معرفیه بهترین استاد های دانشکده

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...
بچه های مهندسی شیمی لطفا نظرتونو راجع به اساتید زیر میگید؟؟؟(بیشتر درس دادنشون)
ایرج ناصر...حرارت
مهرنوش محمدی...ترمو2

بچه های برق کسی مصطفی شفیعی رو میشناسه؟؟؟
ناصر درس دادنش عالیه ولی رنج نمره هاش از 10 تا 15

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ناصر درس دادنش عالیه ولی رنج نمره هاش از 10 تا 15
مرسی از راهنماییت
یعنی اصلا نمیشه ازش بالاتر از 15 گرفت ...
تعریف از خود نباشه برا باقرپور هم به من همینو گفتن ولی من شدم 19.75
راستی از رو هولمن درس میده یا اینکروپرا...
ممنون از راهنمایت

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییت
یعنی اصلا نمیشه ازش بالاتر از 15 گرفت ...
تعریف از خود نباشه برا باقرپور هم به من همینو گفتن ولی من شدم 19.75
راستی از رو هولمن درس میده یا اینکروپرا...
ممنون از راهنمایت
شما که باقر این نمررو گرفتی دیگه نگران هیچی نباش
امیدوارم موفق باشین

نمیدونم از کجا درس میده

paker

عضو جدید
سلام دوست گرام
من خودم 3تا درس با ناصر پاس کردم حرارتو کنترلو و پروژه به نظر من اصلا هم خوب درس نمیده فقط ادعایی بیش نیست فقط از اینکه میبینه بچه ها ازش میترسند براش لذت بخشه درسی که میده ذره ایی بدردتون نمیخوره درس خودتونو عادی بخونید به حرفاشم گوش ندین نتیجه میگیرید.خانوم مهحمدی هم بد نیست فقط باید باهاش راه بیایید ولی استاد تو این دانشگاه فط میرزا زاده

IRAJA

عضو جدید
سلام به همگي بچه هاي م شيمي تهران جنوب. بنظر من بهترين استاد در حرارت و عمليات جناب دكتر ميرزازاده هست.و در مكانيك سيالات دكتر عظيم الشان آقاي محمد باقر باقرپور و در درس طراحي راكتور دكتر خراشه و ترمو نيز خراشه و خوشگرد.سعي كنيد با ناصر واحد ور نداريد آدم نرمالي نيست.ضمنا من ورودي 85 بودم الان ارشد امير كبيرم .سوال داشتيد اگه بلد بودم جواب ميدم.:)

young206

عضو جدید
ترمو1 دکتر خراشه
ترمو2 استادها تقریباٌ در یک سطح هستن
موازنه درس بلد باشی : سلاجقه

young206

عضو جدید
دکتر ناصر
حرارت:ازیشیک.هولمن&اینکروپا
در اصل منبع واحدی نداره
نترس یکی از دوستام 20 گرفت ولی ترمهای مختلف رنج نمره هاش تغییر میکنه

مهرنوش واقعا کامل & جامع درس میده بدرد کنکور میخوره ولی سخت گیره(استاد با شخصیت&خوبی هستش)

shayan-m-shimi

عضو جدید
سلام به همگي بچه هاي م شيمي تهران جنوب. بنظر من بهترين استاد در حرارت و عمليات جناب دكتر ميرزازاده هست.و در مكانيك سيالات دكتر عظيم الشان آقاي محمد باقر باقرپور و در درس طراحي راكتور دكتر خراشه و ترمو نيز خراشه و خوشگرد.سعي كنيد با ناصر واحد ور نداريد آدم نرمالي نيست.ضمنا من ورودي 85 بودم الان ارشد امير كبيرم .سوال داشتيد اگه بلد بودم جواب ميدم.:)

با نظرت موافقم دوست هم ورودی من هم اگه خدا بخواد و این شفیعی ( ریاضی مهندسی) اجازه بده و لج با کل کلاس نکنه درسم تا دو سه روز دیگه تمومه

ناصر نرمال نیست مهرنوش خوبه باقر هم مرد صنعت هستش ازش راضی ;) 

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام اقا من از ایرج ناصر 20 گرفتم . کنترل فرایند ولی رنج نمراتش خیلی پایین هست .

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان م.شیمی
از استادای زیر کدوم بهترن(مهم درس دادنشونه)
جرم....کاظمینی.ایکانی
عملیات 1....نصرتی نیا
روشهای اندازه گیری....پایاب
حرارت کاربردی....رفیع زاده.گوهررخی
پیشاپیش ........مرسی از جواباتون
راستی ناصرم زیاد آدم نرمالی نبود ولی خدایش درس دادنش عالی بود نمرشم بد نبود(18)
محمدی هم به جرات میتونم بگم تنها کسی که کامل و جامع میگیه(19)

farnas

عضو جدید
سلام دوستان
کسی اطلاعی از استادای برق داره استاد الکترونیک 2 مخابرات 1 (کوهی منوچهری علمایی ) کی خوبه
ماشین 1 الکترونیک 2 حسینی جوبه ومرتضی مجدی کی خوبه
لطفا راهنمایی کنیییییییید:(

H4M3D

عضو جدید
از دوستان كسي هست با طاهايي تونسته باشه ديناميك پاس كنه ؟
فكر كنم آخر مجبور بشم با طاهايي بگيم.
بين طاهايي و ابراهيمي كدوم بهتره ؟‌ حتما هيچكدوم :دي :confused:

cemicaleng

عضو جدید
سلام به همه دوستان م.شیمی
از استادای زیر کدوم بهترن(مهم درس دادنشونه)
جرم....کاظمینی.ایکانی
عملیات 1....نصرتی نیا
روشهای اندازه گیری....پایاب
حرارت کاربردی....رفیع زاده.گوهررخی
پیشاپیش ........مرسی از جواباتون
راستی ناصرم زیاد آدم نرمالی نبود ولی خدایش درس دادنش عالی بود نمرشم بد نبود(18)
محمدی هم به جرات میتونم بگم تنها کسی که کامل و جامع میگیه(19)
مهمترین اصل تو نمره گرفتن اینه که با استاد راه بیای یعنی اگه اشتباهی کرد بهش نگی یا بعد از کلاس بگی
مثلا ترم ما از ناصر چند تا سوتی گرفتیم آخر ترم همه رو نابود کرد از همه 2 نمره کم کرد (از 18 نمرات رو محاسبه کرد - به این میگن دیوانه)
در ضمن ناصر عمرا نه عقابه نه پلنگ یه موجود منحصر به فرده که قیافش شبیه جک نیکلسون تو فیلم گرگ و دیوانه از قفس پریده
من سه ترم با ناصر درس برداشتم جمع نمراتم شد 32 با اینکه کل کتابایی که گفته بود هنوز با گذشت 2-3 سال حفظم (کلا خودشم نمیدونه چی میخواد)
مثلا من یه سوال رو درست حل کردم نمره نداد گفت راه حلت غلطه ترم بعد همون سوال رو ازش پرسیدم توش موند تا خودم رفتم پای تخته براش حل کردم گفت چون پررویی این ترم هم میندازمت ولی خوب دیوانه شد ننداخت (آزموده را آزمودن خطاست):surprised:
ایکانی هم با اینکه همه سوالاتش رو بنویسی نمره بد میده قانون خاصی نداره من بودم باهاش نمی گرفتم اونم مشکل داره باخودش دست خودش نیست ولی سر کلاس خیلی با تربیت و با شخصیته من ازش خوشم میاد :)
پرفسور کاظمینی که نیاز به تعریف نداره کلا از درساش چیز خاصی برا امتحان دست گیرت نمیشه بیشتر برای امتحان کلاس حل تمرینش مهمه ولی از من میشنوی جزوش رو آماده تهیه کن قبل از کلاس یه پیش مطالعه داشته باش بعد فقط سرکلاس گوش کن و چیزی ننویس چون سرعت کلاس این اجازه رو بهت نمیده و به جزوش مسلط شی خیلی تو درک عملیات واحد بهت کمک میکنه ولی خوب کار و وقت میبره
نصرتی نیا لم داره باید همیشه ماشین حساب بدست باشی ردیف اول بشینی و نشون بدی دنبال جواب سوال هستی که پای تخته نوشته (حتی تمارض هم اثر داره) اگه این کارو نکنی حتی بهترین شاگرد باشی بهترین نمره رو نمیگیری (روزی که حوصله نداره طرفش نرو چون قاطی میکنه)
بعد خلاقیتش هم در حد زیر صفره اگه جزوه رو حفظ کنی با پیش شرط های بالا نمره ماکزیمم رو میگیری علاقه وافری هم به تعریف و تمجید داره مثلا یکی بهش گفت شما از استاد میرزازاده بهتر درس میدین :cry: باهاش رله بود و همینطورهم بهش خوب نمره داد (یعنی واقعا خودشم باور کرد:que:)
پایاب هم که برای نظافت اومده بوده استخدام بشه :biggrin: چون پارتیش کلفت بوده بدون مدرک بهش استادی پیشنهاد دادن اونم با اعتماد به نفس نه نگفته اگه میخوای بری سر کلاسی که از استاد بیشتر بدونی یه سر به کلاسش بزن برای انبساط خاطر خوبه (نتیجه گیری کلی: با پارتی بازی میتوان یابو را جای بنز به دانشجو قالب کرد):mad: از گفته های استاد کاظمینی : حیف تیر که بخواهیم برای این حیوان هدر بدیم
استاد گوهررخی بیشتر روی کار با نرم افزار تمرکز داره پس به این معنیه که بخش کوره هارو درس نمیده ولی نکات جالب کاربردی و صنعتی میگه
استاد رفیع زاده درس رو کامل تر میگه که برای امتحان ارشد و پیش نیاز مبدل، بیشتر به کارت میاد اینجا دیگه سلیقه خودت مهمه (علم یا ثروت؟)
ولی استاد میرزازاده یه دونه است هم خوب درس میده هم نمره هم با شخصیته هم باشعور کلا یه فرایند آرمانی رو طول ترم طی میکنید
خانم محمدی هم کامل و جامع درس میده فقط عصبانیش نکنید که بد میبینید (کوچکترین صدایی رو سر کلاس میشنوه و حافظه بسیار قوی داره) ولی مبدلش واقعا عالیه (یه جزوه کامل از بچه ها بگیرید و کاملترش کنید)

