معرفی کتاب ریاضی مهندسی

muhamedro

عضو جدید
با سلام

از همه دوستان درخواست دارم تا بهترین کتاب ریاضی مهندسی که بصورت درس و تست باشه رو معرفی کنن،
کتابی که مد نظر خودمه ریاضی مهندسی پارسه هست اما بعضی ها مدرسان شریف رو بهتر میدونن،لطفا اگه درمورد این کتاب ها نظری دارید بیان کنید تا برای همه راهنمای خوبی باشه واسه خرید کتاب ریاضی مهندسی....

اگر کتاب های دیگری هم هست لطفا معرفی کنید...

ضمنا من برای کنکور 91 برنامه ریزی کردم

با تشکر. ;)

muhamedro

عضو جدید
دوستان لطفا عنایت داشته باشید،نظرتون رو بگید لطفا،دیگران هم استفاده میکنن

باتشکر.;)

muhamedro

عضو جدید
ادمین جان شما هم اگه اطلاعاتی داری مارو محروم نکن،

مرسی:)

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
ادمین جان شما هم اگه اطلاعاتی داری مارو محروم نکن،

مرسی:)

سلام

هدف شما یادگرفتن و به کار بستن دانش باشه بهتر یاد میگیری و موفق تر خواهید بود تا .... من خودم طراحی برای انجام طراحی کردن عملی خواندم بدون اینکه یک تست بزنم 80% تست ارشد صحیح زدم تازه به نظرم 100% باید میزدم فکر میکنم جواب بعضی تست ها با سلیقه طراح بود نه ........

پیشنهاد من برای ریاضی مهندسی کتاب 100 صفحه دکتر اصغر برادران رحیمی است وی برای مدت 7-8 تست های کنکور مکانیک ارشد طراحی میکرد و تا قبل از بازنشستگی ... چاپ 10 -12 باید در حال حاضر در بازار باشه (من چاپ 8 - 9 دارم ) کالا خیلی خلاصه و با توضیحات بسیار پر باری یک مسئله را حل کرده ، مثال های درسی ان تمرین های مشکل کریزیک است .

برای درس ارشد ریاضی مهندسی پیشرفته هم کتاب وی را بسیار توصیه میکنم (البته این با ان بالایی فرق فوکوله ...) ....

بعد از اینکه کتاب او را خوب خوب خوب خوب خوب خواندید فق تست و تست و تست و تست و .....

موفق باشید

muhamedro

عضو جدید
سلام

هدف شما یادگرفتن و به کار بستن دانش باشه بهتر یاد میگیری و موفق تر خواهید بود تا .... من خودم طراحی برای انجام طراحی کردن عملی خواندم بدون اینکه یک تست بزنم 80% تست ارشد صحیح زدم تازه به نظرم 100% باید میزدم فکر میکنم جواب بعضی تست ها با سلیقه طراح بود نه ........

پیشنهاد من برای ریاضی مهندسی کتاب 100 صفحه دکتر اصغر برادران رحیمی است وی برای مدت 7-8 تست های کنکور مکانیک ارشد طراحی میکرد و تا قبل از بازنشستگی ... چاپ 10 -12 باید در حال حاضر در بازار باشه (من چاپ 8 - 9 دارم ) کالا خیلی خلاصه و با توضیحات بسیار پر باری یک مسئله را حل کرده ، مثال های درسی ان تمرین های مشکل کریزیک است .

برای درس ارشد ریاضی مهندسی پیشرفته هم کتاب وی را بسیار توصیه میکنم (البته این با ان بالایی فرق فوکوله ...) ....

بعد از اینکه کتاب او را خوب خوب خوب خوب خوب خواندید فق تست و تست و تست و تست و .....

موفق باشید

آقا ممنون از راهنماییت....فقط برای طراحی چی خوندی؟ یا چنتا کتاب؟

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
آقا ممنون از راهنماییت....فقط برای طراحی چی خوندی؟ یا چنتا کتاب؟

کتاب طراحی هر چی بخواهی خوندم ، یعنی شخم زدم ....

دقت کن من طراحی کردن کتاب خواندم نه برای تست زدن چون باید واقعا طراحی میکردم که در عمل کار بکنه .....

من فکر کنم شما رسکم + ریمر + صدرایی بخونی مشکلی نداشته باشی ....

muhamedro

عضو جدید
کتاب طراحی هر چی بخواهی خوندم ، یعنی شخم زدم ....

دقت کن من طراحی کردن کتاب خواندم نه برای تست زدن چون باید واقعا طراحی میکردم که در عمل کار بکنه .....

من فکر کنم شما رسکم + ریمر + صدرایی بخونی مشکلی نداشته باشی ....

بازم ممنون...ولی فکر نکنم اونقدری وقت داشته باشم که هر سه تا رو بخونم....هرچند هرسه کتابه طراحی هستن و اگر یکی رو بخونه بقیه رو در زمان خیلی کمتری تموم میکنی....اما به نظرت اگر صدرایی رو خوب بخونم چن درصد میتونم بزن؟