منابع کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع

mohsenjoon

عضو جدید
با سلام به شما دوستان عزیزم بنده به خاطر امتهانات زیاد نمی توانم مطالب زیادی برای شما عزیزان عرضه کنم که امیدوارم به بزرگواری خویش ببخشایید تعدادی از دوستان منابع کارشناسی مهدنسی صنایع را نمی دانستند بنده نیز در حد توانم اسامی این دروس و جزواتی که می تواند به انها کمک کند را در لیست زیر اورده ام امید وارم توانسته باشم به شما کمکی کرده باشم
-----------------------------------------------------------------------------------
کنترل تولید و موجودی های 1 : (ضریب 1)
1- کتاب کنترل تولید و موجودی ها (تألیف: عسگر زاده)
2- جزوه کنترل موجودی دانشگاه صنعتی شریف
3- تستهای پردازش(بخش خلاصه درس)
4- جزوه کنترل موجودی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تحقیق در عملیات 1 : (ضریب 2)
1- کتاب پژوهش عملیاتی (تألیف: محمدرضا مهرگان)
2- تستهای پردازش تحقیق در عملیات برای رشته های مدیریت و صنایع
3- نکات تستی پژوهش عملیاتی(تألیف: محمدرضا مهرگان)

طرحریزی واحدهای صنعتی : (ضریب 1)
1- طرحریزی واحدهای صنعتی ( اپل )
2- جزوه طرحریزی واحدهای صنعتی دانشگاههای علم و صنعت، صنعتی شریف و امیرکبیر
3- جزوه ارزیابی کار و زمان (خانم مخاطب رفیعی؛ دانشگاه صنعتی اصفهان)
4- تستهای پردازش برای درس طرحریزی واحدهای صنعتی

آمار و احتمال مهندسی : (ضریب 2)
1- کتاب و جزوه آمار مهندسی ( تألیف دکتر محلوجی ؛ دانشگاه صنعتی شریف)
2- کتاب احتمال مهندسی (شلدون راس؛ دانشگاه صنعتی اصفهان)
3- آمار مهندسی وال پل (و جزوه دکتر رئیسی؛ دانشگاه صنعتی اصفهان)
4- تستهای آمار و احتمال مهندسی (تالیف دکتر مسعود نیکوکار ؛ انتشارات آزاده

mohsenjoon

عضو جدید
با تشکر

با تشکر

خوب برای تحقیق در عملیات 1 میشه از کتاب عادل اذر چاپ دانشگاه پیام نور هم استفاده کنین البته دو جلد کتا رو خیلی عالی توضیح داده و فکر کنم اگر این کتابها رو مطالعه کنید مشکل زیادی در این درس (تحقیق در عملیات 1) نداشته باشید البته از این کتاب که این دوست عزیز هم گفته بودند نیز می شه استفاده کر
د

MEITO

عضو جدید
سلام
آقایون راستکه می گن منابع ارشد صنایع تغییر کرده یا خواهد کرد؟
من شنیدم می خوان طرح ریزی رو بردارن جاش اقتصاد مهندسی و کنترل پروژه رو بذارن

ed323

عضو جدید
کسی نمیدونه؟:que:

اتفاقا منم تغییر در منابع ارشد رو شنیدم اونم برای کنکور 89 ( از شانس بد من :() اما نمیدونم تا چه حد درست باشه استادمون گفت فعلا درخواستش رو دادن اما هنوز معلوم نیست اما شما اگه اطلاعات موثقی گیر اوردی ما رو بی خبر نذار ...........:gol:

MManager

عضو جدید
خوب برای تحقیق در عملیات 1 میشه از کتاب عادل اذر چاپ دانشگاه پیام نور هم استفاده کنین البته دو جلد کتا رو خیلی عالی توضیح داده و فکر کنم اگر این کتابها رو مطالعه کنید مشکل زیادی در این درس (تحقیق در عملیات 1) نداشته باشید البته از این کتاب که این دوست عزیز هم گفته بودند نیز می شه استفاده کر
د