cemicaleng

عضو جدید
فکر کنم بهتر باشه عنوان تاپیک به اساتید مهندسی شیمی فرایند تغییر کنه;)
درسایی هم که تو آزمون ارشد میاد به جزوه اکتفا نکنید و حتما کتاب (Text) بخونید
خوندن جرم تریبال - عملیات مک کیب و ترمو دینامیک اسمیت - ون نس و موازنه جزو اهم واجباته:gol:

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهمترین اصل تو نمره گرفتن اینه که با استاد راه بیای یعنی اگه اشتباهی کرد بهش نگی یا بعد از کلاس بگی
مثلا ترم ما از ناصر چند تا سوتی گرفتیم آخر ترم همه رو نابود کرد از همه 2 نمره کم کرد (از 18 نمرات رو محاسبه کرد - به این میگن دیوانه)
در ضمن ناصر عمرا نه عقابه نه پلنگ یه موجود منحصر به فرده که قیافش شبیه جک نیکلسون تو فیلم گرگ و دیوانه از قفس پریده:D:D:biggrin::biggrin:
من سه ترم با ناصر درس برداشتم جمع نمراتم شد 32 با اینکه کل کتابایی که گفته بود هنوز با گذشت 2-3 سال حفظم (کلا خودشم نمیدونه چی میخواد)
مثلا من یه سوال رو درست حل کردم نمره نداد گفت راه حلت غلطه ترم بعد همون سوال رو ازش پرسیدم توش موند تا خودم رفتم پای تخته براش حل کردم گفت چون پررویی این ترم هم میندازمت ولی خوب دیوانه شد ننداخت (آزموده را آزمودن خطاست):surprised:
ایکانی هم با اینکه همه سوالاتش رو بنویسی نمره بد میده قانون خاصی نداره من بودم باهاش نمی گرفتم اونم مشکل داره باخودش دست خودش نیست ولی سر کلاس خیلی با تربیت و با شخصیته من ازش خوشم میاد :)
پرفسور کاظمینی که نیاز به تعریف نداره کلا از درساش چیز خاصی برا امتحان دست گیرت نمیشه بیشتر برای امتحان کلاس حل تمرینش مهمه ولی از من میشنوی جزوش رو آماده تهیه کن قبل از کلاس یه پیش مطالعه داشته باش بعد فقط سرکلاس گوش کن و چیزی ننویس چون سرعت کلاس این اجازه رو بهت نمیده و به جزوش مسلط شی خیلی تو درک عملیات واحد بهت کمک میکنه ولی خوب کار و وقت میبره
نصرتی نیا لم داره باید همیشه ماشین حساب بدست باشی ردیف اول بشینی و نشون بدی دنبال جواب سوال هستی که پای تخته نوشته (حتی تمارض هم اثر داره) اگه این کارو نکنی حتی بهترین شاگرد باشی بهترین نمره رو نمیگیری (روزی که حوصله نداره طرفش نرو چون قاطی میکنه)
بعد خلاقیتش هم در حد زیر صفره اگه جزوه رو حفظ کنی با پیش شرط های بالا نمره ماکزیمم رو میگیری علاقه وافری هم به تعریف و تمجید داره مثلا یکی بهش گفت شما از استاد میرزازاده بهتر درس میدین :cry: باهاش رله بود و همینطورهم بهش خوب نمره داد (یعنی واقعا خودشم باور کرد:que:)
پایاب هم که برای نظافت اومده بوده استخدام بشه :biggrin: چون پارتیش کلفت بوده بدون مدرک بهش استادی پیشنهاد دادن اونم با اعتماد به نفس نه نگفته اگه میخوای بری سر کلاسی که از استاد بیشتر بدونی یه سر به کلاسش بزن برای انبساط خاطر خوبه (نتیجه گیری کلی: با پارتی بازی میتوان یابو را جای بنز به دانشجو قالب کرد):mad: از گفته های استاد کاظمینی : حیف تیر که بخواهیم برای این حیوان هدر بدیم
استاد گوهررخی بیشتر روی کار با نرم افزار تمرکز داره پس به این معنیه که بخش کوره هارو درس نمیده ولی نکات جالب کاربردی و صنعتی میگه
استاد رفیع زاده درس رو کامل تر میگه که برای امتحان ارشد و پیش نیاز مبدل، بیشتر به کارت میاد اینجا دیگه سلیقه خودت مهمه (علم یا ثروت؟)
ولی استاد میرزازاده یه دونه است هم خوب درس میده هم نمره هم با شخصیته هم باشعور کلا یه فرایند آرمانی رو طول ترم طی میکنید
خانم محمدی هم کامل و جامع درس میده فقط عصبانیش نکنید که بد میبینید (کوچکترین صدایی رو سر کلاس میشنوه و حافظه بسیار قوی داره) ولی مبدلش واقعا عالیه (یه جزوه کامل از بچه ها بگیرید و کاملترش کنید)

