مقاله ISI

GOLDEN_ACORN

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.
من قصد دارم یه مقاله بنویسم و برای نشریه ISI بفرستم.
لطفا هرکسی می تونه هر کمکی که از دستش بر میاد برام انجام بده.
در حال حاضر اول می خواستم اطلاعات کاملی در مورد انواع نشریات ISI بگیرم و دوم موضوع مقالم رو انتخاب کنم. می خوام یه موضوعی باشه که اولا جدید باشه دوما قوی باشه.
لطفا راهنمایی کنید.
سپاسگذارم.

amarantine

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.
در حال حاضر اول می خواستم اطلاعات کاملی در مورد انواع نشریات ISI بگیرم و دوم موضوع مقالم رو انتخاب کنم. می خوام یه موضوعی باشه که اولا جدید باشه دوما قوی باشه.
لطفا راهنمایی کنید.
سپاسگذارم.

منم دنبال جواب همین سوالا بودم اما چیز خاصی دستگیرم نشد ... فقط میدونم اولش باید سعی کنی زیاد مقاله بخونی تا بعضی چیزا دستت بیاد... خلاصه استارتش اینه.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام به همه دوستان عزیز.
لطفا راهنمایی کنید.
سپاسگذارم.

با سلام
دوستان عزیز ، برای رسیدن به بخشی از سوال خودتون ، تو صفحه ی اول تالار عمران ، تایپیکی با عنوان چگونه یک مقاله خوب بنویسیم که توسط دوستمون جناب midbox داره ارائه میشه ، مراجعه کنید .

سپاس
:gol::gol:،

kurdewan

عضو جدید
اولش باید چندین مقاله بخونی تا چهارچوب کلی مقاله ها دستت بیاد. چون هر ژورنال برای خودش قالبی داره. در ضمن مقاله باید به زبان انگلیسی باشه. و قواعد و اصول مقاله نویسی در آن رعایت شده باشد.ضمنا موضوع مقاله نباید تکراری باشدو...