مطالعه گروهی آزمون نظارت - بهمن94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NESSAK

عضو جدید
بچه ها ریسک نکنید همه مباحث رو شده یه نگاه بندازید مبحث چهارده تو منابع نیست ولی همین آزمون گذشته ازش چندتا سوال اومد
من مرداد امتحان دادم و با توصیه دوستان ک میگفتن کاری نداره و با کلیدواژه موفق میشی گوش کردم و متاسفانه قبول نشدم ولی دقیقا همون 35 که شدم بخاطر مباحثی بود ک کاملا مرورشون کرده بودم
ایشالا که همگی موفق بشیم

mina.a.s

عضو جدید
سلام.
از بچه هایی که قبول شدم خواهشا بگید کدوم کلید واژه از همه بهتره.
تنوع خیلی زیاده.من رفتم بگیرم.بعضیاش اینقدر زیاد بود که فکر کردم اصن نمیتونم ازش چیزی پیدا کنم.بعضیاش هم کم بود که فکر کردم کامل نیست.

rana3345

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان. باید همه ی مباحث مقررات رو خوند حتی اگه توی منابع ذکر نشده باشه.
من مرداد بار اولم بود امتحان میدادم و فقط با خوندن 2 هفته قبل از امتحان 48 شدم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان. باید همه ی مباحث مقررات رو خوند حتی اگه توی منابع ذکر نشده باشه.
من مرداد بار اولم بود امتحان میدادم و فقط با خوندن 2 هفته قبل از امتحان 48 شدم
با دو هفته خوب شدی اما میدونیم که همون یک و دو سوال کارساز هست

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام.
از بچه هایی که قبول شدم خواهشا بگید کدوم کلید واژه از همه بهتره.
تنوع خیلی زیاده.من رفتم بگیرم.بعضیاش اینقدر زیاد بود که فکر کردم اصن نمیتونم ازش چیزی پیدا کنم.بعضیاش هم کم بود که فکر کردم کامل نیست.
سلام
سایت
icivil

memar_lahijani

عضو جدید
بچه ها دو تا سوال : قبل از ثبت نام باید حق عضویت سال های قبل رو بدیم ؟ و اینکه 3 سال سابقه کار هنوز فرمالیته هست یا نه ؟ ممنون میشم کمک کنید .

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها دو تا سوال : قبل از ثبت نام باید حق عضویت سال های قبل رو بدیم ؟ و اینکه 3 سال سابقه کار هنوز فرمالیته هست یا نه ؟ ممنون میشم کمک کنید .
اگه امسال عضو شدید که نمیخواد
اگه سال های قبل عضو شدید و تمدید نکردین و حالا میخواین ازمون بدید، ندید هم میگیرن ازتون
سه سال سابقه بیمه فک کنم که برای اجرا لازم هست، فک کنم میشه دو تا مهندس که سابقه کار مثلا 10 سال دارن یا پایه دو دارن بیان محضر تعهد بدن حله.
بازم بچه ها بیان نظرشونو بگن. من اینطوری شنیدم

memar_lahijani

عضو جدید
اگه امسال عضو شدید که نمیخواد
اگه سال های قبل عضو شدید و تمدید نکردین و حالا میخواین ازمون بدید، ندید هم میگیرن ازتون
سه سال سابقه بیمه فک کنم که برای اجرا لازم هست، فک کنم میشه دو تا مهندس که سابقه کار مثلا 10 سال دارن یا پایه دو دارن بیان محضر تعهد بدن حله.
بازم بچه ها بیان نظرشونو بگن. من اینطوری شنیدم

ممنونم ،از 4سالی که گذشته فقط حق عضویت همون سال اول رو دادم . خرداد 93 که امتحان دادم گفتن اول امتحان بده اگر قبول شدی بیا تسویه کن . منظورم اینه که امسال هم اینطوری هست ؟

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ممنونم ،از 4سالی که گذشته فقط حق عضویت همون سال اول رو دادم . خرداد 93 که امتحان دادم گفتن اول امتحان بده اگر قبول شدی بیا تصفیه کن . منظورم اینه که امسال هم اینطوری هست ؟
پس اگه اینطوریه استان به استان فرق داره. از خودشون بپرسی بهتره

rezahabibi66

عضو جدید
دوستان کسی پاسخ سوالات دوره های قبل رو داره که مبحث مورد سوال و صفحه جواب مشخص شده باشه؟؟؟؟

ghazal eng

عضو جدید
دوستان من دوره ی قبل نظارتو شرکت کردم ولی متاسفانه با 47 مردود شدم، فقط اینو بگم که کلید واژه در حد 4-5 تا سوال به من کمک کرد اونم وقت زیادی ازم گرفت، من قبلا تو خونه تست همه ی دوره هارو زده بورم و فکر میکردم 100% با کلید واژه قبولم ولی متاسفانه چون سوالا مفهومی شده و خیلی سخت میشه از کلید واژه پیدا کرد فقط و فقط در صورتی میتونید قبول شید که واقعا به مطالب مسلط باشید،داشتن کلید واژه خوبه به شرطی که فقط به اون اکتفا نکنیم، مثلا تو سوالی در مورد پوشش میلگرد سوال کرده اما جواب سوال تو کتاب قسمت رویه ی میلگرد هست، تو کلید واژه ام صفحه ی رویه ی میلگردو مشخص کرده، اما اگر به مطالب تسلط داشته باشید و تست زیاد زده باشید میدونید بخش میلگردها کجاست و اینکه باید مباحث 3-4-5-7-8-11-12-15-18 رو کامل حفظ باشید. بازم میگم اصلا به کلید واژه اکتفا نکنید چون کلید آزمون های قبلو در آورده و تو کتابش گنجونده و وقتی با کلید واژه تست میزنید میبینید که به راحتی میتونید جواب سوالارو پیدا کنید، در صورتی که سر آزمون اینطوری نیست. موفق باشید

doroki.mojtaba

عضو جدید
بچه ها سلام جواب اعتراض ها اومد امیدوارم شما هم مثل من قبول شده باشید من 48 بودم 50 شدم

mahfa90

عضو جدید
بچه ها 22 تا مبحث داریم
یه راهنمای جوش
یه گود برداری
یه قانون
حالا فعلا راهنماها رو فاکتور میگیریم
بشینیم یکی یکی بخونیم دیگه
از مباحث شروع کنیم
سلام منظورتون از قانون چیه؟عنوان دقیقترشو میگید.

gima

عضو جدید
سلام دوستان
امیدوارم تو آزمون موفق باشید ی سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم

پیوست ها

• sos1.jpg
    sos1.jpg
    17.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

memars

عضو جدید
سلام دوستان این راسته که اگر امتحان اجرا رو قبول شده باشید حد نصاب قبولی برای نظارت معماری کمتراز 50 میشه؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستان این راسته که اگر امتحان اجرا رو قبول شده باشید حد نصاب قبولی برای نظارت معماری کمتراز 50 میشه؟
اینا جیب ما رو نزنن
ما امتیاز نمیخایم
از این خبرا نیست ک

mahfa90

عضو جدید
سلام دوستان..شما با چه روندی این همه کتاب و مباحث می خونید...منظورم اینه که هر مبحث رو کامل میخونید میزارید کنار بعد میرید سراغ بعدی یا همه رو با هم پیش میبرید..؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوستان..شما با چه روندی این همه کتاب و مباحث می خونید...منظورم اینه که هر مبحث رو کامل میخونید میزارید کنار بعد میرید سراغ بعدی یا همه رو با هم پیش میبرید..؟
بستگی به خودتون داره. اینکه دور اول هستین یا دور چندم؟
کدوم روش براتون بهتره؟
بعضیا با هم بخونن قاطی می کنن
بعضیا با هم بخونن براشون بهتره
شما چطوری هستین؟
به طور کلی تا یکی دو مبحث رو خودتون نخونین به جواب قطعی نمیرسین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا