[ مصاحبه دانشگاه مالك اشتر ]

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان

با تو جه به اينكه مصاحبه دانشگاه مالك چند روز ديگه هست هر كسي اطلاعاتي در اين مورد داره و لطف كنه بزاره ممنون ميشم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان

با تو جه به اينكه مصاحبه دانشگاه مالك چند روز ديگه هست هر كسي اطلاعاتي در اين مورد داره و لطف كنه بزاره ممنون ميشم

سلام، اول تبریک میگم به خاطر قبول شدن، در رابطه با مصاحبه هم به این صورت هستش که از شما یک تا دو سوال غیر درسی ( معمولا سیاسی) پرسیده میشه. قرائت قرآن هم دارید.

comet101

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان

سلام
بچه ها ممكنه يكي از مصاحبه ي مالك قبول شه و انتخاب هاي قبليش در نظر گرفته نشه؟؟
چون مالك آخرين انتخاب من بوده و اسمم اومده،موندم برم مصاحبه يا نه!!
اگه كسي از دوستان از سطح علمي مالك اطلاعاتي داره ما رو از راهنماييهاش دريغ نكنه... ممنون

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ..
شما اسمتون توي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت هست؟
من رتبه م 1725 شده ولي تو معرفي شدگان چن برابر ظرفيت اسممو نمياره كه ببنيم برم واسه مصاحبه مالك اشتر يا نه!..
لطف كنن دوستان و جواب بدن..

expansive86

عضو جدید
امسال مالک عزیز شده
من رتبم 900 ه مشاورای ماهان گفتن احتمالا روزانشو میاری پارسال با 900 آوردن اما مصاحبشم نیاوردم!!!

naghmeh.chem

عضو جدید
مصاحبه دانشگاه مالک اشتر

مصاحبه دانشگاه مالک اشتر

سلام دوستان
دانشگاه مالک اشتر مصاحبش کی صورت میگیره؟
بعد از اعلام نتایج یعنی شهریور ماه؟

یا قبلش باید فرم آخرین صفحه ی دفترچه انتخاب رشترو رو باید بفرستیم

nasrinavm

عضو جدید
سلام
بچه ها ممكنه يكي از مصاحبه ي مالك قبول شه و انتخاب هاي قبليش در نظر گرفته نشه؟؟
چون مالك آخرين انتخاب من بوده و اسمم اومده،موندم برم مصاحبه يا نه!!
اگه كسي از دوستان از سطح علمي مالك اطلاعاتي داره ما رو از راهنماييهاش دريغ نكنه... ممنون
آره ممنون میشم کسی راجع به سطح علمی این دانشگاه صحبت کنه

hamedandy

عضو جدید
سلام.اسامی پذیرفته شده ها برا مصاحبه مالک اشتر 18 خرداد میاد.مصاحبه هم اواخر خرداد یا اوایل تیر انجام میشه. من 480 برق قدرت آورردم،آیا با رفتن تو مالک اشتر میشه امیدوار بود برا استخدام تو وزارت دفاع؟

alitj

عضو
سلام دوست عزیز،
من پارسال مهندسی شیمی گرایش تسلیحات مالک قبول شدم ولی نرفتم برای ثبت نام، چون از دانشگاه پرسیدم گفتن هیچ تضمینی واسه استخدام در وزات دفاع وجود نداره، فقط در صورتی که خود وزات دفاع آگهی استخدام بده، برای کسانی که مالک درس خوندن یه امتیازی در نظر میگیرن،
در ضمن یه توضیح هم برای مصاحبه بدم ( احتمالا خیلیا میدونن و شاید دوباره گفتنش ضرری نداشته باشه ) که اصلا جای نگرانی نیست فقط سوالای عقیدتی و احکام پرسیده میشه، در صورتی که در مصاحبه قبول نشید اسم شما از لیست انتخاب رشتتون توی سازمان سنجش حذف میشه و اگر مصاحبه رو قبول بشید لیست انتخاب رشتتون به قوت خودش باقی میمون
امیدوارم موفق باشی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام دوست عزیز،
من پارسال مهندسی شیمی گرایش تسلیحات مالک قبول شدم ولی نرفتم برای ثبت نام، چون از دانشگاه پرسیدم گفتن هیچ تضمینی واسه استخدام در وزات دفاع وجود نداره، فقط در صورتی که خود وزات دفاع آگهی استخدام بده، برای کسانی که مالک درس خوندن یه امتیازی در نظر میگیرن،
در ضمن یه توضیح هم برای مصاحبه بدم ( احتمالا خیلیا میدونن و شاید دوباره گفتنش ضرری نداشته باشه ) که اصلا جای نگرانی نیست فقط سوالای عقیدتی و احکام پرسیده میشه، در صورتی که در مصاحبه قبول نشید اسم شما از لیست انتخاب رشتتون توی سازمان سنجش حذف میشه و اگر مصاحبه رو قبول بشید لیست انتخاب رشتتون به قوت خودش باقی میمون
امیدوارم موفق باشی
درمورد کار من شنیده بودم معدل های بالای 16 رو راحت خودشون میگیرن .؟!؟!:surprised:

alitj

عضو
درمورد کار من شنیده بودم معدل های بالای 16 رو راحت خودشون میگیرن .؟!؟!:surprised:

این چیزی بود که خودم پرسیدم از دانشگاه، چون میخواستم ببینم اگه استخدام 100% هستش برم همون دانشگاه بخونم وگرنه گرایشم رو عوض کنم ( که هیچ کدوم نشد اولی رو دانشگاه گفت تضمینی وجود نداره و برای تغییر گرایش آموزش دانشگاه گفت دست اونا نیست و دست وزارت علومه که اگر تغییر گرایش بدی برای گرفتن مدرک با وزارت علوم به مشکل میخوری)
به هرحال اگه دوستان میخوان مطمئن بشن میتونن بازم از آموزش تحصیلات تکمیلی بپرسن به ما هم بگن
با تشکر از همه دوستان

etitakan

عضو
کسی نمیدونه امصاحبش چند برابر ظرفیت هست؟
سالای قبل بیو با چه رتبه ای مالک قبول شدن؟

EVF

عضو جدید
سلام دوست عزیز،
امیدوارم موفق باشی
سلام
یکی از دوستان قبول شدن من میخاستم در مورد این توضیحتون یک سوالی بپرسم
که اگر کسی تو مصاحبه رد بشه! یعنی بقیه انتخاب هایش هم پریده یا نه!؟ یعنی فرضا دانشگاه دیگه ای هم قبول بوده!
یکی بیاد توضیح بده

alitj

عضو
سلام
یکی از دوستان قبول شدن من میخاستم در مورد این توضیحتون یک سوالی بپرسم
که اگر کسی تو مصاحبه رد بشه! یعنی بقیه انتخاب هایش هم پریده یا نه!؟ یعنی فرضا دانشگاه دیگه ای هم قبول بوده!
یکی بیاد توضیح بده

سلام خدمت شما دوست عزیز
همون طور که گفتم این قبول شدن در مصاحبه ارتباطی به بقیه انتخاب های شما نداره، بهتر با یه مثال توضیح بدم
شما در لیست سازمان سنجش 100 کد رشته را انتخاب کرده اید که به عنوان مثال دانشگاه مالک اشتر اولیت 10 شما می باشد،در این صورت اگر شما در مصاحبه قبول شوید این کد رشته بدون تغییر در لیست انتخاب رشته شما باقی می ماند یعنی سازمان سنجش طبق روال خود در اعلام اسامی قبولی با این کد رشته برخورد خواهد کرد،
البته در نظر داشته باشید اگر این کدرشته رو قبول بشید و اسم شما از طرف سازمان سنجش اعلام گردد به تبع آن سایر اولیت های بعدی شما درنظر گرفته نمیشود که این مسئله همان روال کاری سازمان سنجش است و به مصاحبه ربطی نداره.
ولی اگر مصاحبه رو قبول نشد این رشته از لیست انتخاب رشته شما حذف می شود و مثل این است شما در حقیقت 99 تا کد رشته انتخاب کرده اید

etitakan

عضو
اگر کد رشته های قبل از این قبول بشیم میشه اونو نریم بریم این که بعدش بوده؟

alitj

عضو
اگر کد رشته های قبل از این قبول بشیم میشه اونو نریم بریم این که بعدش بوده؟

سلام
اینجوری که من میدونم، سنجش بر طبق رتبه شما اولین اولیتی رو که قبول بشید به عنوان جواب نهایی اعلام میکنه و کارنامه نهایی رو که تمامی رشته های قبولی شما در اون ذکر شده رو بعد از مهر اعلام میکنه، تنها راهی که بفمهی بعد از رشته قبولی ( که سنجش اعلام کرده ) دیگه کجا ها قبول شدی اینه که بری خود سازمان سنجش و زودتر کارنامه خودتو بگیری بعدش اقدام کنی و ببینی میتونی در سایر دانشگاه هایی که قبول شدی پذیرش بگیری یا نه
موفق باشی

morad009

عضو
سلام
من امروز 29 خرداد 92 برای مصاحبه به مالک اشتر تهران دعوت شدم. رشتم هوا فضا هستو ورتبم 800. از قبل اطلاعاتی رو از سایت های مختلف گرفته بودم بابت نوع سوالات.در ابتدای ورود نه بازرسی بدنی در کار بود و نه تحویل موبایل.
سالن باقر العلوم که محل تجمع بچه ها بود....در ابتدای ورود به سالن فیش های پرداختی به مبلغ 5000 تومان رو میگرفتن و چند تا فرم به شما میدادن که تشریف میبردین داخل سالن و اونها رو پر میکردین.ضمنا ساعت مصاحبه 8-11 بود و من 7.45 وارد دانشگاه شدم به امید اینکه کارم به بعد از ظهر نمیکشه و سریع تموم میشه ......موقع ورود به سالن حدود 120 نفر اونجا بودن که احتمالا از شب قبل اونجا بودن
به هرحال به ترتیب شماره 10 تا 10 تا صدا میزدن برای چک کردن مدارک که کامل باشه و در مرحله مصاحبه مشکلی پیش نیاد و بعد از چک کردن شما باید برای مصاحبه به ترتیب شماره فرا خونده میشدید که اون هم 10 نفر 10نفر بود و وقتی داخل رفتم حدود 10-12 نفر مرد برای مصاحبه پشت هر میز نشسته بودند و مصاحبه ای حدود 15-20 دقیقه میکردن.در ابتدای ورود آقای مصاحبه گر مشغول نوشتن و پر کردن مدارک از اون لیستی که من قیلا پر کرده بودم بود ...تو این فرصت نگاهی به اطراف کردم تقریبا تمام مصاحبه گر ها رو خوش اخلاق و دانشجو ها رو میدیدم که با هر نوع جوابی که به کمک حرکت دست و صورتشون قصد فهموندن مطلب رو به مصاحبه گر داشتن نظاره گر بودم.مصاحبه گر ها هم جوان و هم میانسال بودند.پیشنهاد میکنم حتما تاریخ های مهم رو که بیشتر مورد توجه هست رو مرور کنید البته برای من فقط 9دی رو پرسید که همون روز بصیرت ملی هست.ولی ممکنه یکی 3 چهارتا تاریخ رو بپرسه.یکی از سایت هایی که خیلی خوب سوالاتو جمع آوری کرده بود این سایته که جوابای اون سولاتو من شب قبل مصاحبه براحتی از اینترنت در آوردم. http://arshad.ocity.ir
سوالات تقریبا همینایی که در این سایت آورده اما ممکنه چندتاش فرق کنه که اونم براحتی میتونید جواب بدید.من خودمم اولش استرس گرفته بودم ولی یکی 2 دقیقه که از مصاحبه گذشت برام عادی شد.درست مثل شروع یک امتحان که استرس وجود داره ولی بعدش سرگرم پاسخ میشید.....
سوالتی که از من پرسید.پیشنهاد میکنم از قبل پیش خودتون سوال و جوابا رو دوره کنید اونوقت مثل فرفره به همه سوالات جواب میدید
مطهرات رو نام ببرید..................آب-خاک-چوب
ماهواره دارید.......................نه
کسی رو در خارج دارید........قبل مصاحبه چون سوالاتو میدونستم میخواستم دروغ بگم ولی خدارو شکر همون قبلش نظرم برگشت و یه جوری گفتم که دروغ هم نشه:بله در آلمان که الان مشغول تحصیل هستند
مقید هست.............بله هست
کمی در مورد خود و خانوادتون توضیح بدین.........از قیل آمادگی داشته باشین چون یه سوال روتین بین مصاحبه گر هاست
نظرتون در باره انتخابات 92 ....................جوابتون حول و حوش نظرات مقام معظم رهبری باشه مثلا گفتم من به آقای ولایتی رای دادم و لی رای قاطع مردم با آقای روحانی بود و چون آقا گفتن که رای به هر کدوم از کاندیدا رای به جمهوری اسلامی است بنابر این باید به رای اکثریت احترام گذاشت
نماز جماعت شرکت میکنید........تا اونجایی که برام ممکن باشه بله
واجبات و مستحبات رو چقدر مقید هستید.........واجبات رو کاملا اما مستحبات رو ارجح ترین اونها و موکد ترین مثل شب قدر و امثال اون
مستحبات مثل دعای کمیل؟.............بله گاهی اوقات در همان مسجد شرکت میکنم
قران؟................................تقریبا هر شب یک صفحه
عضو فیسبوک هستید.........................نه چون وقتشو ندارم ولی برای اینکه ببینم فضاش چه جوریاست سر زدم
ولایت فقیه؟..........................از ابتدای امامت هم وجود داشته و خود اونها فرمودن که اگر در مناطقی هستید که امکان دسترسی به ما نبود به فقها با شرایط خاص دینی مراجعه کنید ....در عصر حاضر هم که امام زمان در غیبت هستند خودشون فرمودند در زمان غیبت من به همین اشخاص با شرایط دینی مراجه کنید که البته خود اون هم بر عهده همون عالمان هست چون ما علم در اون زمین را نداریم
وظیفه شورای نگه بان......تایید صلاحیت کاندید ها ی ریاست جمهوری و بررسی احکام صادر شده در مجلس که باید با قانون اساسی هماهنگ باشه وگرنه برگشت داده میشه.12 نفر هستند.6نفر حقوقدان و 6 نفر فقیه
مجلس خبرگان.........نظارت بر رهبری - انتخاب رهبری در شرایط فوت و هر زمان که دلیلی پیدا کنند دال بر اینکه دیگر توان اداره این مقام رو ندارد.که خود مجلس توسط مردم انتخاب میشود
در مرد رفتن به دانشگاه هم اگر به مترو برسید خیلی راحت میتونید به دانشگاه برید.در ایستگاه فدک که در خط 2 است پیاده شید و بیاید به سمت خروجی.خروجی سمت راستو که یادم نیست چی نوشته بود از ایستگاه خارج شید و همون دم در ون برای دانشگاه شهید رجایی قرار داره که 700 تومن نرخش هست.حدود 10 دقیقه تو راه خواهید بود.در آخر خط که همون جلوی در دانشگاه شهید رجایی است پیاده میشید و ازشون میپرسید از کدوم طرف به داشگاه مالک اشتر برم.همه میشناسنش چون به نظرم دقیقا پشت دانشگاه شهید رجایی بود.کدا اکثر 10 دقیقه هم پیاده تا دانشگاه مالک اشتر راهه.
ضنمنا در انتهای مصاحبه بپرسید نتیجه چی شد از همون مصاحبه گر
اونایی که قبول شدن رو مثبت میگذاشت و اونایی که رد میشدن رو منفی
نگران نباشید بقیه هم مثل شما ممکنه استرس داشته باشند طبیعیه
منم میخواستم بپرسم که خودش گفت قبول شدی مثل اینکه حال کرده بود سریع جوابشو میدادم غافل از اینکه ب بسم ا... میگفت آخرشو میخوندم
شما هم برای موفقیت همین سولا رو که از من پرسید و اینکه در این سایت معرفی کردمو بخونید حله
.ایشالا موفق باشید...:smile:
در هیمن سایت هم جون به نظرم میتونه کمک حال بچه ها باشه دوباره وارد کردم
یا علی

آخرین ویرایش:

naghmeh.chem

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال مصاحبه مالک اشتر رفتم و چند تا از سوالای عقیدتیشو نتونستم جواب بدم به نظرتون قبول میشم ؟
مصاحبشو خیلی سخت میگیرن؟ درست هست که دخترارو سخت گیری میکنن برا قبولی ؟
یا بشینم برای سال دیگه بخونم؟
در ضمن رتبم 229 شده .برا روزانه و شبانه دعوت به مصاحبه شدم.
با تشکر

alitj

عضو
سلام دوستان
من امسال مصاحبه مالک اشتر رفتم و چند تا از سوالای عقیدتیشو نتونستم جواب بدم به نظرتون قبول میشم ؟
مصاحبشو خیلی سخت میگیرن؟ درست هست که دخترارو سخت گیری میکنن برا قبولی ؟
یا بشینم برای سال دیگه بخونم؟
در ضمن رتبم 229 شده .برا روزانه و شبانه دعوت به مصاحبه شدم.
با تشکر

با سلام
من پارسال مالک قبول شدم، گرایش تسلیحات اما نرفتم واسه ثبت نام
مصاحبه مالک بیشتر تشریفاتیه، البته من شندینم چون قبلا این دانشگاه بورسیه داشته اما الان دیگه بورس نمیده و فقط قسمت مصاحبه اش از اون موقع به یادگار مونده
در ضمن شما که رتبه تقریبا خوبی آوردین، انخاب چندم رو مالک زده بودید؟

naghmeh.chem

عضو جدید
من انتخاب اولم رو مالک زدم چون میدونستم تنها شانس قبولیم هستش.
شما کی متوجه شدین که مصاحبشو قبول شدین؟
شهریور ماه همه چی مشخص میشه؟
ممنون از راهنماییتون

alitj

عضو
من انتخاب اولم رو مالک زدم چون میدونستم تنها شانس قبولیم هستش.
شما کی متوجه شدین که مصاحبشو قبول شدین؟
شهریور ماه همه چی مشخص میشه؟
ممنون از راهنماییتون
اکثر کسانی که واسه مصاحبه دعوت میشن رو قبول میکنن، نگران نباشید، البته من این که میگم کثرا قبول میشن تقریبا مستنده ( از یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش بشه :D)، جوابا همون شهریور میاد، چون بعد از مصاحبه دانشگاه اسامی رو دوباره برای سنجش میفرسته تا سنجش بر اساس معیار خودش افراد رو انتخاب کنه.
ولی با این رتبه فکر کنم اشتباه کردید انتخاب اول رو مالک زدید ( البته این یه چیزه کاملا شخصیه و به علاقه به گرایش و شهر بستگی داره ها )، پارسال من رتبم نزدیک 1000شده بود مالک قبول شدم، شما با این رتبه مطمئنا میتونستید جای بهتر قبول بشید، ایکاش قبل از انتخاب رشته، خوب با چند نفر مشورت می کردید

naghmeh.chem

عضو جدید
اکثر کسانی که واسه مصاحبه دعوت میشن رو قبول میکنن، نگران نباشید، البته من این که میگم کثرا قبول میشن تقریبا مستنده ( از یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش بشه :D)، جوابا همون شهریور میاد، چون بعد از مصاحبه دانشگاه اسامی رو دوباره برای سنجش میفرسته تا سنجش بر اساس معیار خودش افراد رو انتخاب کنه.
ولی با این رتبه فکر کنم اشتباه کردید انتخاب اول رو مالک زدید ( البته این یه چیزه کاملا شخصیه و به علاقه به گرایش و شهر بستگی داره ها )، پارسال من رتبم نزدیک 1000شده بود مالک قبول شدم، شما با این رتبه مطمئنا میتونستید جای بهتر قبول بشید، ایکاش قبل از انتخاب رشته، خوب با چند نفر مشورت می کردید

ببخشید من یادم رفت ذکر کنم که کنکنور بیوتکنولوژی رتبم 229 شده. خیلی ممنون امیدوارم کردین.

alitj

عضو
ببخشید من یادم رفت ذکر کنم که کنکنور بیوتکنولوژی رتبم 229 شده. خیلی ممنون امیدوارم کردین.

راستش از رتبه های قبولی در گرایش بیو اطلاعاتی ندارم، ولی فکر کنم در گرایش بیو ظرفیت کمتر بنابراین در مورد اون بخشی که گفتم اشتباه کردی انتخاب اول مالک رو زدی حرف رو پس میگیرم، من فکر کردم توی خود مهندسی شیمی ربته ات 229 شده
به هر حال امیدوارم موفق باشید

بالا