مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

mina mina22

عضو جدید
بجه ها کسی درس نامه های این 2 ازمون مرکز رو نداره؟ممنون می شم اگه بذارید :cry:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجه ها کسی درس نامه های این 2 ازمون مرکز رو نداره؟ممنون می شم اگه بذارید :cry:

چرا کسی جوابمو نمیده:cry:
شما به فاصله ی یک ساعت نتیجه گرفتی کسی جوابتو نمیده؟ :D
اگه یکی به من بگه چه جوری باید اینجا لینک مستقیم بذارم درسنامه ها رو میذارم برات

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شما به فاصله ی یک ساعت نتیجه گرفتی کسی جوابتو نمیده؟ :D
اگه یکی به من بگه چه جوری باید اینجا لینک مستقیم بذارم درسنامه ها رو میذارم برات

اگه منظورت اینه که می خوایی تو خود باشگاه آپلود کنی باید این کارو کنی: موقع پاسخ به تاپیک که صفحه پیشرفته رو انتخاب می کنی، توی کادر "امکانات اضافی این بخش" قسمت فایل های ضمیمه، یه دکمه ی مدیریت فایل های ضمیمه هست که بعدش یه پنجره ای باز می شه و می تونی فایلایی رو که می خوایی آپلود کنی و لینک مستقیمش تو پستت بیاد، اگه هم فایلایی رو که قبلا آپلود کردی تیک دار کنی لینک اونا هم میاد تو پست :gol:

arcs

عضو جدید
کسی میدونه هنرهای ساخت مرکز چندنفر شرکت کننده داره؟

arcs

عضو جدید
بچه ها کسی اینجا کلاسای تاسیسات و تنظیم ایزدی رو میره؟من جزوشو گیراوردم اما یه چندصفحش نیست میخواستم ببینم کسی دارتشون؟

mrsetareh

عضو جدید
بچه ها کسی درسنامه (مرکز معماری) ساختمان های فلزی با رویکرد فن و ساختمان رو داره ؟
اگر هست بزارید لطفا..

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی درسنامه (مرکز معماری) ساختمان های فلزی با رویکرد فن و ساختمان رو داره ؟
اگر هست بزارید لطفا..
مشاهده پیوست معایب و مزایا-مرکز معماری.pdf
من فقط این درسنامه ی مرکزو دارم که معایب و مزایاشو گفته.. اگه اینی که گفتیو پیدا کردی بی زحمت اینجا هم بذار :smile:

knightlady

عضو جدید
دوستان بشینید خود کتاب ها رو بهونید شدیدا لازمه ! اگه قبول بشید لازمه که حتما منابع رو خونده باشید ، در ضمن اینکه از همکلاسی های ما اکثرا اصل کتب رو خوندن این جزوه ها فقط اعصاب خورد کنه ، مثلا خلاصه تاسیسات سلطاندوست چه بدرد میخوره ؟ خود کتابش به این شیوایی و محشری ؟ بخونید یه بار بعد تست بزنید ببینید کجا رو باید دوباره خوند ! یا کتاب های خاونم قیابکلو کامل و جامع است چه چیز دیگه ای لازمه بر اونها ؟

یاشار معمار

عضو جدید
دوستان بشینید خود کتاب ها رو بهونید شدیدا لازمه ! اگه قبول بشید لازمه که حتما منابع رو خونده باشید ، در ضمن اینکه از همکلاسی های ما اکثرا اصل کتب رو خوندن این جزوه ها فقط اعصاب خورد کنه ، مثلا خلاصه تاسیسات سلطاندوست چه بدرد میخوره ؟ خود کتابش به این شیوایی و محشری ؟ بخونید یه بار بعد تست بزنید ببینید کجا رو باید دوباره خوند ! یا کتاب های خاونم قیابکلو کامل و جامع است چه چیز دیگه ای لازمه بر اونها ؟
کاملا با شما موافقم .............نخوندن منابع وتکیه کردن به جزوه ها خیلی ریسک بزرگی.

S_arch

عضو جدید
دوستان به نظرتون کنکور معماری-معماری

با انرژی منابعش چقد همپوشانی داره؟ چطور میشه وقتی برای معماری دارم میخونم انرژی رو هم پوشش بده . امکان پذیره یا اتلاف وقته به نظرتون با این ظرفیت پایین انرژی؟ :confused:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

دوستان به نظرتون کنکور معماری-معماری

با انرژی منابعش چقد همپوشانی داره؟ چطور میشه وقتی برای معماری دارم میخونم انرژی رو هم پوشش بده . امکان پذیره یا اتلاف وقته به نظرتون با این ظرفیت پایین انرژی؟ :confused:
اگه زبان و ایستایی و فن) یا (زبان و تنظیم تاسیسات الکتریکی مکانیکی و اکوستیکتون)فووووق العاده قویه(در حد 70%به بالا)نه اصلا اتلاف وقت نیست و یه شانسه اما اگر زیر این حد این درساتون به نظرم اتلاف وقته

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینجا اینقد خلوته..؟!
من دوستامو که میبینم همه دارن واسه انرژی میخونن، بعد میام اینجا میبینم بر و برهوته :D
حیف رشته به این قشنگی نیس تاپیکش افسرده باشه..؟ :)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

من دوستامو که میبینم همه دارن واسه انرژی میخونن، بعد میام اینجا میبینم بر و برهوته :D
حیف رشته به این قشنگی نیس تاپیکش افسرده باشه..؟ :)
البته متاسفانه اکثر کسایی که میشناسم انرژی رو صرفا برای این میخوان امتحان بدن که از اسکیس در برن و هدف اصلی نیست براشون برا اینه که اینجا خلوته:(

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
البته متاسفانه اکثر کسایی که میشناسم انرژی رو صرفا برای این میخوان امتحان بدن که از اسکیس در برن و هدف اصلی نیست براشون برا اینه که اینجا خلوته:(

خیلی تنظیمش سخته . شماها چی میخونین برای تنظیمش؟

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

اتفاقا من -برای اینکه بعدا اراده م ضعیف نشه و ...- کلا معماری شرکت نکردم و الان کاملا پشیمونم چون تازه دارم کتابای درست حسابی برا انرژی رو می خونم و به نظرم اطلاعاتی که از خوندن منابع این رشته به دست میاریم (برعکس معماری که همه ش تاریخ و سازه ست) دقیقا راست کار اسکیسه، یعنی هر چی می خونم می بینم همون کارایی هست که درصدای بالای اسکیس توصیه می کردن! خلاصه اسکیس می تونست محک خیلی خوبی باشه ببینم این مطالبی که تئوری یاد گرفتمو در چه حد می تونم تو طراحی پیاده کنم ولی خب متاسفانه اصلا معماری شرکت نکردم...

من دوستامو که میبینم همه دارن واسه انرژی میخونن، بعد میام اینجا میبینم بر و برهوته
:d

حیف رشته به این قشنگی نیس تاپیکش افسرده باشه..؟
قدر نمی دونی دیگه! من دوستامم می بینم که همه شون دارن معماری می خونن دی:
علتش اینه که بچه های انرژی چسبیدن به کتاباشون نمی تونن دل بکنن بیان اینجا! :)

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اینو واقعا میگم
درصد خیلیییی زیادی از متقاضی های انرژی رو میشناسم که برای در رفتن از اسکیس میان انرژی امتحان میدن کسی که هدفش انرژیه دلیلی نداره معماری امتحان بده به نظرم منم نمیدم