موضوع احتمالی اسکیس آزمون دانشگاه آزاد سال 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MAHRAZ

عضو جدید
:confused::confused::confused:چقدر موضوع اسکیس داده آتلیه خاک!بابا همون دکتر صدیق رو داشته باشید 6 تا موضوع واسه اسکیس آزاد بیشتر نداده:whistle::w12::w16:

samar_eng

عضو جدید
باشگاه تفریحی ،فرهنگی،ورزشی خیلی پیچیده و زمان بره.یعنی ممکنه ماله ارشد هم همین موضوع باشه؟!! :-o

raha

مدیر بازنشسته
من که فکر نمیکنم موضوع آزاد فراتر از المان و سردر و بوفه و پل عابر پیاده و موضوعاتی از این دست بره!

MAHRAZ

عضو جدید
منم با نظر رها موافقم:w16:به نظر منم روی المان و سردر بیشتر تمرکز کنید،ایشا... که همگی موفق باشید ;)
من سال پیش هم شرکت کردم ولی با رتبه 58 قبول نشدم آخه اسکیس اصلا کار نکرده بودم :wallbash:

tiny memar

عضو جدید
بچه ها این کیوسک اطلاعاتی پل خواجو هم جالبه روش کار کنید حتما;)
میگم اگر المان فناوری هسته ای بدن چیکار کنم من اصلا چیز درستی به ذهنم نمیرسه تمی تونم تحلیلش کنم :confused::cry:؟؟؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خوبیش اینه که معمولا لو میره. پارسال از یک هفته پیش همه میرفتن پیش استادشون براشون یادمان جنگ بزنه :)
مال سراسری هم هر لحظه امکان تغییر داره نامصب...

MAHRAZ

عضو جدید
donfidelioجان یه خورده مشکوک میزنی:Ph34r:قول بده اگه یک هفته قبل از آزمون موضوع اسکیس رو فهمیدی به ما هم خبر بدی.خواهششششششششششششش:crying::cry::crying:

samar_eng

عضو جدید
داریم به 1 هفته آخر نزدیک میشیم .آقایون و خانم ها اطلاعی ندارید از موضوع؟من تهران نزدم آزادمو از اون بابت خیالتون راحت.
ممکنه در رابطه با خلیج فارس بدن:cry:
در رابطه با فناوری هسته ای هم هیچی به ذهنم نمی رسه.هر چی هم میرسه نمی تونم بکشم.کار برنامه های کامپیوتریه:crying:

MAHRAZ

عضو جدید
نه تورو خدا خسیس بازی نشه دیگه :w05:تهران هم شرکت کرده باشیم چه فرقی میکنه،باور کنید هیچ فرقی نمیکنه اگه قرارباشه سوال اسکیس لو بره رفته دیگه!حالا بذارید 2 نفر دیگه هم بعلاوه اون چندصد نفر دیگه موضوع رو بفهمن!من قول شرافتمندانه میدم اگه چیزی شنیدم بیام بگم;)درضمن همدان هم شرکت کردم:)

MAHRAZ

عضو جدید
خسته شدم دیگه! ایکاش این چندروز مونده سریعتر تموم شه راحت شیم .هیچکس هم که به درد مانمی رسه یعنی نبود کسی ازگوشه کناری آتلیه ای جایی چیزی درمورداسکیس امسال شنیده باشه:cry::cry::cry:

parvin24

کاربر فعال
موضوعات 1389/02/16

ميدان ميوه و تره بار
ميدان ميوه و تره بار محله اي در تهران ( شرق ـ غرب )
خواسته هاي طرح :
ـ همراه 15 غرفه فروش
ـ زمين به ابعاد 20*25
ـ همراه سردخانه
ـ اتاق مديريت
ـ سرويس بهداشتي
ـ زمين با خيابان هاي فرعي ارتباط دارد .

مركز تجاري
مركز تجاري ( پاساژ )
خواسته هاي طرح :
ـ ابعاد زمين 35*50
ـ داراي 5 طبقه
ـ طبقات زير زمين آزاد
ـ ورودي از كنج
ـ ضلع جنوب و غرب آزاد ( به خيابان هاي اطراف ارتباط دارد )
ـ كافي شاپ
ـ رستوران
ـ هايپر ماركت
ـ سرويس هاي بهداشتي
ـ آسانسور و غيره
ـ وسط مجموعه ويد طراحي شود .

پژوهشكده تاريخ
پژوهشكده تاريخ كنار كاروانسرايي در بيستون
خواسته هاي طرح :
ـ 5 سوئيت 20 متري
ـ سالن پژوهشكده
ـ كتابخانه
ـ12 اتاق كنفرانس 50 نفره
ـ 1 سالن اجتماعات 150 نفره
ـ 3 كلاس آموزشي ( هر كلاس 45 متر )
ـ بوفه
ـ توجه به هويت معماري ايران و غيره

ساختمان برون گرا
ساختماني برون گرا 2 طبقه
خواسته هاي طرح :
ـ طراحي با مصالح سنگ ، سيمان و آجر
ـ همراه ويد مركزي
ـ توجه به تفاوت طراحي بدنه ها و امكان استفاده بنا براي بانك ، اداره پست محله اي ، كوشك ، ويلا ، شركت تعاوني و غيره
توجه : در طبقه پايين 4 اتاق و سرويس بهداشتي طراحي شود .

تذكر :
آتليه صديق با ارائه موضوعات تمريني گامي در جهت ارتقاء كيفيت طراحي دانشجويان بر مي دارد و مجموعه موضوعات ارائه شده در این سایت تنها برای تمرین می باشد .

parvin24

کاربر فعال
همه تو کف درسو اسکیسن کسی به سایت سر نمیزنهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif.بی خیال باباااااااااااااا

MAHRAZ

عضو جدید
همه تو کف درسو اسکیسن کسی به سایت سر نمیزنهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif.بی خیال باباااااااااااااا
:w16:موافقم،همه مشغول کارخودشونن،ما که بخیل نیستیم،ایشالله هرکی که زحمت کشیده حتما قبول میشه:w10: فقط دوست داشتم اگه کسی زودتر موضوع رو فهمید بیاد به بقیه هم بگه،آخه من پارسال بعد از آزمون صبح فهمیدم بیشتر بچه ها موضوع اسکیس رو می دونن شوکه شدم،باور کنید قفل کردم،اعتماد به نفسم رو از دست دادم:crying2:گفتم که دیگه امسال دوباره اینجور نشه:w19:

samar_eng

عضو جدید
من کلاس شکوهی رو میرم.البته مقدماتیه.امروز بهش گفتیم راجع به المان توضیح بدید.گفت:"امسال دیگه المان نمیدند خود صدیق هم گفته"
دیگه قضاوتش با خودتون

محسن ک

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من شنیدم که موضوع امسال طراحی پلان هست حالا چه پلانی خدا می دونه البته بعضی هم این وسط زیر آبی می رن باعث تاسفه

MAHRAZ

عضو جدید
دوستان عزیز من که گیج شدم:question::confused::w20:یکی میگه پلان یکی میگه المان:cry:خدا عاقبت همه رو بخیرکنه:love::love::love:

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای عزیز، درسته آزاد شوت میزنه ولی انقدر خیار نیست که از 2 هفته قبل آزمون موضوش بیاد بیرون. از الان هرکی حرف میزنه فقط پیشبینیه...همیشه مگه طراحی پلان نداره توش؟:D منم مجموعه ورزشی شنیدم:D بزنید ضرر نداره;)

MAHRAZ

عضو جدید
دوستای عزیز، درسته آزاد شوت میزنه ولی انقدر خیار نیست که از 2 هفته قبل آزمون موضوش بیاد بیرون. از الان هرکی حرف میزنه فقط پیشبینیه...همیشه مگه طراحی پلان نداره توش؟:D منم مجموعه ورزشی شنیدم:D بزنید ضرر نداره;)
راست میگید،همه چی طراحی پلان داره:redface:
میگم گیج شدم دیگه:confused:

