!!!مواد اولین و بهترین رشته!!!

navidsaket

عضو جدید
:gol:سلام به همه ی دوستان موادی عزیز و گل :gol:
به نظر من هرکس یه ذره فکر کن هبه این نتیجه میرسه که مادر همه ی رشته ها چیه؟
موادحالا چه سرامیک چه متالورژی و هر گرایشش!

به افتخار همه موادیاااااااااااااااا:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

بچه ها بدون نظر از این تاپیک نرین بیرون هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
:w23::w23::w23::w23::w23:

سیکا

عضو جدید
:w32:من اول نمی دونستم مواد چیه و اولش خیلی ناراحت بودم ولی الان واقعا خدا رو شکر میکنم که من توی این رشته دارم تحصیل می کنم .نمیدنم چطور حروف و واژهارو کنار هم بیارم تا از اعماق وجودم بگم که مواد بهترین رشته است .و من با خوندن این علم ومشاهده ریزساختارها خیلی ذوق میکنم و بعضی وقتها گریه ام میگیرد و سر تعظیم در مقابل قدرت لایزال الهی فرود می آورم.:w42:

آخرین ویرایش:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که عاشق رشته ی مهندسی موادن یه راهنمایی کنن تا من هم یه خورده علاقه پیدا کنم.:cry::(:confused::surprised::que::warn::eek::redface:

الان ترم 9 هستم و تا حالا چند بار اقدام به انصراف از دانشگاه کردم که موفقیت آمیز نبوده . و یه ترم دیگه هم باید توی این رشته سر کنم. البته دوستان فکر نکنن که من خنگم(نمی خوام تعریف از خود کنم ولی ضریب هوشیم 144 هست!!!!).
می دونم بعد از 9 ترم این حرف مسخرست ولی مشکل اصلی من اینه که نمیدونم چه کار باید کنم و می خوام چه کاره بشم .....

reza_1364

مدیر بازنشسته
دوستانی که عاشق رشته ی مهندسی موادن یه راهنمایی کنن تا من هم یه خورده علاقه پیدا کنم.:cry::(:confused::surprised::que::warn::eek::redface:

الان ترم 9 هستم و تا حالا چند بار اقدام به انصراف از دانشگاه کردم که موفقیت آمیز نبوده . و یه ترم دیگه هم باید توی این رشته سر کنم. البته دوستان فکر نکنن که من خنگم(نمی خوام تعریف از خود کنم ولی ضریب هوشیم 144 هست!!!!).
می دونم بعد از 9 ترم این حرف مسخرست ولی مشکل اصلی من اینه که نمیدونم چه کار باید کنم و می خوام چه کاره بشم .....
خوب شما اولین ببین می خوای چیکار کنی

navidsaket

عضو جدید
سلام دوباره به همه ی عزیزان بچه ها به خاطر بازدید خوبتون اینا هم برای شما عزیزان!!!

و این هم همینطور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستون دارو خیلی زییییییییییییاد!

setayesh 88

عضو جدید
:gol:سلام به همه ی دوستان موادی عزیز و گل :gol:
به نظر من هرکس یه ذره فکر کن هبه این نتیجه میرسه که مادر همه ی رشته ها چیه؟
موادحالا چه سرامیک چه متالورژی و هر گرایشش!

به افتخار همه موادیاااااااااااااااا:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

بچه ها بدون نظر از این تاپیک نرین بیرون هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
:w23::w23::w23::w23::w23:

من از اين تي شرتا ميخوام!
مخصوصا دومي ديگه خيلي خوشگله!

میجو

عضو جدید
این امضات ادمو به فکر فرو میبره

این جمله امضای من از متفکر و اندیشمند بزرگ، مرحوم دکتر علی شریعتی هست.

اینجا آسمان ابریست ، آنجا را نمیدانم... اینجا شده پائیز ، آنجا را نمیدانم... اینجا فقط رنگ است ، آنجا را نمیدانم... اینجا دلتنگی است ، آنجا را نمیدانم. وقتي كه بچه بودم هر شب دعا ميكردم كه خدا يك دوچرخه به من بدهد. بعد فهميدم كه اينطوري فايده ندارد. پس يك دوچرخه دزديدم و دعا كردم كه خدا مرا ببخشد
هی با خود فکر می کنم ، چگونه است که ما ، در این سر دنیا ، عرق می ریزیم و وضع مان این است و آنها ، در آن سر دنیا ، عرق می خورند و وضع شان آن است! ... نمی دانم ، مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن

setayesh 88

عضو جدید
اين جا چه خبر شده؟:surprised:
چرا اين قدر همديگرو تحويل ميگيرد؟:surprised:
يادتون باشه كه من اولين مشتري بودم پس اولويت با منه!:cool:

navidsaket

عضو جدید
اين جا چه خبر شده؟:surprised:
چرا اين قدر همديگرو تحويل ميگيرد؟:surprised:
يادتون باشه كه من اولين مشتري بودم پس اولويت با منه!:cool:
درسته اما آقای مدیر مردونه میخواد تازه براش سفارشی هم میزنیم دیگه چه کنیم دیگه!
شما هم دومین زنونه رو پسند کردین
یه زنونه ی قشنگ دیگه هم برای فرهنگ خانوم میذاریم کنار چون ایشون هم مدیرن بالاخره!:D

navidsaket

عضو جدید
به این زودی پسرخاله شدی؟؟؟/

اصلا حرفشو نزن

حالا حالا ها باید بدویی
اصلا کلا از جایی که من از پارتی بازی خوشم نمیاد:biggrin:
مدیر و همکار مدیر و اینا اصلا تیشرت ندارن:surprised:
ستایش خانم اولی آقا رضا شما بعد از اینکه همه گرفتن میای توی لیست تازه مدارکت هم برای گرفتن تیشرت کامل نیست:biggrin:

setayesh 88

عضو جدید
ستایش خانم اولی آقا رضا شما بعد از اینکه همه گرفتن میای توی لیست تازه مدارکت هم برای گرفتن تیشرت کامل نیست:biggrin:

ميخواين يكي از مدارك كارت پايان خدمت باشه؟!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

reza_1364

مدیر بازنشسته
الان که فکر کردم دیدم شما را بکنم مدیر قسمت خوبها