مقایسه واحد های دانشگاه آزاد دارای رشته معماری

samane.genious

عضو جدید
سلام دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنین که کدوم از واحدای آزاد تهرانو انتخاب کنم من هیچ آشنایی نسبت بهشون ندارم ، مخصوصا دوستانی که خودشون اونجا تحصیل کردن نظر بدن ممنون.

امیر1984

عضو جدید
سلام دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنین که کدوم از واحدای آزاد تهرانو انتخاب کنم من هیچ آشنایی نسبت بهشون ندارم ، مخصوصا دوستانی که خودشون اونجا تحصیل کردن نظر بدن ممنون.

سلام دوست عزیز
علوم تحقیقات که یه چیز دیگه اس... فقط ترازش واسه قبول شدن بلاس

mahvizan84

عضو جدید
سلام دوستان من هم همین سوال رو دارم که ترتیب دانشکده های معماری واحد های مختلف تهران(دانشگاه آزاد) از نظر کیفیت و ارزش چیه؟ بعد از علوم تحقیقات کدوم ترازش بالاتره ؟ مرکزی یا شمال؟ممنون

آخرین ویرایش:

mahmoud7

عضو جدید
علوم تحقیقات بهتره ولی قبولیش کار هرکسی نیست اگه میتونی در بیای برو علوم تحقیقات

m.alinejadian

عضو جدید
سلام

سلام

علوم تحقیقات بهتره ولی قبولیش کار هرکسی نیست اگه میتونی در بیای برو علوم تحقیقات

سلام .من ارشد تهران شمال میخونم.علوم تحقیقات امکاناتش بیشتره.استادای تهران شمال همه از دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران هستن،اما استادای علوم تحقیقات اکثرا از علم وصنعت هستند.حالا انتخاب با شماست؟
بهشتی؟یا علم و صنعت؟

samar_eng

عضو جدید
سلام دوستان من هم همین سوال رو دارم که ترتیب دانشکده های معماری واحد های مختلف تهران(دانشگاه آزاد) از نظر کیفیت و ارزش چیه؟ بعد از علوم تحقیقات کدوم ترازش بالاتره ؟ مرکزی یا شمال؟ممنون

اول علوم تحقیقات بعد تهران مرکز بعد تهران شمال.اگه می خوای معمار خوبی بشی بزن مرکز چون رو طرح خیلی کار میکنند.علوم تحقیقات بیشتر پژوهشیه برای ادامه تحصیل تو دکتری بهتره.

Araz21

عضو
مقایسه واحد های دانشگاه آزاد دارای رشته معماری

[h=2]کیفبت دانشگاه علوم تحقیقات البرز و آزاد بابل...[/h]
سلام دوستان...
میشه لطفا اگه کسی در مورد این دو دانشگاه اطلاعاتی از لحاظ کیفبت و اساتید داره در اختیار من بذاره ؟
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین...!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

after the rain

عضو جدید
علوم تحقيقات البرز

علوم تحقيقات البرز

سلام دوستان...
میشه لطفا اگه کسی در مورد این دو دانشگاه اطلاعاتی از لحاظ کیفبت و اساتید داره در اختیار من بذاره ؟
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین...!!!!!

سلام
من شنيدم علوم تحقيقات البرز جديدا تاسيس شده
اگه اطلاعاتي راجع بهش داريد ممنون ميشم
من تو تكميل ظرفيت ارشد معماري اينجا قبول شدم ولي هنوز موفق نشدم اطلاعات يا آدرسي ازش پيدا كنم!:confused:

binahayat_m

عضو جدید
من هم تو تکمیل ظرفیت ، علوم تحقیقات البرز قبول شدم...
ممنون میشم کسی در مورد کیفیت ، اساتید و آدرسش اطلاعاتی در اختیارمون بذاره !!!!!!!

roya_darya85

عضو جدید
آزاد تهران شمال یا واحد قزوین ؟؟

آزاد تهران شمال یا واحد قزوین ؟؟

می خوام بدونم به نظرتون واحد تهران شمال بهتره یا واحد قزوین؟ اگر می خواستید انتخاب کنید کدوم رو انتخاب می کردید ?:((در ضمن من کارشناسی ارشد معماری و تهران ساکن هستم)

با توجه به اینکه تهران شمال تهرانه اما قزوین امکانات بالایی داره.

آخرین ویرایش:

حامد**

عضو جدید
به نظرم اگه قزوین بری بهتره البته اگر مسیرش برات مشکل نباشه قزوین دانشگاه خیلی خوب با امکانات زیاد هستش البته رشتت اگه برق کامپیوتر یا مکانیک بود بهتر بود میتونستی بری mrl

omid tabrizi

عضو جدید
می خوام بدونم به نظرتون واحد تهران شمال بهتره یا واحد قزوین؟ اگر می خواستید انتخاب کنید کدوم رو انتخاب می کردید ?:(

با توجه به اینکه تهران شمال تهرانه اما قزوین امکانات بالای داره.

من قزوین 3 سال درس خوندم و بعد انتقالی گرفتم اومدم تهران مرکز . از تهران شمال بی خبرم اما تهران مرکز دانشگاه بدون امکاناتیه و نسبت به قزوین خیلی خیلی بده اما چندتا استاد خوب داره . قزوین استادای خوب مثل دکتر سلطان زاده (مدیر گروه بود) و... داره و پر از همایش های معماریه فوق العاده اس امکاناتش هم حرف نداره .دوست خوبم در کل اگه می خوای سوادتو ببری بالا قزوین خیلی خوبه و اگه بخوای راحت باشی و کار کنی و یه مدرکی داشته باشی تهران شمال بهتره .

roya_darya85

عضو جدید
مرسی از دوستان راستش من واقعا موندم چکار کنم تهران شمال اصلا امکاناتش به پای قزوین نمیرسه اما تهران شمال از پارسال رزرو کردم اما نشد که خوب برای سراسری بخونم امسال تو تکمیل ظرفیت قزوین قبول شدم به نظرتون انصراف بدم برم قزوین؟؟؟؟؟؟؟؟/

siavash@dt

عضو جدید
امکانات رو بیخیال شما بگو کجای تهرانید و رشتتون چیه تا حاصل 4 سال تجربه رو یکجا تحویلتون بدم،در ضمن دختر هستید دیگه؟

roya_darya85

عضو جدید
مرسییییی از شما من ارشد معماری هستم.و بین این 2 دانشگاه واقعا موندم ............

roya_darya85

عضو جدید
امکانات رو بیخیال شما بگو کجای تهرانید و رشتتون چیه تا حاصل 4 سال تجربه رو یکجا تحویلتون بدم،در ضمن دختر هستید دیگه؟

مرسییییی بله من دخترم و در شهرک غرب زندگی می کنم به دانشگاه تهران شمال نزدیکم اما خوب گفتم دیگه قزوین دانشگاست و دو دلم ...

prtland

عضو جدید
اگه دوستتون قصد رفتن به دانشگاه البرز ندارن بهشون بگيد اگه تمايل دارن با هم جابجا كنيم من ازاد خلخال قبول شدم و ميخوام توافقي جابجا كنم

atena.j

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم :cry:
میخواستم ببینم کسی از البرز یا قزوین یا مشهد یا تهران هست که بخواد بره اصفهان با من جابجا کنه... لطفا اگه کسی میشناسین معرفی کنین....

آرتميس.artmiss

عضو جدید
كسي اطلاعاتي راجع به دانشگاه مازندران بابلسر داره؟

كسي اطلاعاتي راجع به دانشگاه مازندران بابلسر داره؟

سلام دوستان
تكميل ظرفيت ارشد اعلام شد.دانشگاه مازندران-بابلسر هم توشون هست.مي خواستم ببينم كسي اطلاعاتي راجع به اين دانشگاه داره؟
ويه سوال ديگه اينكه كسي هست تا حالا تو مصاحبه دانشگاه سوره شركت كرده باشه؟چه سوالاتي مي پرسن؟
بين سوره و دانشگاه مازندران كدوم بهتره؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
الان از کجا بفهمیم سوره کی مصاحبه داره؟
اووووووووه!كو حالا تا مصاحبه.اينا ما رو دق ندن قبولمون نمي كنن.تازه دانشگاههايي كه ظرفيت خواستنو اعلام كردن اول آبان انتخاب رشته مي كني.بعد نتايج مياد اون موقع اگه سوره قبول شده باشي اعلام مي كنن بري مصاحبه.صبور باش.ما طاقت مياريم.ديوونه نميشيم.اينو هي با خودت تكرار كن

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تكميل ظرفيت ارشد اعلام شد.دانشگاه مازندران-بابلسر هم توشون هست.مي خواستم ببينم كسي اطلاعاتي راجع به اين دانشگاه داره؟
ويه سوال ديگه اينكه كسي هست تا حالا تو مصاحبه دانشگاه سوره شركت كرده باشه؟چه سوالاتي مي پرسن؟
بين سوره و دانشگاه مازندران كدوم بهتره؟
د
دانشگاه مازندارن اولین ترمیه که میخواد ارشد بیاره و این ترم هنوز دقیقا معلوم نیس کلاساش کی شروع میشه.دقیقا چه نوع اطلاعاتی میخوای؟

niazy

عضو جدید
اووووووووه!كو حالا تا مصاحبه.اينا ما رو دق ندن قبولمون نمي كنن.تازه دانشگاههايي كه ظرفيت خواستنو اعلام كردن اول آبان انتخاب رشته مي كني.بعد نتايج مياد اون موقع اگه سوره قبول شده باشي اعلام مي كنن بري مصاحبه.صبور باش.ما طاقت مياريم.ديوونه نميشيم.اينو هي با خودت تكرار كن
جوابای نهایی که اومد مغز افت قابل توجهی داشت، چه برسه به الان!!!!

آخرین ویرایش:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
امکانات دانشکده معماریش بد نیس..چند تا استاد جدید هم آوردن که استادای خوبین.ولی خب اولین ترمیه که میخواد ارشد رو تجربه کنه.کلا میشه گفت روبه رشده.

zizi asna

عضو جدید
معماریش که خیلی خوبه.استاداشم خوبن چون خیلی کارای اجرایی تو سطح استان انجام میدن. از خیلی از دانشگاهای سراسری تو این رشته قویتره.گزینه ی خوبیه واسه انتخاب.اما ارشدو نمیدونم.
دانشگاشم خیلی قدیمیه.

2011roxana

عضو جدید
اول علوم تحقیقات بعد تهران مرکز بعد تهران شمال.اگه می خوای معمار خوبی بشی بزن مرکز چون رو طرح خیلی کار میکنند.علوم تحقیقات بیشتر پژوهشیه برای ادامه تحصیل تو دکتری بهتره.

دقیقا، با نظر شما موافقم

بالا