موضوع كليشه ايه اما بهش دقت كنين

موضوع كليشه ايه اما بهش دقت كنين

• مجموع رای دهندگان
    7

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا جوری شده که آقایون باید به امر و نهی خانوم گوش کنن ....خونه داری رو خواهش از شغل خانوما بذار کنار از زنان امروز والا ما خونه داری نمیبینیم تو خانواده منظورم نیست تو جامعه ..بچه داری که چه عرض کنم
من بزارم کنار من چکارم؟!؟!:D
اقتصاد کلان یکی از درسای رشته ماست داره میگه شغل خانه داری جز مشاغل به حساب میاد که اگه اشتباه نکنم جز مشاغل خدماتی هست
و باید بگم تنها شغلیه براش مزدی در نظر گفته نمیشه تو کشور ما:D

حامدیا

اخراجی موقت
تازه مرد بايد بخاطر تك تك كاراي زن بهش پول بده وازش تشكر كنه.

بابا حقوق که اغلب مرد نمیبینه اصلن که مرد بخواد به زن بده مرد هم هر وقت میخواد بره چیزی بخره باید از خانومه پول بگیره حقوقه دست خانومه هستش جدیدا که ..اونم با هزار تا التماس

سانیار 90

عضو جدید
سانیار جون فکر نکنم بحث شما درباره دوستتون این بود که ایشون چیکار کنن نه این بحثا
من باشم عمرا پسره رو قبول نمی کنم تا نرفته سرکار ادم باید عاقلانه فکر کنه و نباید بزاره احساسات بر عقلش غلبه کنه

درسته كمي فاصله گرفتم از بحث

حامدیا

اخراجی موقت
ببخشيدا اينا زن زندگي نيستن.مرد وقتي ببينه زن نميتونه كار كنه وكار براش سخته بايد براش كارگر بگيره اما جسارت نشه بعضي دختراي امروزي فقط كارشون ارايش وژست وكلاسه

احسنت به شما با نکته ی جالبی که به خوبی اشاره کردین و این نشان از فهم بالای شما داره ...مشکل اینه که زن زندگی جدیدا کمیاب شده .... که برخی از صفات اغلب خانومای امروزی رو بیان نمودید :D

حامدیا

اخراجی موقت
من بزارم کنار من چکارم؟!؟!:D
اقتصاد کلان یکی از درسای رشته ماست داره میگه شغل خانه داری جز مشاغل به حساب میاد که اگه اشتباه نکنم جز مشاغل خدماتی هست
و باید بگم تنها شغلیه براش مزدی در نظر گفته نمیشه تو کشور ما:D

خوب دوست محترم این شغل خدماتی که شما میگید کجاست .

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی چیز بگم و برم
انشالله ی زمانی برسه که همه برن سرکار و هیچ کس مشکل مالی و از همه مهمتر مشکلات اخلاقی براش پیش نیاد و همه خوشبخت زندگی کنن و دیگه از این بحث ها پیش نیاد
اما تا ان زمان بهتر دخترا پسری رو که کار نداره کلا باهاش ازدواج نکنن

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خیلی بدبینانه در مورد خانم ها نظر میدهید[/QUOTE

باور کنید اینجور نیست ..من دارم میبینم ... پسر این دوره دارای مشکلات زیادی هستش و در مقابل خانوما هم به همین صورت
به جان خودم من ازین دخترا ندیدم حالا شما دیدید از بد شانسی شما بوده

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام يه دوست دارم كه نامزدشو خيلي دوست داره،پسره بيكاره ودختره هم دانشجو.پسره به دختره گفته كه وقتي درسش تموم بشه تحت هر شرايط ازدواج ميكنن اما دختره قبول نميكنه ميگه بايد بري سره كار بعدش ما ازدواج كنيم.اما پسره گفته كه تو درست تموم بشه وبهونه بياري من قبول ندارم و ميرم ازدواج ميكنم.مادره پسره هم به دختره گفته كه چون پسرم سره كار نرفته تاحالا وهروقت بره سره كار بايد چند سال بگذره تا بتونه پس اندازي داشته باشه وبتونه خرج ازدواجو بده بايد توقعتو بياري پايين وبا من راه بياي.به نظرتون برخورد دختره درسته؟برخورد پسره چي؟
بنظر من با این ازدواج دختر خیلی اذیت میشه مخصوصا اینکه مادر پسر از این اول گفته توقعشو بیاره پایین (یعنی خانواده کمکشون نمیکنن) پسر هم که کار نداره بدتر، دختر هم که پولدار(یعنی میخوان خونواده دختر فقط کمک و ازین حرفا بکنه و هیچی دیگه:D)
بنظر من ازدواجشون اشتباه صبر کنه درسش تموم شه اگزینه های خیلی بهتری پیش میاد نباید احساسی برخورد کنه و فقط بخاطر اینکه دوست بودنو دوسش داره بخواد باهاش ازدواج کنه

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم حالا این نظرسنجی چه نوع نظر سنجی؟:Dمحض خندیدن؟:D

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی میاد یک تاپیک میزنه که کاملا چرت مزخرف و بیخوده در عرض 6 ساعت 20 صفحه میشه
یکی دیگه میاد یک تایپیک علمی میزنه در عرض 1 ماه 2 صفحه هم نمیشه

دقیقا از ماست که بر ماست

همین جوریه که ما شدیم کشور عقب مانده جهان سوم

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقیقا از ماست که بر ماست

شما فک کن یکی بره انتخاب اشتباه بکنه و تا آخرش عمرش بسوزه فک میکنی اگه کشور گل و بلبل هم باشه طرف همه چیش حله؟
پس هر چیزی سر جاش مهم

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام يه دوست دارم كه نامزدشو خيلي دوست داره،پسره بيكاره ودختره هم دانشجو.پسره به دختره گفته كه وقتي درسش تموم بشه تحت هر شرايط ازدواج ميكنن اما دختره قبول نميكنه ميگه بايد بري سره كار بعدش ما ازدواج كنيم.اما پسره گفته كه تو درست تموم بشه وبهونه بياري من قبول ندارم و ميرم ازدواج ميكنم.مادره پسره هم به دختره گفته كه چون پسرم سره كار نرفته تاحالا وهروقت بره سره كار بايد چند سال بگذره تا بتونه پس اندازي داشته باشه وبتونه خرج ازدواجو بده بايد توقعتو بياري پايين وبا من راه بياي.به نظرتون برخورد دختره درسته؟برخورد پسره چي؟
قسمت رنگ شده نامفهوم بود ولی در کل حق با دخره ست

BARBYBOY

عضو جدید
کسی که هیچی نداره، نباید هیچ کاری بکنه، ازدواج که دیگه هیچی ... (هیچ هیچ هیچ

azadefarahi

عضو جدید
جفتشون دارن وقت تلف میکنن
به درد هم نمیخورن
چون از الان سر یه موضوع کوچیک مادر پسره وسط وایساده
پس از الان دعوای عروس و مادر شوهر.....تا کی؟؟؟؟

سانیار 90

عضو جدید

دقیقا از ماست که بر ماست

حسادت ممنوع.