معدل استخدامی

apadana34

عضو جدید
من متاسفانه بنا به دلایلی با معدل 12.79 در رشته مدیریت فارغ التحصیل شدم. جهت استخدامهای دولتی
و سازمانهای دولتی می تونم با این معدل امیدوارم باشم. یعنی معدلم به عنوان یک ایتم مانع نمیشه؟

TELLI

عضو جدید
نمیخوام نا امیدت کنم ولی معدلت خیلی کمه چون من خودم رشتم مدیریته و پیام نوری هستم خیلی تو استخدامی ها میگردم واسه کار همشون معدا بالای 15 میخوان! مخصوصا" بانک و ادارات دولتی

حاج بابک

عضو جدید
نه عزیز مهم نیست پارتی مهمه
من یه بار برای مصاحبه یه جای بزرگ صنعتی نیمه خصوصی رفتم با مدیر تولید و مهندس فنی کارخونه مصاحبه فنی و عملی کردم قبول شدم آخرش رییس کارگزینی بهم گیر داد می دونی چرا ؟ چون یکی دیگه جای من رفت با معدل 13 بدون مصاحبه ..چون بهش 4 میلیون پول داده بود.

TELLI

عضو جدید
نه عزیز مهم نیست پارتی مهمه
من یه بار برای مصاحبه یه جای بزرگ صنعتی نیمه خصوصی رفتم با مدیر تولید و مهندس فنی کارخونه مصاحبه فنی و عملی کردم قبول شدم آخرش رییس کارگزینی بهم گیر داد می دونی چرا ؟ چون یکی دیگه جای من رفت با معدل 13 بدون مصاحبه ..چون بهش 4 میلیون پول داده بود.

تایید میشه!!!

apadana34

عضو جدید
مشکل من اینه که از قدم اول رد بشم . اگر به پای مصاحبه کشیده بشه با صحبتی که می کنن خودشان از توانایی
ها متوجه می شن . من علت اینکه نمره معدلم پایین امد چون توی بازار کار بودم و دانشجویی نبودم که فقط
درس خوانده باشه و تجربه کار دارم. ضمن اینکه الانم به عنوان مدیر یکی از بخشهای تجارت الکترونیک یکی از
بانکها مشغول به کارم و با یکسری از همین سازمانهای دولتی داریم کار می کنیم. منظورم اینه که می تونم
توی امتحانات استخدامی شرکت کنم و در مصاحبه ها توانایی خودمو نشان بدم و معدلم را جبران کنم. یا نه
به ان گیر می دن.

apadana34

عضو جدید
در استخدامهایی که شرط معدل می کنن اگر تمام شرایط را داشته باشی و در امتحان تستی و مصاحبه قبول بشی (البته اگه قبل مصاحبه به معدل گیر ندن) و معدلت ان معدل گفته شده نباشه چه می شه . ایا مردود می شی.

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
در استخدامهایی که شرط معدل می کنن اگر تمام شرایط را داشته باشی و در امتحان تستی و مصاحبه قبول بشی (البته اگه قبل مصاحبه به معدل گیر ندن) و معدلت ان معدل گفته شده نباشه چه می شه . ایا مردود می شی.
اگه سابقه کار داری پس دیگه دردت چیه ؟الان همه فقط سابقه کار میخوان .اگه استخدام دولتی میخوای اونوقت باید فکر معدل باشی .سن استخدام هم حداکثر 27تا 30 دیگه آخرشه. اگر هم شرط معدل داشته باشه زیاد بهش فکر نکن چون انقدر سمن هست که به یاسمن نمیرسه .از دانشگاهای تهرانو شریفو شهید بهشتی انقدر معدل بالای 18 فارغ التحصیل شده که تا قیامت هم نوبت به ما نمیرسه.