موضوع احتمالی اسکیس آزمون دانشگاه آزاد سال 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sohrab...

عضو جدید
:)دوستای خوبم لطف کنید و اگر نمونه کاراسکیس دانشگاه آزاد یا تمرین های موفقی برای این کار دارید در این تاپیک بذارید.;) کلی ممنون

MAHRAZ

عضو جدید
به نظرتون موضوع اسکیس امسال دانشگاه آزاد چیه؟ ممکنه دوباره طراحی المان بدن؟:confused:

MAHRAZ

عضو جدید
مهم:موضوع احتمالی اسکیس آزمون دانشگاه آزاد سال 89

مهم:موضوع احتمالی اسکیس آزمون دانشگاه آزاد سال 89

دوستان عزیز لطف کنید اگه موضوعی به ذهنتون می رسه که احتمال داره طراحان سوال امسال واسه دانشگاه آزاد بدن رو اینجا مطرح کنید;)

آخرین ویرایش:

MAHRAZ

عضو جدید
خوب مثل اینکه خودم باید شروع کنم.دوسال اخیر که المان دادن،به نظر من که دیگه امسال طراحی المان نمیدن ولی اگر..........احتمالا المان انرژی هسته ای یا خلیج فارس بدن:w10:

sohrab...

عضو جدید
mer30 duste aziz mozuate jalebi matrah kardid,vali y nazare shakhsi :behtar nabud in mozuat ro dar tapike memariye daneshgah azad matrah mikardid?albate in faghat y nazare shakhsi bud midunam k dark mikonid,mer30

MAHRAZ

عضو جدید
حق با شماست دوست عزیز
من این موضوع رو توی تاپیک های مربوط به ارشد مطرح کردم ولی هیچکی تحویل نگرفت:cry: گفتم شاید اینطوری توجه ها رو به خودش جلب کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dهرچند که فرقی نکرد کسی همکاری نمیکنه:crying2::crying2::crying2:

tiny memar

عضو جدید
اتفاقا تاپیک خوب و بجایی هست نمی دونم چرا دوستان شرکت نکردن :redface:
چرا فکر می کنید امسال المان دیگه نمیدن؟
من اتفاقا داشتم فکر میکردم امکانش زیاد هست دوباره المان باشه :confused:

raha

مدیر بازنشسته
واقعا چرا؟! من پارسال هم با خودم فکر میکردم عمرا المان بدن چون سال قبلش داده بودن اما دیدیم که دادن و جالب این بود که سر جلسه خیلی از بچه ها موضوع رو میدونستن و جالب تر اینکه خودشون هم به این مهم اقرار میکردن و من واقعا به این مسئله پی بردم که چقـــــــــــدر ساده ام:surprised:
خب به جای اینکه احتمال بدین سعی کنید از اتفاقاتی که در کلاسهای دکتر صدیق در جریان هست و گفتمان هایی که صورت میگیره مطلع بشین تا به طور یقین موضوع رو بدونین و باخیال راحت سرجلسه حاضر بشین!

اگه فهمیدین به منم بگین:(

آخرین ویرایش:

samirarch2020

عضو جدید
من كه پارسال كار نكرده بودم براي اسكيس ازاد.اسكيسم 70 درصد شد!البته ظاهرا تو دانشگاه ازاد نمره ها رو دست بالا ميگيرن.ولي تو كلاسي كه من نشسته بودم تو حوزه امتحان اصلا كارا خوب نبود.جلويي من كه فقط داشت مينوشت هيچ خبري از اسكيس نبود!:surprised:پيشنهاد من براي موضوع احتمالي اسكيس كيوسك اطلاع رساني كنار پل خواجو هست.اخه اينو تو يه سايتي ديدم كه راجع به كلاساي صديق بود.اگه كسي كلاس صديق ميره لطفا موضوع هاي پيشنهادي صديق رو بگه.

MAHRAZ

عضو جدید
راست میگی رها جان من خودمم پارسال شرکت کردم اصلا محال ممکن میدونستم المان بدن:exclaim:ولی بعد از آزمون تستی صبح فهمیدم که بله بازم المان:wallbash:مثل اینکه صبحش توی نمایشگاه کتاب تهران معلوم میشه که موضوع چیه:w11:دوستان هم لطف میکنن هر چی شعر و آیه قرآنی و ایده در مورد شهدا از استادها و مامان و باباو اطرافیان جمع میکنن!منم که همچنان تو شوک!!!!!!!!ببین هنوز دست از سادگی برنداشتم:child::child::child:فکر میکنم امسال دیگه اصلا اصلا المان نمیدن!!!!!!!!!!

MAHRAZ

عضو جدید
این موضوعات رو از سایت صدیق گرفتم
موضوعات انتخابي براي كنكور دانشگاه آزاد سال 1389

رديف عنوان موضوعات
1
طراحي محوطه سردر دانشگاه تربيت مدرس تهران با حفظ هويت سردر يستگاه تاكسي و باجه سفارش آژانس براي 10 تاكسي
پاركينگ روباز همراه سايه بان براي 50 ماشين
جاهاي نشستن و انتظار
طراحي يك المان و نشانه در امتداد ورودي
2
پژوهشكده اقليم و معماري نائين با توجه كامل به معماري اقليمي و حداقل 5 نكته معماري پايدار
گرگان بندرلنگه بوشهر تبريز
3
دبيرستان پسرانه شهر دلخواه با حداقل 5 نكته اقليمي سالن اجتماعات 100 نفره
نمازخانه 100 نفره
بوفه 30 نفره
كتابخانه 5000 جلدي
12 كلاس
4
سالن ورزشي براي بدنسازي خانم ها و آقايان هر كدام 12 متر همراه سونا و جكوزي و تعداد كافي سرويس بهداشتي 5000 تماشاچي
100 نفر بوفه
5 كلاس 40 متري
اداري 140 متر
24 پاركينگ سربسته
14 پاركينگ روباز
5
اقامتگاه و مسجد روي شيب مشرف به درياي خزر شيب 30%
مسجد براي 200 نفر
اقامتگاه 25 سوئيت و 2 سالن عمومي مشرف به پاركينگ
رستوران 250 نفري
5 فروشگاه 6 متري فروش زيتون و چاي و كلوچه
پاركينگ 50 اتومبيل
اداري 140 متر
چاي خانه سنتي
2 زمين تنيس
6
كوشك يا بناي دو طبقه بدون گرا كه تراس هايي اطراف آن طراحي شود . جداره غربي و شرقي كم پنجره و جداره جنوبي با برجستگي و فرورفتگي .
وسط بنا uoid يا حفره از طبقه دوم به اوا وجود دارد و ميان بنا آبنما قرار دارد .
50 فرم ساماندهي پلان با 25 طرح ساماندهي
http://seddighatelier.com

آخرین ویرایش:

samirarch2020

عضو جدید
اخه به همه درصدهاي بالا ميدن. يعني سطح نمرات اسكيس بالاست.تازه تعداد شركت كننده هم زياده.يعني تو دانشگاه تهران مركز كه من شركت كردم فقط 1000 تا دختر بوديم.حالا پسرها رو هم اگه اضافه كنين ميشه 2000 نفر.اگرچه كه اكثرشون سياه لشكرن،اما خوب يه تعدادي هم واقعا هم خوندن.

MAHRAZ

عضو جدید
امیدوارم المان بدن :w16:ولی آخه چرا المان نجوم و ستاره شناسی؟:w20:چطور شد که همچین موضوعی به ذهنت رسید؟مثلا من گفتم المان انرژی هسته ای یا خلیج فارس احتمالش زیاده چون موضوع روز هستن:w10:

MAHRAZ

عضو جدید
بچه ها تمرین طراحی سردر فراموش نشه،سردر هم از اون دسته موضوع های جمع و جوره که احتمالا با سلیقه داوران اسکیس جوره،چون با یه نگاه میشه فهمید اوضاع از چه قراره دیگه دردسر ریز شدن توی پلان و مقطع و..............رو نداره;)

r_n

عضو جدید
موضوع امسال اسکیس دکتری،طراحی باشگاه فرهنگی تفریحی/ورزشی دانشگاه بوده،از اونجایی که دانشگاه آزاد موضوع ارشد و دکتری تقریبا شبیه میده ممکنه امسالم این موضوع باشه!!!

MAHRAZ

عضو جدید
;)موافقم البته سال گذشته آزمون دکتری المان شهدا بود که موضوع ارشدهم شدالمان هشت سال دفاع مقدس،ولی خوب از اونجا که تعداد شرکت کننده های دکتری کمه بررسی شیت ها زیادموضوع گسترده هم بدن وقت نمیگیره!ولی فکر نمیکنید یه خورده تعداد شرکت کننده های ارشدزیاده و رای دادن در مورد شیت ها از حوصله داوران عزیز خارج:confused: یه موضوع دیگه اینکه بچه هادستشون رو خوندن که سوال دکتری و ارشد شبیه:thumbsup2:

MAHRAZ

عضو جدید
دوستان عزیزی که تهران هستن و از کلاس های اسکیس استفاده میکنن لطفا مارو هم بی نصیب نذارید اگه حرفی،حدیثی........بود لطف کنید ما شهرستانی ها رو که دستمون از این کلاسا کوتاست رو فراموش نکنید:w24:

sina mehraz

عضو جدید
;)موافقم البته سال گذشته آزمون دکتری المان شهدا بود که موضوع ارشدهم شدالمان هشت سال دفاع مقدس،ولی خوب از اونجا که تعداد شرکت کننده های دکتری کمه بررسی شیت ها زیادموضوع گسترده هم بدن وقت نمیگیره!ولی فکر نمیکنید یه خورده تعداد شرکت کننده های ارشدزیاده و رای دادن در مورد شیت ها از حوصله داوران عزیز خارج:confused: یه موضوع دیگه اینکه بچه هادستشون رو خوندن که سوال دکتری و ارشد شبیه:thumbsup2:
:smile:سلام مرسی از نظرات قشنگ و مفیدتون_من هم موافقم مه حتما" المان میدن و احتمالا" بیشتر در مورد موضوع هسته هی باشه:cry:

parvin24

کاربر فعال
سلام بچه ها.ممنون ازنظراتون.خیلی جالبه.من نمیدونستم اسکیس دکترا وارشد میشه شبیه هم باشه

tiny memar

عضو جدید
سلام
اين موضوع ها را از آتليه طرح خاك گرفتم ;)
موضوعات اسکیس 1389
1ـ پژوهشكده اقليم و معماري در شهر هاي:

نائين

گرگان

قزوين

تبريز

رشت

بندر لنگه
قشم

2ـ طراحي ايستگاه راه آهن پاسارگاد.

3ـ طراحي سالن چند منظوره ورزشي براي واليبال و ورزش هاي تشكي ( 30*15 ) زمين و 2500 تماشاچي.

4ـ طراحي تكيه و نمازخانه شهر طبس.

5ـ عمارت سرچشمه شمال تهران همراه فضاهاي ( جايي براي ارزش دادن به آب ) استراحتي باز.

6ـ موزه و المان سردار جنگل قلعه رودخان.

7ـ نمايشگاه موقت فرهنگي ساحل كيش.

8ـ ورودي و سردر پارك جنگلي گلستان با سنگ و چوب و سيمان.

9ـ خانه بهداشت در روستايي در منطقه سردسير حداكثر 2 طبقه.

10ـ بانك كه تنها يك نماي آزاد دارد به دهنه 12 متر و عمق 25 متر و 3 طبقه.

11- المان فن آوري هسته اي

12ـ پنجره اي رو به آسمان ( رصد خانه خيام نيشابوري در تهران بالاي كوه ).

13ـ قهوه خانه سنتي و نمازخانه كنار تخت جمشيد.

14ـ خانه پرستار خرمشهر ( مكاني براي پاسداشت مقام پرستار در ايران ).

15ـ محل اسكان جمعيت هلال احمر در گردنه حيران.

16ـ كيوسك اطلاع رساني توريستي كنار پل خواجو.

17ـ ايستگاه كوهنوردي پلور.

18ـ خانه خوشنويسي تهران در يكي از پارك ها.

19ـ طراحي سازه موقت هفته بازار در شمال.

20ـ قهوه خانه اي براي شاهنامه خواني طوس.

21ـ ميدان ميوه و تره بار شهر دزفول براي صادر كردن مركبات همراه باسكول سردخانه انبارهاي ميوه جاي بارگيري و محل دفاتر باربري و پاركينگ ماشين سنگين .

22ـ طراحي يك سوپرماركت 10*25 يك طرف آزاد مشرف به خيابان داخلي بسيار مهم است .

23ـ سينما

24ـ شهر كتاب كرمان

25ـ اسكله بازراچه ماهي فروشي سنتي بندر نور.

26ـ مدرسه 5 كلاسه بندرعباس ( دبستان ).

27ـ زائر سراي راهيان نور با تعدادي شوش ساتن براي اردو ، خانم ها و آقايان جدا ، نمازخانه ، سالن غذاخوري ( اتاق اقامتي ندارد ).

28ـ خانه هنرمندان اصفهان ( منبت ـ معرق ـ كاشي ـ خاتم ) براي نمايش و معرفي هنر هاي بومي اصفهان همراه كارگاه هاي توليدي.

29ـ واحد كپي و تكثير در دانشگاه.

30ـ بوفه دانشجويي مخصوص دختران و پسران در دانشگاه علم و صنعت ايران.

31ـ كتابخانه 1000000 جلدي در پارك پليس تهران.

32ـ كانون پرورشي كادكان و نوجوانان پارك تهران با شيب 30%.

33ـ سوله بحران در يكي از پارك هاي تهران.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا