معاون وزیر: شما زن چندم شوهرتون هستین خانم؟

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سایت آتی نیوز: یکی از معاونین وزرا که هر از چند گاهی نیز به خاطر اظهارات عجیب و خارج از عرفش مورد توجه رسانه ها و مردم قرار می گیرد، با اقدامات چند روز قبل خود در سفر خود به اصفهان موجب تعجب مسئولان این استان شد. وی که در ساعات پایانی شب به این استان سفر کرده بود، در هنگام حضور در پایانه فرودگاه اصفهان ، با مدیران مرتبط با آن وزارتخانه روبرو شد که برای خوش آمدگویی به وی، منتظر بودند. در بین این مستقبلین، یک خانم هم وجود داشته است. وی پس از خوش و بش با این مدیران، ناگهان از این خانم می پرسد که "آیا شما ازدواج کرده اید؟" این سوال با تعجب اطرافیان مواجه می شود اما آن زن با لحنی آرام و متین می گوید که "بله، سالهاست." در عین ناباوری حاضران، این آقای معاون محترم! با لحنی کنایه آمیز از آن خانم می پرسد که "شما زن چندم شوهرتون هستید که این ساعت شب بیرون از منزل به سر می برید؟!!" این سوال عجیب و نامربوط، موجب ناراحتی مدیران استانی شده ولی طبق معمول کسی جرات اعتراض پیدا نمی کند. البته پاسخ دندان شکنی از سوی این زن به مسئول یادشده داده می شود که موجب عصبانیت وی تا پایان این سفر بوده است.

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
لطفا پاسخش رو هم نقل قول میکردی این که نشد خبر ناقصه اقا جان

nena_129

عضو جدید
خانومه چی گفته؟؟؟؟؟؟/

چه پررو؟ من بودم میگفتم به تو چه ؟ اصلا من دلم می خواد تا صبح بیرون باشم شوهرمم مشکلی نداره تورو صننه

بالا