آره اونم خوبه

sednahom

عضو جدید
سلام به دوستان گرام
من غیر انتفاعی درس می خونم و2 ترم مونده کارشناسیم تموم شه:)
میخوام از تابستون واسه ارشد امسال بخونم
الانم سطح درسیم متوسطه
به نظرتون میتونم ارشد صنایع دانشگاه دولتی(تهران یا اصفهان)قبول شم ؟خداییش؟

sir_shalashaska

عضو جدید
تغييير منابع ارشد

تغييير منابع ارشد

سلام
آقایون راستکه می گن منابع ارشد صنایع تغییر کرده یا خواهد کرد؟
من شنیدم می خوان طرح ریزی رو بردارن جاش اقتصاد مهندسی و کنترل پروژه رو بذارن

آقا بيچاره شديم رفته ... براي گرايش صنايع-صنايع منابع شده اين :
تحقيق در عمليات 1و2 (قبلا فقط 1 بود) و آمار احتمال و كنترل موجودي و كنترل پروژه و كنترل كيفيت و اصول شبيه سازي و طرح ريزي ( جالب اينجاست زبان حذف شده)

براي صنايع-سيستم :
تحقيق 1و2 .. آمار احتمال... اقتصاد خرد و كلان و اقتصاد مهندسي .... اصول شبيه سازي

در كل به ... رفتيم...

UK 2008

عضو جدید
آقا بيچاره شديم رفته ... براي گرايش صنايع-صنايع منابع شده اين :
تحقيق در عمليات 1و2 (قبلا فقط 1 بود) و آمار احتمال و كنترل موجودي و كنترل پروژه و كنترل كيفيت و اصول شبيه سازي و طرح ريزي ( جالب اينجاست زبان حذف شده)

براي صنايع-سيستم :
تحقيق 1و2 .. آمار احتمال... اقتصاد خرد و كلان و اقتصاد مهندسي .... اصول شبيه سازي

در كل به ... رفتيم...

آقا این منابع رو از کجا آوردین؟من شنیدم منابع تمام رشته ها تغییر کرده بجز صنایع

اگه منابعی که دادین درست باشه !!!!آقا در کل بی چاره شدیم رفت ..اون 1%که هم امکان موفقیت داشتم از بین رفت...

$fanoos$

عضو جدید
دوستان امکان نداره از جایی معتبر منابع ارشد رو بدست اورد؟

godonlymeonly

عضو جدید
نه هنوز تصویب نشده.احتمالا تو مرداد ماه اعلام میکنند.اما همه میگن احتمال ایجاد تغییرات خیلی زیاده.ضمنا من بعید میدونم زبان حذف بشه
به نظر منم اگه زبان حذف بشه خيلي بد ميشه/ يعني ميشيم مهندس ارشد صنايع و زبان هم حاليمون نيست و به نظر من كه ضايعس. فقط كاشكي هر كاري ميخوان بكنن زودتر اعلام كنن.:surprised:;)

$fanoos$

عضو جدید
به نظر منم اگه زبان حذف بشه خيلي بد ميشه/ يعني ميشيم مهندس ارشد صنايع و زبان هم حاليمون نيست و به نظر من كه ضايعس. فقط كاشكي هر كاري ميخوان بكنن زودتر اعلام كنن.:surprised:;)
خیلیا توی آزمون ارشد قید زبان رو می زنند من از یکی از بچه های ارشد پرسیدم گفتش اصلا رقابت توی زبان مشخص نمی شه خیلیا هم بی خیال می شن.من خودم اگر خیلی زرنگ باشم تا آخر دوره ی کارشناسیم تافل می گیرم اما بچه های ارشد می گن حتی با تافل هم نمی تونی جواب سوال ها رو بدی
به نظر من اتفاق بدی نمی افته حذف بشه.ما خودمون باید به فکر خودمون باشیم زبانمون رو تقویت کنیم. با زبان آموزشگاه هم نمی شه زبان ارشد را درصد بالا زد.