرا مرکز معماری کلاس گذاشته , دیروز پیامکش برام اومد

Paradiso100

عضو جدید

انتقالی که نه . مگه از نماینده شهرتون نامه بگیری و پارتی بازی . اما ترازت خوبه مطمنم تکمیل ظرفیت میاری چون منم ترازم همین بود الان علوم تحقیقات رتبم 5 شده تو احتمالا با این تراز رتبت 7-8 میشه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره قزوین دوره از قم .منم بچه رشتم ولی اگه بخوام برم قزوین رفت و آمد میکنم که در طول هفته به غیر دو روز دانشگاه تو شهرم به کارام برسم.اگه میشه تغییر بدی خوبه
خوب چه راه هایی برای جابه جایی هست؟

mahdi_ghavidel

عضو جدید
نیما جان دقیقا نمیدونم باید چکار کنی اما این دوستمون که میگه نماینده شهر و پارتی بازی درمورد دانشگاه قزوین جواب نمیده .چون موسی خانی رییس دانشگاه قزوین یادمه دوستم میخواست کارشناسی از قزوین به انزلی بیاد رفت سراغ نماینده مجلس تا میگفت قزوین موسی خانی میگفتن برو پی کارت.بعدشم یک در صد فکر کن دانشگاه آزاد حالا تو هر واحد اون پولی که تو این دوسال ازت میگیره رو دو دستی تقدیم یه دانشگاه دیگه کنه اما امیدوارم بتونی تو تکمیل ظرفیت بزنی که اگه اینقدر اسکیس خوب بزنی که قزوین رو قبول شی دیگه کارت به تکمیل ظرفیت نمیکشه مگه اینکه قبول شی مهمان بگیری والا اینا نظر منه می تونه اشتباه هم باشه
انتقالی که نه . مگه از نماینده شهرتون نامه بگیری و پارتی بازی . اما ترازت خوبه مطمنم تکمیل ظرفیت میاری چون منم ترازم همین بود الان علوم تحقیقات رتبم 5 شده تو احتمالا با این تراز رتبت 7-8 میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا