ملاقات خوزستاني ها هر هفته

ملاقات خوزستاني ها هر هفته

• مجموع رای دهندگان
    32

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
از بین نامزدها 2تا4نفر شانس بیشتری برای صعود دارند و بقیه شانس بیشتری برای نزول:surprised: دارند

90هانیه

عضو جدید
سلام
من اهوازی نیستم دانشجوی اهواز بودم.حیف شد نمیتونم تو جمعتون باشم.جای مارو هم خالی کنید

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
ایجا خیلی سوت و کوره
چرا خداااااااااااااا!

mahdi303

عضو جدید
سلام به همشهريهاي عزيزم اميدوارم خوب باشين ما هم هستيم ولي اين ساعت اين روزشايد نرسم .

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]شهادت بانوی دو عالم [/FONT][FONT=&quot]حضرت فاطمه زهرا (س)[/FONT][FONT=&quot] بر تمام شیعیان و رهروان ایشان تسلیت باد.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

elissa_astro

عضو جدید
یه جیغ یه دست یه هورااااااااااااااااااااااااااااا.منم هستم...اهوازی اصل اورجینال هولوگرام هم دارم:cool:

elissa_astro

عضو جدید
اهواز هرجاش دارای تمدنه.اهواز نخلاش بالای 90تنه.بکسش تمام مرام برات میان هر جایی اسم اهوازو تو جهان زیبا نقش دادیم.همه باهم خوبیم مثل زنجیریم وقتی اهوازو شناختی بعد میریم. توی ورزشم میگن نابغه هستیم.ستاره ی بسکتبالمونم حامد حدادی.هرکی خوش تیپ خوشکل میخواد اهواز بیاد منکه عاشق شهرمو اهوازی هام.........:w16:

sasams

عضو جدید
دوستان شرمنده
شاید بگید تایپک میزنه و حتی خودش هم سر نمیزنه
خودم هم دیگه کلافه شدم
این مدت داشتم برای ارشد میخوندم...............> مهندسی عمران .سازه
ولی از الان به بعد در خدمتیم دوستان.
;)

elissa_astro

عضو جدید
دوستان شرمنده
شاید بگید تایپک میزنه و حتی خودش هم سر نمیزنه
خودم هم دیگه کلافه شدم
این مدت داشتم برای ارشد میخوندم...............> مهندسی عمران .سازه
ولی از الان به بعد در خدمتیم دوستان.
;)
سلام.خیالت راحت هیچکس این حرف رو نمیزنه به 2دلیل.1همه خودشونم درگیرن.2بچه های جنوب هوای همو دارن.;)

sasams

عضو جدید
سلام.خیالت راحت هیچکس این حرف رو نمیزنه به 2دلیل.1همه خودشونم درگیرن.2بچه های جنوب هوای همو دارن.;)
آره بخدا
از 5 روز پیش تا حالا که من اعلام حضور کردم هیچ کس مطلبی ، حرفی ، حدیثی ، بحثی ، چیزی ، پیزی ..................... ننوشته

دوستان نظر بدن
راهکار شما برای افزایش بازدیدها و ملاقات خوزستانی ها در این تایپک چیه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elissa_astro

عضو جدید
آره بخدا
از 5 روز پیش تا حالا که من اعلام حضور کردم هیچ کس مطلبی ، حرفی ، حدیثی ، بحثی ، چیزی ، پیزی ..................... ننوشته

دوستان نظر بدن
راهکار شما برای افزایش بازدیدها و ملاقات خوزستانی ها در این تایپک چیه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب یه راهکار بریم پیج همین دوستاییی که اومدن اینجا لینک کنیم بکس اهواز سه سوت میریزن اینجا.یه راهکار دیگه تاپیک خوزستان یه جورایی بیخبرن ازیجا فکر کنم بری اونا رو خبردار کنی.اما همین که لینک کنی واسه همین بچه های تاپیک خودمون بهتره.بحث هم من دارم.اما الان که جمع کمه نمیشه بکس بیان بحث خود به خود پیش مییاد.

ENG.sani

عضو جدید
سلام به همه ی برو بچ خون گرم خوزستان:gol:
من زیاد نیست عضو باشگاه شدم
خیلی خوشحال شدم وقتی این تاپیکو دیدم. دیگه کم کم داشت دلم تو غربت میپوسید!!!!!!!!!!
دم همتون گرم;)