معرفی بچه های رشته کنترل؟!

flatliner

عضو جدید
سلام
ازاینکه مهندس باهوشی مثل شمارو میبینم واقعا خوشحال میشم
میخواستم یکی 2تاسوال ازتون بپرسم:
من خودم دانشجوی ترم 3کنترل دانشگاه تبریزم ولی اونطوری که من تواین مدت فهمیدم دانشگاه تبریز اکثرارو جزوه میچرخه واین به نظرمن بده
میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه منهبع ارشدومیدونید بهم بگیدواینکه کدوم نرم افزارها واسه رشته کنترل لازمه که یادبگیریم؟
ممنون
حافظه من از درسها كاملا پاك شده بود چون چند سال قيل ليسانس گرفتم ولي كتاب آرياز برادراني برا درس كنترل و كتاب مدرسان شريف برا مدار خيلي كمكم
كرد ولي مدرسان شريف برا درس الكترونيك اصلا توصيه نميكنم.

daruish_red star

عضو جدید
دوستان کنترلی من فوق دیپلم الکترونیک دارم و علاقه به کنترل و ابزار دقیق دارم چه دوره ای رو بگذرونم یا در کجا مشغول به کار شم می خوام لیسانس رو کنترل بخونم و ارشد الکترونیک قدرت؟؟؟

M.Azadmehr

عضو جدید
سلام به همه كنترلر ها :D
منم 1 سالي ميشه كارشناسي كنترل رو گرفتم.الان 1 سالي هم ميشه كه مدركم رو تو قفسه پيش كتابهاي دانشگاه گذاشتم و دارن همشون با هم خاك مي خورن. اميدوارم اينجا به كمك دوستا بتونيم يه خاكگيري اساسي كنيم.
خيلي دوست دارم ارشد بخونم ولي بايد از حالا به فكر كتاب و دفتر دخترم باشه كه 6 سال ديگه مي ره مدرسه :D
نه نصيحت : كنترل رو نبايد حفظ كرد بايد دركش كنيد اونوقته كه باهاش حال مي كني. مهندس كنترلي كه مطلب بلد نباشه ول معطله پس ياد بگيريد

novin_me

عضو جدید
سلام ما که بعد از ده سال داریم از کاردانی به کارشناسی ادامه تحصیل می دیم حسابی توش موندیم از کدوم درس شروع کنیم ؟ لاپلاس ریاضیات و ......

aretta666

عضو جدید
درود به همه دوستان خوب هم رشته. :smile:
من محمد هستم، فارق التحصیل رشته الکترونیک در مقطع لیسانس و در حال حاظر دانشجوی ترم 3 ارشد رشته کنترل در دانشگاه صنعتی اصفهان .
از آشناییتون خوشبختم
;)

ziapandorra

عضو جدید
سلام
ازاینکه مهندس باهوشی مثل شمارو میبینم واقعا خوشحال میشم
میخواستم یکی 2تاسوال ازتون بپرسم:
من خودم دانشجوی ترم 3کنترل دانشگاه تبریزم ولی اونطوری که من تواین مدت فهمیدم دانشگاه تبریز اکثرارو جزوه میچرخه واین به نظرمن بده
میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه منهبع ارشدومیدونید بهم بگیدواینکه کدوم نرم افزارها واسه رشته کنترل لازمه که یادبگیریم؟
ممنون

سلام.

من هم کارشناسی کنترل رو در تبریز سپری کردم.
در تبریز همینطور هست که میگید.
بهتره دروس ترم رو عمیق یاد بگیرید و از الان به فکر تست زدن نباشید.

برای کنترلی ها، معمولا نرم افزار MatLab همیشه در background لپ تاپ، پی سی و ... قرار میگیره و همیشه بازه!
در کاربرد های عملی تر چون، PLC نرم افزار Simatic شرکت زیمنس هست.

آخرین ویرایش:

vvch

عضو جدید
سلام، وحید هستم!!!

فارغ التحصیل کارشناسی الکترونیک!!!

دانشجوی کارشناسی ارشد کنترل!!!!

کمکی از دستم بر بیاد،درخدمتم!!

alireza_saba2009

عضو جدید
سلام
من علیرضا هستم فارغ التحصیل کارشناسی ابزاردقیق غیرانتفاعی گلپایگان الانم درزمینه اتوماسیون مشغول به کارم ولی خیلی دوست دارم مطالب بیشتری یاد بگیرم

javadctrl

عضو جدید
سلام. جواد هستم از مشهد. فارغ التحصیل رشته کنترل ابزار دقیق.
در رابطه با plc , hmi کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.

مجيدقطبي فر

عضو جدید
به نام خدا
مجیدقطبی فر هستم کارشناس ارشد کنترل دانشگاه کاشان
خوشحال میشم اگه بتونم کاری برای دوستان انجام بدم.
یاعلی

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همگی من ارشد کنترل ازاد قزوین هستم.

از بچه های ارشد کنترل دانشگاه تبریز کسی هست؟ یکم میخواستم راهنماییم کنن.

A H A

عضو جدید
سلام دوستان.من فارغ التحصیل کارشناسی کنترلم و 8 ساله تو نیروگاه مشغول به کارم.خوشحالم از آشنائی باهاتون

contoroler

عضو جدید
سلام دوستان منم کارشناسي کنترل خوندم با الکترونيک و مکانيک (هيدروليک و نيوماتيکش)اشنا هستم از کرج خوشحال شدم از اشناييتون

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
آرمین هستم
کارشناسی برق کنترل خوندم
الان هم کنکور ارشد دادم و منتظر نتایج...:smile:

16508

عضو جدید
سلام من هم جمال هستم دانشجوی ترم آخر رشته کنترل خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم

16508

عضو جدید
سلام من هم ترم اخر کارشناسی کنترلم اگه بتونم کمکتون کنم خوشحال میشم

Coronaa

کاربر فعال
اینجا فقد قراره بچه ها معرفی بشن!؟
هیچ همکاریی نمیخواد صورت بگیره؟
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من روحی هستم. دانشجوی ترم دوم ارشد کنترل.