سلام ... ممنون از جوابات
من خودم این ترم یه سوتی از ناصر گرفتم (تو حل تمرین) خودش فهمید ولی خوشبختانه بچه ها نفهمیدن...اولین جلسه اومد گفت که رات کردین با من درس برمیدارین منم زدم زیر خنده ... ولی بازم تو حرارت 1دونس(البته میرزا رو نمیشناسم و باهاش درس نداشتم)
راجع به دکتر گوهررخی به نظر من ایشون که تو امر نرم افزار خیلی خیلی خیلی مهارت دارن بهتر نبود که به تدریس روی نیارن (موازنه فقط به ما موازنه جرم درس داد)برای همین قضیه من حرارت با دکتر رفیع زاده برداشتم.
و تا الان بهترین اساتید من به نظرم استاد باقر پور و استاد محمدی(واقعآ برازندشونه) بودن...واقا دمشون گرم

سلام بچه ها کسی امار استاد های شیمی در مقطع ارشد رو نداره؟ مثل خانوم دکتر وفاجو - دکتر ارجمند - دکتر خراشه

ashofte_se7en

عضو جدید
هشدار

هشدار

والا من ترم اولم زياد استادا رو نميشناسم

ولي كلاساي فيزيك رو با هر استادي ميگيرين با پرويز حسين خاني(حسين قاتل):cry::cry: نگيرين
ديروز سر كلاس گفت اگه امتحانو از بيستو پنجم بگيرم هيچكدومتون ده هم نميگيرين تمام تلاشتونو براي ترم بعد به كار بندازين كه بتون ده رو بگيرين!!
سه واحد رو الكي افتاديم!!

farnas

عضو جدید

ولي كلاساي فيزيك رو با هر استادي ميگيرين با پرويز حسين خاني(حسين قاتل):cry::cry: نگيرين
ديروز سر كلاس گفت اگه امتحانو از بيستو پنجم بگيرم هيچكدومتون ده هم نميگيرين تمام تلاشتونو براي ترم بعد به كار بندازين كه بتون ده رو بگيرين!!

خوب براش بنویسی پاس میشی نگران نبااااااااااااااااش خوب بخون............

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز

زهر چشم گرفته! شاید عصبانیش کردید یه چیزی پرونده. راستی قبلا به اکبرزاده می گفتند اکبر قاتل مثل اینکه اون رفته حالا به این بنده خدا میگن حسین قاتل!

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
یک سری سوال دارم از بچه های مهندسی شیمی

کاربرد ریاضیات...دکتر بیدرونی
کنترل...دکتر رفیع زاده شاید دکترناصر
راکتور...پروفسور خراشه یا سلاجقه
عملیات واحد 1...دکتر نصرتی نیا

بیشتر میخام در مورد نحوه تدریسشون بدونم...
مرسی از جواباتون:gol:

مهرگا

عضو جدید
سلام...

دکتررفیع زاده شدیدابهتره از ناصراز هر لحاظ.راکتورفقط دکتر خراشه.نصرتی نیاکه واقعاچیزی بلد نیست.

مهرگا

عضو جدید
سلام...

ارزوی موفقیت دارم برات.من ورودی 84بودم.