مقاله

tanaz2012

عضو جدید
مقاله درباره باران اسیدی

مقاله درباره باران اسیدی

درباره باران اسیدی

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
درباره باران اسیدی

ببین این مقالات بکارتون میاد :

سری اول

[FONT=verdana, arial, sans-serif]رفتار ژئوشيميايي روي، پتاسيم و سديم موجود در خاك، در برابر باران هاي اسيدي مرتبط با كارخانه ذوب مس سرچشمه، رفسنجان

[/FONT][FONT=verdana, arial, sans-serif]شيمي بارش هاي اسيدي در منطقه سرچشمه ، استان كرمان[/FONT][FONT=verdana, arial, sans-serif]
[/FONT]

پیوست ها

• p0124900711611-7YC6Z.pdf
    348.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • p0531500190741-63V3W.pdf
    244.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

"Pejman"

سری دوم

سری دوم

[FONT=verdana, arial, sans-serif]اثر باران اسيدي بر تحرك ژئوشيميايي عناصر كلسيم، منيزيم و مس در خاك هاي منطقه سرچشمه، استان كرمان

[/FONT][FONT=verdana, arial, sans-serif] اثرات زيست محيطي باران اسيدي [/FONT][FONT=verdana, arial, sans-serif]
[/FONT]

پیوست ها

• p0136300321511-VSKYRL.pdf
    239.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • p0551000510221-52T82U.pdf
    238.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

"Pejman"

[FONT=verdana, arial, sans-serif] بررسي تاثير نزولات اسيدي بر درختان كاج تهران در شرق تهران (پارك جنگلي قوچك)[/FONT]

پیوست ها

• p0350100020811.pdf
    333.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

tanaz2012

عضو جدید
باران اسیدی

باران اسیدی

سلام این عنوانهایی که فرستادین به کارم نمیاد لطفا مقاله کلی درباره باران اسیدی برام بفرستین باتشکرhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

"Pejman"

سلام این عنوانهایی که فرستادین به کارم نمیاد لطفا مقاله کلی درباره باران اسیدی برام بفرستین باتشکرhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

وقتی کامل نمیگین چی میخواین من تا همین حد بیشتر نمیتونم کمکتون کنم. بار اول از شما سوال کردم یک کم توضیح بدید فقط نوشتید
درباره باران اسیدی

امیدوارم یکی از دوستان به سوال شما پاسخ دهند. با تشکر - متقابلاً

tanaz2012

عضو جدید
باران اسیدی

باران اسیدی

سلام این عنوان ها 1- باران اسیدی چیست 2- پیامدهای باران اسیدی 3- پراکندگی جغرافیایی باران اسیدی 4-باران اسیدی در شهرها 5-ایا میتوان باران اسیدی را خنثی کرد و مهمتر از همه شماره مجله اسم مجله نویسنده وسال چاپ را قید کنید وگرنه قبول نمیکنن با تشکر لطفا کمکم کنید براتون دعا میکنم

tanaz2012

عضو جدید
باران اسیدی

باران اسیدی

ممنون بابت عنوانهاتون اما من به این عنوان ها نیازمندم یعنی یک مقاله 8صفحه ای که دارای این تیترها باشد وباذکر نام نویسنده و نام مجله.سال چاپ........باران اسیدی چیست....پیامدهای باران اسیدی........پراکندگی جغرافیای باران اسیدی......میزان الودگی......باران اسیدی در شهرها....آیا میتوان اسرات بارانهای اسیدی را خنثی کرد.....لطفا اگر خودتون یا دوستانتون در این رابطه اطلاعاتی دارین کمکم کنید باتشکرفراوان:cry::cry::cry:......:heart:.....:gol::gol::gol::gol:
ا