معرفی اعضای تالار علوم گیاهی

reza taghavi

عضو جدید
سلام خیلی خوشحالم رضا قنبری هستم تازه ارشد علوم گیاهی اصفهان قبول شدم دنبال یک نفر مثل شما می گشتم که منو راهنمایی کنه. امکانش هست یه شماره تماس بهم بدین؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خیلی خوشحالم رضا قنبری هستم تازه ارشد علوم گیاهی اصفهان قبول شدم دنبال یک نفر مثل شما می گشتم که منو راهنمایی کنه. امکانش هست یه شماره تماس بهم بدین؟

سلام خوش اومدین

منم اصفهان هستم

این ترم قبول شدین یا ترم قبل ؟

در هر مورد که راهنمایی میخواین انشاالله اگه بلد باشم حتما پاسخ میدم

ببخشید متوجه نشدم فامیل شما تقوی هست یا قنبری ؟

یاسر70

عضو جدید
معرفی

معرفی

سلام آفای حاجی بهزاد.من دانشجوی ترم دوم گیاهی از دانشگاه تربیت معلم تهران هستم.ازاینکه یه راهنمای خوب برای ماهستیدواقعا احساس خوبی دارم.چون ماهنوز اول راهیم وکمی سردرگم!!:confused:

hajibehzad

کاربر برگزیده علوم گیاهی
سلام آفای حاجی بهزاد.من دانشجوی ترم دوم گیاهی از دانشگاه تربیت معلم تهران هستم.ازاینکه یه راهنمای خوب برای ماهستیدواقعا احساس خوبی دارم.چون ماهنوز اول راهیم وکمی سردرگم!!:confused:
سلام؛لطف دارید.امیدوارم که سالم و موفق باشید و بتونیم مطالب جدیدی از هم یاد بگیریم.

ستاره زهره

عضو جدید
سلام منم زهره هستم امسال ارشد ازاد رشته زيست شناسي گياهي گرايش فيزيولوژي گياهي شركت كردم دعا كنيد قبول بشم اخر ارديبهشت 91 ازمونه البته به اتفاق همسري ميريم ازمون ولي همسري رشته اش متفاوته دوستا ن دعامون كنيد.

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم زهره هستم امسال ارشد ازاد رشته زيست شناسي گياهي گرايش فيزيولوژي گياهي شركت كردم دعا كنيد قبول بشم اخر ارديبهشت 91 ازمونه البته به اتفاق همسري ميريم ازمون ولي همسري رشته اش متفاوته دوستا ن دعامون كنيد.

ایشالا قبول بشین دوتایی برین یونی ;)

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرا فردا میاد

من که نمی دونم شماره داوطلبیمو چی کار کردم ! :biggrin:

hajibehzad

کاربر برگزیده علوم گیاهی
سلام به همه. گیاه شناسی یعنی دنبال مطالب جدید بودن، پس منتظر کارهاتون هستیم.

Pmahmodi

عضو جدید
سلام به همه بچه های گروه
پروین محمودی هستم ترم اول ارشدزیست تکوینی ازدانشگاه شهیدمدنی تبریز
ساکن مهاباد.

Tifany

عضو جدید
سلاااااااااااااام شهره هستم دانشجوی ترم اول زیست گیاهی دانشگاه تبریز.راستی شمالی ام

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون نه من کارشناسی هستم.خیلی بچه ام؟؟؟؟؟؟؟؟

نه بابا چشم بهم بزنی پیر میشی

هی جوونی کجایی ...

انگار همین دیروز بود روز اول دانشگاه آزمایشگاه فیزیک ....

هیییییییییییی روزگار

از آشناییت خیلی خوشحالم عزیزم انشالله شاهد فعالیت شما تو بخشای گیاهی باشیم شما کارشناسیا سرتون خلوته بیشتر فعالیت کنین

Tifany

عضو جدید
نه بابا چشم بهم بزنی پیر میشی

هی جوونی کجایی ...

انگار همین دیروز بود روز اول دانشگاه آزمایشگاه فیزیک ....

هیییییییییییی روزگار

از آشناییت خیلی خوشحالم عزیزم انشالله شاهد فعالیت شما تو بخشای گیاهی باشیم شما کارشناسیا سرتون خلوته بیشتر فعالیت کنین

منم همینطور زیبا جان.من که خیلی درگیرم!شنیده بودم دانشگاه خیلی خوبه من که چیزی ندیدم!!!!!!!!

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همینطور زیبا جان.من که خیلی درگیرم!شنیده بودم دانشگاه خیلی خوبه من که چیزی ندیدم!!!!!!!!

من روزایی که نمی رم دانشگاه شبیه آدمای مریض میشم :D

شدیدا اعتیاد دارم به جستجوی اساتید و البته نخود سیاه :biggrin:

دانشگاه همه چیزش خوبه حتی خستگی و دوندگیش :)

Tifany

عضو جدید
من روزایی که نمی رم دانشگاه شبیه آدمای مریض میشم :D

شدیدا اعتیاد دارم به جستجوی اساتید و البته نخود سیاه :biggrin:

دانشگاه همه چیزش خوبه حتی خستگی و دوندگیش :)

ایکاش 1روز منم همینطوری که شما میگی بشم.راستی 1سوال دارم وقتی 1نفر واسم تو صفحه خودم پیام میذاره چطوری جواب بدم بهش؟؟؟؟؟؟من ج میدم ولی نمیفهمم که ج رفته واسش یا نه!!!!!:confused:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایکاش 1روز منم همینطوری که شما میگی بشم.راستی 1سوال دارم وقتی 1نفر واسم تو صفحه خودم پیام میذاره چطوری جواب بدم بهش؟؟؟؟؟؟من ج میدم ولی نمیفهمم که ج رفته واسش یا نه!!!!!:confused:

عزیزم باید روی گزینه مشاهده گفتگو کلیک کنی :smile: