مکالمه يه سوسک غمگين با خدا

kar20

عضو جدید
گفت : کسي دوستم ندارد . مي داني که چه قدر سخت است ، اين که کسي دوستت نداشته باشد ؟ تو براي دوست داشتن بود که جهان را ساختي . حتي تو هم بدون دوست داشتن …
خدا هيچ نگفت .
گفت : به پاهايم نگاه کن ! ببين چقدر چندش آور است . چشم ها را آزار مي دهم . دنيا را کثيف مي کنم . آدم هايت از من مي ترسند . مرا مي کشند . براي اين که زشتم . زشتي جرم من است .
خدا هيچ نگفت .
گفت : اين دنيا فقط مال قشنگ هاست . مال گل ها و پروانه ها . مال قاصدک ها . مال من نيست .
خدا گفت : چرا ، مال تو هم هست .
خدا گفت : دوست داشتن يک گل ، دوست داشتن يک پروانه يا قاصدک کار چنداني نيست . اما دوست داشتن يک سوسک ، دوست داشتن " تو " کاري دشوار است .
دوست داشتن ، کاري ست آموختني و همه کس ، رنج آموختن را نمي برد .
ببخش ، کسي را که تو را دوست ندارد ، زيرا که هنوز مومن نيست ، زيرا که هنوز دوست داشتن را نياموخته ، او ابتداي راه است .
مومن دوست مي دارد . همه را دوست مي دارد . زيرا همه از من است و من زيبايم ، چشم هاي مومن جز زيبا نمي بيند . زشتي در چشم هاست . در اين دايره ، هر چه که هست ، نيکوست .
آن که بين آفريده هاي من خط کشيد شيطان بود . شيطان مسئول فاصله هاست .
حالا قشنگ کوچکم ! نزديک تر بيا و غمگين نباش .
قشنگ کوچک نزد خدا رفت و ديگر هيچ گاه نينديشيد که نازيباست .
بال هايت را کجا گذاشتي

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این به بعد بیاید یه هالمه سوسک داشته باشیم...باهاشون بازی کنیم....قلقلکشون بدیم....بشون غذا بدیم...ببریمشون پارک...که اینقد غمگین نباشن.........

shinersun

عضو جدید
از این به بعد اگه کسی به سوسک توهین کنه مدیونه.......هاهاهاهاهاها

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی خوب تو خب سوسکی عزیزم اگه بخوای اما تو که نه اون شاخکو داری نه اون پاها نه اون چشا اوهه کلا سوسک نیستی دیگه

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوق فوق فوق العاده بود .... واقعا ممنون ....

ببخشید کسی لینک دانلود این کتاب رو نداره ؟

بالهایت را کجا جاگذاشتی؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
گفت : کسي دوستم ندارد . مي داني که چه قدر سخت است ، اين که کسي دوستت نداشته باشد ؟ تو براي دوست داشتن بود که جهان را ساختي . حتي تو هم بدون دوست داشتن …
خدا هيچ نگفت .
گفت : به پاهايم نگاه کن ! ببين چقدر چندش آور است . چشم ها را آزار مي دهم . دنيا را کثيف مي کنم . آدم هايت از من مي ترسند . مرا مي کشند . براي اين که زشتم . زشتي جرم من است .
خدا هيچ نگفت .
گفت : اين دنيا فقط مال قشنگ هاست . مال گل ها و پروانه ها . مال قاصدک ها . مال من نيست .
خدا گفت : چرا ، مال تو هم هست .
خدا گفت : دوست داشتن يک گل ، دوست داشتن يک پروانه يا قاصدک کار چنداني نيست . اما دوست داشتن يک سوسک ، دوست داشتن " تو " کاري دشوار است .
دوست داشتن ، کاري ست آموختني و همه کس ، رنج آموختن را نمي برد .
ببخش ، کسي را که تو را دوست ندارد ، زيرا که هنوز مومن نيست ، زيرا که هنوز دوست داشتن را نياموخته ، او ابتداي راه است .
مومن دوست مي دارد . همه را دوست مي دارد . زيرا همه از من است و من زيبايم ، چشم هاي مومن جز زيبا نمي بيند . زشتي در چشم هاست . در اين دايره ، هر چه که هست ، نيکوست .
آن که بين آفريده هاي من خط کشيد شيطان بود . شيطان مسئول فاصله هاست .
حالا قشنگ کوچکم ! نزديک تر بيا و غمگين نباش .
قشنگ کوچک نزد خدا رفت و ديگر هيچ گاه نينديشيد که نازيباست .
بال هايت را کجا گذاشتي
[/QUOTE]
آخرش حال میداد خدا میگفت :
حالا قشنگ کوچکم ! نزديک تر بيا و غمگين نباش . بعد شقی صدای دمپایی بیاد!:biggrin:

kar20

عضو جدید
ای بابا فرداس که سوسکا رو بدنمون زاد و ولد منن همه دوستان کشتن سوسک رو تحریم کردن
:D:D:D:D

kar20

عضو جدید
اگه منم اندازه این سوسک فوق الذکر مورد لطف واقع میشدم الان روزگارم به از امروز بود
آهههههههههههه

تا جایی که بنده نسبت به شما شناخت دارم و
بقیش رو نگم بهتره
اما این داستان واسه ی خودم که درس خوبی بود
:gol::gol:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این به بعد بیاید یه هالمه سوسک داشته باشیم...باهاشون بازی کنیم....قلقلکشون بدیم....بشون غذا بدیم...ببریمشون پارک...که اینقد غمگین نباشن.........

دختر حالم .....
نه ببخشید قرار شد دوستشون داشته باشیم ...ولی من میترسم :cry:

Sahel.Parsa

عضو جدید
من که ازشون متنفرم و همچنان به کارم ادامه میدم...
ببخشید آقا سوسکا...