مهران مدیری عذرخواهی کرد

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش فارس: قرار بود اولین سری از لوح‌های فشرده مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری از روز بیستم شهریور توزیع شود که با سه روز تأخیر این سریال از امروز سه‌شنبه وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

مدیری به دلیل این تأخیر سه روزه با ارسال نامه‌ای به خبرگزاری فارس از مردم عذرخواهی کرد. متن این نامه به شرح زیر است:

سریال «قهوه تلخ» از 23 شهریور در دسترس عموم خواهد بود و این سه روز تاخیر به دلیل روش متفاوت تکثیر و توزیع این سریال اتفاق افتاد.

مجموعه دوم این سریال از شنبه سوم مهر توزیع خواهد شد که از این تاریخ به بعد سریال «قهوه تلخ» شنبه هر هفته به طور منظم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. به دلیل این تاخیر از مردم عزیزم عذرخواهی می‌کنم.
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=61745

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اين نشون ميده كه ايشون چقدر با فرهنگ تشريف دارن. خدا براي مردم ايران حفظش كنه.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
خوشم اومد
هم كارش خوبه هم با مرامه!

*Essi*

اخراجی موقت
وقتی آذرمهر از رجانیوز مطلب میذاره،من بال در میارم. :heart:

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی آذرمهر از رجانیوز مطلب میذاره،من بال در میارم. :heart:
نمی دونم این آذرمهر و رجانیوز چه داغی بر سر دل شما گذاشتند!
شما به همون بی بی سی و صدای آمریکا و رادیو اسرائیل و رادیو منافقین بسنده کنید!

narges*

عضو جدید
وقتی حس مسولیت بالا باشه از این اتفاق های نادر هم می افته:whistle:

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز

آهنگ تیتراژ سریال قهوه ی تلخ،با صدای دلنشین مهران مدیری
این آهنگ کاور یکی از کارای قدیمی و محبوب ایرانی به اسم شب مهتاب می باشد
این سریال از طریق شبکه خانگی در سراسر کشور با قیمتی مناسب در دسترس مردم عزیزمون قرار گرفته
از تمام علاقه مندان به کار های این هنرمند بزرگ عرصه ی طنز کشورمون درخواست همکاری داریم.
نسخه اصلی سریال را از فروشگاه های معتبر و مراکز پحش تهیه نمایید.

دانلود تیتراژ سریال قهوه تلخ

برای حمایت از مهران مدیری لطفا این سریال را از فروشگاهای عرضه محصولات فرهنگی به صورت اورجینال خریداری کنید

پری سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش فارس: قرار بود اولین سری از لوح‌های فشرده مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری از روز بیستم شهریور توزیع شود که با سه روز تأخیر این سریال از امروز سه‌شنبه وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

مدیری به دلیل این تأخیر سه روزه با ارسال نامه‌ای به خبرگزاری فارس از مردم عذرخواهی کرد. متن این نامه به شرح زیر است:

سریال «قهوه تلخ» از 23 شهریور در دسترس عموم خواهد بود و این سه روز تاخیر به دلیل روش متفاوت تکثیر و توزیع این سریال اتفاق افتاد.

مجموعه دوم این سریال از شنبه سوم مهر توزیع خواهد شد که از این تاریخ به بعد سریال «قهوه تلخ» شنبه هر هفته به طور منظم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. به دلیل این تاخیر از مردم عزیزم عذرخواهی می‌کنم.
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=61745
بعد می گن ما خالی بندیم!!
می خواین عکس سی دی رو که 1شنبه خریدم بذارم؟حیف که تاریخ مصرف نداره!
دمش گرم من که باهاش کلی حال کردم:victory: شما هم بخرین ببینین

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد می گن ما خالی بندیم!!
می خواین عکس سی دی رو که 1شنبه خریدم بذارم؟حیف که تاریخ مصرف نداره!
دمش گرم من که باهاش کلی حال کردم:victory: شما هم بخرین ببینین
شما احتمالا سی دی قاچاقشو خریدی!کار خوبی نیست!

*Essi*

اخراجی موقت
نمی دونم این آذرمهر و رجانیوز چه داغی بر سر دل شما گذاشتند!
شما به همون بی بی سی و صدای آمریکا و رادیو اسرائیل و رادیو منافقین بسنده کنید!

من به همه رسانه ها بسنده میکنم،از اخبار 20:30 و رسانه ملی و رجانیوز و...... بگیر تا بی بی سی و...... البته به غیر از اســـرائیل و منافـــقین،چون اصلا از آنها خوشم نمیاد.

ای کاش شما هم ذره ای تعصب و تک رسانه ای بودن باورهایتان را کنار میگذاشتید و بیشتر بر اندیشه خودتان تکیه میکردید،تا انعکاس اندیشه دیگران.

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به همه رسانه ها بسنده میکنم،از اخبار 20:30 و رسانه ملی و رجانیوز و...... بگیر تا بی بی سی و...... البته به غیر از اســـرائیل و منافـــقین،چون اصلا از آنها خوشم نمیاد.

ای کاش شما هم ذره ای تعصب و تک رسانه ای بودن باورهایتان را کنار میگذاشتید و بیشتر بر اندیشه خودتان تکیه میکردید،تا انعکاس اندیشه دیگران.
من در هفته بیش از 400 سایت رو مطالعه می کنم اما رجانیوز بیشترین نزدیکی را به افکار خودم داره و تا حدود زیادی نظراتم با این سایت یکسان است . اندیشه من و گردانندگان این سایت انقلابی نزدیک به هم است فکر نکم این مسئله عجیبی باشد.

بالا