آزمون دکتری امسال فکر کنم ورزشی،فرهنگی،تفریحی بوده،ممکنه ورزشی رو بدن واسه ارشد :razz:
میزنیم م م:w10:

مه نگار

عضو جدید

آزمون دکتری امسال فکر کنم ورزشی،فرهنگی،تفریحی بوده،ممکنه ورزشی رو بدن واسه ارشد :razz:
احتمال داره فرهنگي ، ورزشي بدن.اما به احتمال خيلي زياد يه بناي عام المنفعه مي دن. يعمي احتمال المان خيلي كمه.;)

مه نگار

عضو جدید

احتمال داره فرهنگي ، ورزشي بدن.اما به احتمال خيلي زياد يه بناي عام المنفعه مي دن. يعني احتمال المان خيلي كمه.;)

MAHRAZ

عضو جدید
اگه ورزشی باشه باید ابعاد سایت رو بزرگ بدن دیگه،یه استخر ،سالن بدن سازی وووواینا یعنی اینکه چطور تو برگ a3 اطلاعات رو جا بدیم؟هیچی دیگه باید بریم مقیاس400 /1 و600/1 آه اینقدر بدم میاد ریز ریز کار کنم:w00:

MAHRAZ

عضو جدید
کارت هم که اومده،سایت azmoon.org

آزمون روز شنبه است،گفتن کاغذ نباید ببریم،چراااااااااااااااا؟حالا که نوبت به مارسید کاغذ نبریم:w39:

parvin24

کاربر فعال
کارت هم که اومده،سایت azmoon.org

آزمون روز شنبه است،گفتن کاغذ نباید ببریم،چراااااااااااااااا؟حالا که نوبت به مارسید کاغذ نبریم:w39:
سلام .میدونی چرا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!;)احتمالن مقیاس بزرگ بدن که توA3
جا نشه.به قول شما دیگه مقیاس400/1 نمیخواد:cry:

MAHRAZ

عضو جدید
سلام .میدونی چرا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!;)احتمالن مقیاس بزرگ بدن که توA3
جا نشه.به قول شما دیگه مقیاس400/1 نمیخواد:cry:
وای خدای من شر طراحان اسکیس روبه خودشون برگردون آخه این چه وضعیه:crying:
ما که دیدم روال آزاد شده کاغذa3 واسه همین ابعاد شیت بستیم:eek:

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
اخه مگه میشه توی سایت همه موضوع اسکیس رو جار بزنن بعد هم همون تو کنکور بیاد؟!
البته اینجا ایران است سرزمین شگفتی ها و معجزات عجیب و غریب!!:w15:

MAHRAZ

عضو جدید
اخه مگه میشه توی سایت همه موضوع اسکیس رو جار بزنن بعد هم همون تو کنکور بیاد؟!
البته اینجا ایران است سرزمین شگفتی ها و معجزات عجیب و غریب!!:w15:
چرا نمیشه عزیزم:que: نه اینکه سال پیش اکثر بچه ها موضوع رو از قبل نمی دونستن:warn::warn::warn:

samar_eng

عضو جدید
ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم:زمان آزمون آزاد چقدره؟
زمان بندی لازمه یا وقت زیاد میاد؟

آگرین

عضو جدید
ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم:زمان آزمون آزاد چقدره؟
زمان بندی لازمه یا وقت زیاد میاد؟
هر درس 20 تا سوال داره که کلا میشه 80 سوال و مدت پاسخگویی هم 240 دقیقه است ...سه ساله که دارم ازمون شرکت می کنم هیچ سالی وقت کم نیاوردم :confused: و البته وقت اضافی هم نداشتم ، در کل بستگی به خود شخص داره که وقت کم بیاره یا اضافه...موفق باشی:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا