[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از نظر من توپه
شما برو تحقیق کن ببین دوست داری یا نه؟

hanissa

عضو جدید
کمک کمک

کمک کمک

سلام یه سوال دیگه داشتم مهندسی عمران غیرانتفاعی بهتره یا مهندسی مدیریت اجرایی پیام نور:(:razz::);)

homaunfal

عضو جدید
سلام :smile:
من هم مثل شما مهندسی پروژه می خونم قبلا زیاد تو سایت میامدم ولی حالا با توجه
به سخت تر شدن درسها و حجم زیاد کتابهای پیام نور کم میام.
خوشحالم که با شما دوستان آشنا می شم ;)

باسلام من هم مدیریت اجرایی می خوانم امید وارم اگر کتاب استاتیک اگر پاس نمودید به بند ه اطلاع بدهید

hanissa

عضو جدید
تو رو خدا یکی جواب منو بده رشته مهندسی مدیریت اجرایی پیام بهتره یا عمران غیرانتفاعی؟:(:(:(:(

Ommati

عضو جدید
تو رو خدا یکی جواب منو بده رشته مهندسی مدیریت اجرایی پیام بهتره یا عمران غیرانتفاعی؟:(:(:(:(

مدیریت اجرایی رشته ی خوبیه اما درس خوندن توی پیام نور واقعا سخته. تنها آسونیش وارد شدن به پیام نوره. میتونم بگم هر امتحان یه جورایی مثل کنکوره. چون طراح سوالا تهرانن قرنطینه میشن و سوالا پک شده و با حراست به مراکز منتقل میشن. دقیقا مثل کنکور:cry:... و البته سختیش که معلوم نیست کی طرح میکنه و چقدر انصاف داره. تقریبا همه ی باردرسی روی دوش خودته حتی با وجود استاد و جزوه ی خوب، چون منابع از قبل مشخص شدن. اگه میتونی اینا رو تحمل کنی بیا پیام نور
از غیرانتفاعی و کیفیتش متاسفانه اطلاع ندارم.:(

Me00

عضو جدید
سلام
آینده عمران بهتره؟عمران که خودش یکی از گرایش های مهندسی اجراییه!
با Ommati هم موافقم.

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين دو تا چه ربطي بهم دارن؟:surprised:
من عمران ترجيح ميدن البته نه تو غير انتفاعي:razz:
ببينين رشته ي خودم مهندسي مديريت پروژه ست و چون مي تونم فوق ليسانس عمران شركت كنم و منابعشو الان دارم پاس مي كنم واسه همين دارم ادامه ميدم
مهندسي مديريت اجرايي با مهندسي مكانيك در ارتباطه و به اين رشته خيلي نزديكه حالا بستگي به خودتون داره به كدوم رشته علاقه دارين
اما در مورد دانشگاه ها... پيام نور يه مقدار كه چه عرض كنم خيلي سخت تر از غير انتفاعيه... همونطور كه دوستمون توضيح دادن سوالات كشوريه ولي خوبيش به اينه كه استاندارده...البته بايد بگم پيام نور ترماي اخير هه مراتب بهتر شده و با قوانين جديد راه رو براي دانشجو باز كرده ;) در مورد غير انتفاعي اطلاع چنداني ندارم:w05:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.... خداروشکر بالاخره یه جایی رو صاحب شد این رشته ی عزیز ما
منم ترم 7 مدیریت پروژه هستم

اها پس اینجا ای دی فیس بوکم رو دیدید.بسیار عالی.خوش اومدی هم ترمی;):gol::gol::gol:

دمت گرم:gol::gol::gol:
سلام من هم در رشته ي مهندسي مديريت اجرايي پيام نور درس مي خوانم.یعنی تازه وارد این رشته شدم میخواستم ببینم خوبه:gol::(

اره خوبه کی میگه بده؟:D

acnaein

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان

من همین امسال مهندسی اجرایی قبول شدم این طور که شنیدم رشته خوبیه

واسه انتخاب واحد چنتا سوال داشتم
آزمایشگاه فیزیک 1 درسش چطوره ؟ سخته آسونه ؟ میشه با همون فیزیک 1 تو یک ترم خوند یعنی سنگین نمیشه ؟

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان

من همین امسال مهندسی اجرایی قبول شدم این طور که شنیدم رشته خوبیه

واسه انتخاب واحد چنتا سوال داشتم
آزمایشگاه فیزیک 1 درسش چطوره ؟ سخته آسونه ؟ میشه با همون فیزیک 1 تو یک ترم خوند یعنی سنگین نمیشه ؟
سلام
بله رشته خوبي قبول شديد;)
آره آسونه ، ميتونيد با همون فيزيك 1 تو يك ترم بردارين
من 20 شده بودم:w11:

acnaein

عضو جدید
میشه لطفا یک راهنمایی کنید
من واسه ترمه اول ریاضی عمومی 1 - فیزیک پایه 1 - اقتصاد مهندسی و عمومی ها فرسی - زبان و اندیشه برداشتم اگه آزمایشگاه فیزیکم بگیرم یکم سخت نمیشه ؟
میشه لطفا بگید از این درسها کدومشون سختره ؟؟
مرسی

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه ترمه اول ریاضی عمومی 1 - فیزیک پایه 1 - اقتصاد مهندسی و عمومی ها فرسی - زبان و اندیشه برداشتم اگه آزمایشگاه فیزیکم بگیرم یکم سخت نمیشه ؟
مرسی

سلام.ریاضی 1 رو یه خ.ورده بیشتر بخون بقیه چیزی نیست.از فیزیک 1 هم اگه برداری نه سخت نمیشه

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی

سلام.ریاضی 1 رو یه خ.ورده بیشتر بخون بقیه چیزی نیست.از فیزیک 1 هم اگه برداری نه سخت نمیشه
آقا حميد راست ميگه يه كم بايد بيشتر براي رياضي 1 وقت بذاريد البته فيزيك 1 و اقتصاد مهندسي هم همينطوره
فيزيك 1 بيشتر دروس دبيرستانه و ميشه راحت پاسش كرد فقط حجمش يه كم زياده ...رياضي 1 هم همينطوره تقريباً
به نظر من آز فيزيك 1 هم بردارين چون اگه سر اينا يه كم نمره كم بيارين اون و دروس عموميتون جبران ميكنه و معدلتون كم نميشه;)
به نظر من رياضي 1 بين اينا سخت تره
:gol:

acnaein

عضو جدید
خیلی ممنونم دوستان عزیز
:heart::heart::heart::heart::heart:
یه نکته تو گلستان واسه آز فیزیک 1 تاریخ امتحان نزده یعنی امتحانش دسته خوده استاده ؟؟
راستی بچه ها کدوم شهر مشغول به تحصیل هستین ؟

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم دوستان عزیز
یه نکته تو گلستان واسه آز فیزیک 1 تاریخ امتحان نزده یعنی امتحانش دسته خوده استاده ؟؟
خواهش:gol:
آره امتحانش دست خوده استاده...دروس عملي اينطور هستند;)
من پيام نور رشت هستم

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی

ترم اول که انتخاب واحد دست خودت نیست دانشگاه تعیین میکنه چی بگیری چی نگیری
مگه مال شما دست خودتون بود بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم دوستان عزیز

من مشهد
ترم اول که انتخاب واحد دست خودت نیست دانشگاه تعیین میکنه چی بگیری چی نگیری
مگه مال شما دست خودتون بود بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از سال 87 انتخاب واحد ترم اول رو دادند به خوده بچه ها;)

acnaein

عضو جدید
دانشگاه برای ما یه لیست داد گفت از اینا انتخاب واحد کنید اما تو سایت گلستان میشد تغییرش بدی هرچی دوست داری برداری

من که این ترم زورم نریسید 16 واحد گرفتم همه امتحانم پست سره هم میشد ریاضی عمومی 1 هجدهم دی ، اندیشه 1 نوزدهم، و بیستم هم که زبان خارجی و فیزیک 1 هر دو توی یک روز:crying::crying:اندیشه 1 قیدشو زدم

ترمه بعد حال درسارو میگیریم ;);)

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه برای ما یه لیست داد گفت از اینا انتخاب واحد کنید اما تو سایت گلستان میشد تغییرش بدی هرچی دوست داری برداری

من که این ترم زورم نریسید 16 واحد گرفتم همه امتحانم پست سره هم میشد ریاضی عمومی 1 هجدهم دی ، اندیشه 1 نوزدهم، و بیستم هم که زبان خارجی و فیزیک 1 هر دو توی یک روز:crying::crying:اندیشه 1 قیدشو زدم

;);););)

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببين دوست من ديگه دبيرستاني نيستي كه توي تعطيلي قبل امتحان درس بخوني
بايد قبل از فرجه حداقل يه دور كامل زده باشي
انديشه 1 كه چيزي نداره مي توني قبل از امتحان دو يا سه دور بزنيش
ترماي بعد هم احتمالاً براي بعضي درسا فرجه نداري;)

acnaein

عضو جدید
خوب راستیتش من هنوز با جو درسهای یونیو آشنا نیسم یکی بهم میگه کم واحد بگیر که نمیتونی برسونی یکی میگه زیاد بگیر وگرنه درسات میمونه نمیتونی سره 4سال کارشناسی بگیری
واقعا خودمم گیج شدم

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب راستیتش من هنوز با جو درسهای یونیو آشنا نیسم یکی بهم میگه کم واحد بگیر که نمیتونی برسونی یکی میگه زیاد بگیر وگرنه درسات میمونه نمیتونی سره 4سال کارشناسی بگیری
واقعا خودمم گیج شدم
به حرف ديگران اهميت ندين به خودتون اعتماد داشته باشين
با ترمي 15 واحد يا 16 واحد و همچنين گذروندن ترماي تابستوني براحتي مي تونيد ليسانستونو توي چهار سال بگيرين

sunny-deol

عضو جدید
مهدی

مهدی

با سلام دوستان عزیز
من هم تازه در این تاپیک عضو شدم:gol:
من ترم سه مدیریت اجرایی هستم و تا حالا از رشته ام راضی هستم
دوستان عزیز من این ترم
معادلات دیفرانسیل -آمار و احتمال مهندسی-ریاضی 2-تفسیر موضوعی قرآن-کارگاه عمومی 2-
را ورداشتم به نطرتون چطوره؟میشه معدل کشوند بالا:que:
راستی من خیلی دنبال جزوه ی این درسها گشتم ولی جایی پیدا نکردم اگه کسی میتونه کمکم کنه مخصوصا استاتیک را!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام دوستان عزیز
دوستان عزیز من این ترم
معادلات دیفرانسیل -آمار و احتمال مهندسی-ریاضی 2-تفسیر موضوعی قرآن-کارگاه عمومی 2-
راستی من خیلی دنبال جزوه ی این درسها گشتم ولی جایی پیدا نکردم اگه کسی میتونه کمکم کنه مخصوصا استاتیک را!
سلام
خوش اومدين:gol:
ايشالله كه مي تونيد:w11:
چرا جزوه؟ پيام نور كه بايد به كتاب اكتفا كنين چون همه ي سوالا از كتاب حتي عين مثال و تمرين كتاب;)
ولي ميشه از كتاباي حل تمرين و راهنما كمك گرفت براي معادلات من كتاب جامع طلاييو پيشنهاد مي كنم و براي آمارم اگر وقت داشتيد پوران پزوهش اگر نه كه خود كتاب كفايت مي كنه
استاتيكم از خود كتاب بخونين خيلي كامل توضيح داده نيازي به جزوه نيست براي حل تمرينشم فكر مي كنم من با كلانتري كار كردم راستشو بخواين اينو يادم نيست:w05:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
راسیتش پیام نور اینطوریه و خیلی وقتها امتحانات تداخل داره
من شده بود تو یه روز سه امتحان بدم صبح و ظهر و عصر
بعضی وقتها هم تو یه ساعت دو امتحان همزمان دادیم اینو نوشتیم بعدم اونو

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام دوستان عزیز
دوستان عزیز من این ترم

سلام.خوش اومدی.
بهترین جزوه همون کتابه و بعد اینکه حتما درسارو در طول ترم بخون تا شب امتحانی نشی که کارت زاره
راسیتش پیام نور اینطوریه و خیلی وقتها امتحانات تداخل داره
من شده بود تو یه روز سه امتحان بدم صبح و ظهر و عصر
بعضی وقتها هم تو یه ساعت دو امتحان همزمان دادیم اینو نوشتیم بعدم اونو

اره من تو یه روز 2 تا امتحان داشتم این تموم نشده اون شروع میشد:biggrin:

بالا