موسسه آموزش عالی شمال

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام.
اینم آدرس موسسه آموزش عالی شمال که یکی از زیباترین دانشگاه!!! های خاورمیانه محسوب میشه!!
من دوران کاردانیم رو در اینجا گذروندم.
پیشنهاد میکنم ببینید!
www.shomal.ac.ir
اگه سوالی هم داشتید، بپرسید!:);)
البته قراره بزودی دانشگاه بشه!

javane

عضو جدید
سلام
ممنون
خواستم بگم 2-3 هفته اي ميشه كه مؤسسه ي شمال دانشگاه شده.
به شمام تبريك مي گم:)

javane

عضو جدید
شما نمي دونيد امسال دانشگاه تا چه رتبه اي مي گيره؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
كارشناسي ناپيوسته معماري دانشگاه شمال

كارشناسي ناپيوسته معماري دانشگاه شمال

سلام
نميدونيد كارداني به كارشناسي معماري رو تا چه رتبه اي
پذيرش ميكنه ؟
اگه تحقيق كنبد و بهم بگيد خيليييييي ممنونم:gol:

سلام.
اینم آدرس موسسه آموزش عالی شمال که یکی از زیباترین دانشگاه!!! های خاورمیانه محسوب میشه!!
پیشنهاد میکنم ببینید!
www.shomal.ac.ir
سلام عزیز
من از همشهریان شما هستم خیلی خوشحالم که با شما آشنا بشم
آره عزیز این موسسه تبدیل به دانشگاه شده الان

me.shomal uni

عضو جدید
سلام من از دنشجوهای دانشگاه شمالم.اگه سوالی داشتید بپرسید خوشحال میشم کمکتون کنم.;)

naderd

عضو جدید
برو بچ دانشگاه شمال عشق است;).من از فارغ تحصیلاش هستم.ولی هنوز وقت نکردم برم تصویه حساب کنم.:(

moein

عضو جدید
سلام.
پیشنهاد میکنم ببینید!
www.shomal.ac.ir
از سپهر جان میخوام عنوان این تاپیک رو عوض کنه!!!
دیگه یک سالی هست دانشگاه شده و موسسه نیست!

آخرین ویرایش:

Mehrdad-IE

عضو جدید
ارتقاء موسسه آموزش عالی شمال به دانشگاه شمال

ارتقاء موسسه آموزش عالی شمال به دانشگاه شمال

با ابراز مسرت و مباهات به استحضار مي‌رساند:
شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در جلسه مورخ 3/5/1388 (پيرو موافقت اصولي مورخ 8/5/1387) با عنايت به احراز كليه شرايط لازم از جمله فضاهاي فيزيكي، رشته‌ها، دانشكده‌ها، كادر هيأت علمي، فضاهاي آموزشي، فرهنگي و ورزشي با ارتقاء مؤسسه آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي شمال در آمل به دانشگاه غيردولتي- غيرانتفاعي شمال در آمل موافقت قطعي به عمل آورده است.

آخرین ویرایش:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
هنوز دانشگاه سردر ورودی نداره و تا زمانی که نداشته باشه به حرف این ها نمی شه اعتماد کرد!

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ سودی که برای ما نداره.فقط الان 2 ترم هست دارم 150 تومان بیشتر میدم.

forshad

عضو جدید
ماشالله همه بچه های شمال.ماشالله همه بچه های 86.ای ول همه برقی ها.سلام من تازو اومدم تو این سایت.الکترونیک 86 هستم.اقا مام یه انجمن داریم تو یونی بنام شیر کش خونه احتمالا باید شنیده باشین.البته الان تغییر مکان دادیم به الاچیق ماهی اونجا اومدین در خدمت شما هستیم;)

forshad

عضو جدید
ای بابا قشنگی به چه دردمون میخوره ما که تو این 3 سالی هیچ خیری از این فضا و ادماش به ما نرسیدجز اللافی.بابا ترم اخری دارن پدر مارو در میارن به جان خودم بوی شیش گیر شدن میآد...................

گویند جهان بهشت با حور خوش است من میگویم که اب انگور خوش است
این نقد بگیرو دست از ان نسیه بدار که اواز دهل شنیدن از دور خوش است:redface:

arezoo-a

عضو جدید
سلام هنوز که اسم تایپیک عوض نشده!!!!!
بابا دیگه اینجا رسما شده دانشگاه نه موسسه، نمی خوایی دست به کار شی؟

like_moon_66

عضو جدید
سلام. من دانشجوی دانشگاه شمالم . خیلی خوشحالم که با شما دوستان اشنا شدم.

P!nk

عضو جدید
سلام
ميخواستم ببينم رشته عمران تا چي رتبه ايي اين دانشگاه ميگيره؟

afee1990

عضو جدید
توصیف دانشگاه شمال

توصیف دانشگاه شمال

گویند جهان بهشت با حور خوش است من میگویم که اب انگور خوش است
این نقد بگیرو دست از ان نسیه بدار که اواز دهل شنیدن از دور خوش است

طبق این شعر بالا و تجربیات بنده تو یک سال تحصیلی ام حضور در این مثلا دانشگاه به همتون می گم گول ظاهر و امکاناتشو نخورید.
- دانشجویان از هیچ کدام از امکانات اعم از ورزشی و غیر ورزشی نمی توانند استفاده کنند. ( البته با پرداخت هزینه مربوطه چرا )
- اینترنت رایگان در این مثلا دانشگاه وجود نداره در حالی که در کوچکترین موسسه هم الان اینترنت رایگان میدن .
- بین رده های مختلف فرق بسیار زیادی وجود داره مثلا تمام استاد ها و امکانات آموزشی برای دو رده کارشناسی و کاردانی فرق می کنند به طوریکه 80% استاد های خوب و مجرب برای دوره کارشناسی و برای دورزه کاردانی استادهایی با بار علمی فوق العاده کم و تجربه اندک در نظر می گیرند. همانطور که از نظر کیفی خدمتتون عرض کردم ، از نظر کمی هم این اختلاف وجود داره که اگه سری به http://edu.shomal.ac.ir بزنید و به قسمت برنامه هفتگی برید می تونید نحوه و تعداد کلاس های ارائه شده را برای هر مقطع ببینید.
- در آخر هم پرداخت شهریه است و یعنی اینکه برای هر کاری ( حتی اگه با آبدارچی کار داشته باشی ) باید تسویه حساب از امور مالی بگیری .
فعلا همین ...

بالا