ناف تهرون کجاست احیانا!!!!!!

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناف تهرون کجاست احیانا!!!!!! همیشه انسان های زیادی وجود دارن که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن ، ولی هنوز هیچ کس دقیقن نمی دونه ناف تهرون کجاست و این نقطه همچنان نا معلوم مونده . توی این پستم قصد دارم با موشکافی دقیق ، ناف تهرون رو مشخص کنم و بررسی کنم که چه کسایی واقعن بچه ناف تهرونن !

اگه نقشه ی تهران رو ۹۰ درجه در جهت عقربه های ساعت بچرخونیم و با دقت نگاش کنیم می بینیم که شبیه بدن یه خانم با حجاب می شه که خیلی راحت قابل تشخیصه ! ا
خب بهتره بریم سراغ ناف این انسان ! ناف این انسان جایی نیست جز میدون ولیعصر ! و باید گفت که بلاخره تونستیم ناف تهرون رو پیدا کنیم ! جایی که هزاران سال بود کشف نشده باقی مونده بود ، همون میدون ولیعصره و کسایی که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن باید اصلیتشون مال اینجا باشه ! حالا می ریم از مردم اون قسمت می پرسیم تا بفهمیم دقیقن چه کسی بچه ناف تهرونه و این فرد رو پیدا کنیم !

یک آقای پیری اینجا زندگی می کنه که اول از ایشون می پرسیم : ببخشید شما بچه اینجایید ؟

– ها بله ، من اینجا بودیم ها !

ینی اصلیتتون مال اینجاست ؟

– نه والا ! ما اصلیتمون تبریزیه ها … الان ۲۰ ساله که اینجا بودیم .

ببخشید وقتتون رو گرفتم … ! ایشون که بچه ناف تهرون نبودن ، ولی یه خانم خیلی با کلاسی رو می بینیم که دارن سوار بنزشون می شن ، از ایشون می ریم می پرسیم … ببخشید خانم شما بچه اینجایید ؟

– سلام … بله من بچه اینجایم

ینی اصلیتتون مال اینجاست ؟

– بله ما تهرانی هستیم

وای باورم نمی شه ! هیچ می دونستید شما بچه ناف تهرونید ؟

– ایـــش … ناف تهرون ! واه ینی اینجا ناف تهرونه ؟

بله

– راستش به کسی نگید هان . ما داهاتیم ! بابام گاو و گوسفندامون رو فروخته بعد باهاش اینجا خونه و ماشین گرفتیم . فقط ما آبرو داریم به کسی نگید هان …

بله ! خیالتون راحت باشه به کسی نمی گم ! مرسی … ایشون هم که بچه ناف تهرون نبودن ! بهتره بریم از اون آقای کت شلوار شیکه بپرسیم . آقا شما بچه اینجایید ؟

– بله ، خجالت بکشید قربان بنده در زعفرانیه زندگی می کنم !

بله ! ببخشید ! شاید اون مغازه داره بدونه کی بچه اینجاست و بهتره بریم از اون بپرسیم .

سلام . ببخشید شما بچه اینجایید ؟

– نخیر جانم ، من بچه تهرانپارسم مغازم اینجاست فقط !

شما نمی دونید کی بچه اینجاست ؟ ینی اصلیتش مال همینجا باشه .

– اینجا اصلیت هیچ کس دقیقن مال همینجا نیست ! بیشتر کسایی که اینجاین یا مهاجرن یا بچه جاهای دیگه هستن … کسی رو نمی شناسم که اصلیتش مال اینجا باشه !

بله ، ممنون .

همونطور که دیدید دقیقن هیچ کس پیدا نشد که بچه ناف تهرون باشه و ما هر چی گشتیم فرد مورد نظر رو یافت نکردیم ! پس نتیجه می گیریم دقیقن کسی وجود نداره که بچه ناف تهرون باشه و ناف تهرون خالی از انسانهای اصیله ! خلاصه اینکه امروز تونستم ناف تهرون رو پیدا کنم و به پرسش های زیادی که دربارش توی ذهن همه وجود داشت جواب بدم !

از امروز اگه کسی ادعا کرد که بچه ناف تهرونه اول از همه مطمئن بشید اصلیتش مال میدون ولیعصره و بعد حرفش رو جدی بگیرید ! توجه کنید که باید بچه خود میدون باشه هان چون خیابونا و کوچه های اطرافش خارج از ناف قرار گرفته !

software eng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خعلی باحال بوووووووووووووووووود.مییییییییسیییییییییییی.:biggrin:;)

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتیار لایک;)

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز

بســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتیار لایک;)

خعلی باحال بوووووووووووووووووود.مییییییییسیییییییییییی.:biggrin:;)

:biggrin:....................................

خواهش میشه ;) تشکر از شما

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خط آخریییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییی بامزه بود:biggrin::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
پس بنابراین هیچ کسی تیرونی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت(ناف تیرون)