مهندسین عزیز شما هم این خبر و شنیدین؟..

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هنرستانیا واقعا بد شانسیم. خدا وکیلیش تو کار صدتا پیوسته رو میذاریم تو جیبمون اما اینا اینجوری جوابمونو میدن

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بد .... من خودم پیوستم ولی چند تا از دوستای صمیمیم نا پیوسته می خونن ...... کاش می شد واقعا کاری کرد براشون...اگر کاری از ما بر میاد بگین
ممنون دوسته عزیز به ما همه همکاریم و در نهایت یه مدرک گرفتیم که نتیجه پاس کردنو دروسه مشترک بوده و باید هوای همو همه جا داشته باشیم همین که پیگیرین ممنون.

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هنرستانیا واقعا بد شانسیم. خدا وکیلیش تو کار صدتا پیوسته رو میذاریم تو جیبمون اما اینا اینجوری جوابمونو میدن
امیدوارم فقط این جریان حل بشه چون من هنوزم اصلا این موضوع رو نمیتونم باور کنم..

4589

عضو جدید
حالا که صحبت از ضعفه باید بگم که خیلی از دوستانی که از دبیرستان می ومدن و نسبت به ما که تو هنرستان چند تا طراحی و یا اصولاه طراحی پاس کرده بودیم دستشون و یا حتی خلاقیتشون تو طراحی به حدی کم بود که کاراشونو به ماها که دستمون قوی تر بود می دادن تا براشون انجام بدیم...خیلی جالبه واقعا اگه مقایسه ای دارین می کنین پس چرا ضعفای بچه های پیوسته رو نمیبینین....
.
به نظر من هر گروه تو یه درسایی قوی تر هستن
این اصلا دلیل خوبی نیست که حالا چون ریاضیشون ضعیف کاردانی بخونن والا خیلی از بچه های ریاضی خودشون تو این درس داغونن

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هر گروه تو یه درسایی قوی تر هستن
این اصلا دلیل خوبی نیست که حالا چون ریاضیشون ضعیف کاردانی بخونن والا خیلی از بچه های ریاضی خودشون تو این درس داغونن

حالا این که ما رو فرستادن کاردانی خیلی مهم نیست من نمیدونم داشتن برگه طراحی چه ربطی به گذروندنه به قوله شما این ریاضیات داره..
ولی گویا همینی که هست ...این اعتراضا فعلا که به جایی نرسیده.

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا به نظر من بی لیاقتن
اطلا لیاقت ندارن ما در مورد پروزه هاشون نظر بدیم
حیف ما نیست وقتمون رو واسه اینا هدر کنیم
20 سال رفتیم درس خوندیم صد بار کنکور دادیم تو مرکز آموزش عالی نه دانشگاه تو هر دهات کوره درس خوندیم با این همه بد بختی بیان بگن فلان والا زور داره
بی خیال این نیز بگذرد مثل خیلی چیزا