مصاحبه با حامد بهداد

كندو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود کشی
ادم کشتن این نیست که کسی رابا چاقو بکشیم یا کسی را دار بزنیم یا تیر باران کنیم.
همین که ما از کسی روحش , هویتش و اخلاقش را بگیریم او را کشته ایم. مرگ یعنی همین.
ما برای اهدافمان اصول را زیر پا می گذاریم و درست در همین لحظه خود را کشته ایم.
هر چه زمان بیشتر می گذرد بیشتر به بی تربیتی و بی پرورشی خودم و اطرافیانم پی میبرم.
کانادا
به خاطر بازی در فیلم ادمکش از کانادا به ایران اومدم. اگر این فیلم نبود کانادا می موندم.
این روزا اوضاعم خوب نیست.می خواستم برم کانادا درس بخوانم و در سینمای خارج از کشور بازی کنم اما حالا چی شدم از اینجا رانده و از انجا مانده.
من 37 سالمه ولی نمیدونم در سینمای دنیا چطور کار کنم . نمی دونم چطور هنرمند تر باشم به این خاطر این روزا حالم خوب نیست.
تنها اسمی که روی حس کنونی ام می گذارم یک هیچی ست.
دروغ
ما همیشه سعی کردیم با قلب مان حرف بزنیم اما با قلب حرف زدن شرایط می خواد.
خوب بودن احتمالا کار ساده ای ست اما ما دیگر راهش را بلد نیستیم.
متاسفانه خیلی ها این روزهادروغ , خیانت و بی اخلاقی را به رسمیت شناخته اند.
تنها امیدم این است که شاید روزگار چیز بهتری به من بدهد.
من میگم این روزا حالم خوب نیست. حالم بده چون قحطی عاطفه است.
کاش در 30 ساگی می فهمیدم...
این روزا بیکارم . فیلم بازی نمی کنم بجای ان فیلم هایی که دوست دارم می بینم , کتاب هایی که دوست دارم می خونم , با انها که دوستشان دارم مراوده می کنم و از کسانی که دوستم ندارند و تظاهر می کنند دوری می کنم.کسانی که احساس خوبی به من نمی دهند حذف کردم و به خودم می رسم. بله به خودم می رسم.
در استانه 40 سالگی چیزهایی فهمیدم که ای کاش 30 سالگی فهمیده بودم. افسوس می خورم که ای کاش ادم های نامحرم را به حریمم راه نمی دادم دوست نما هایی که بویی از رفاقت نبرده اند. بنظرم دوستی با ادم شجاع خوب است این را به شما هم توصیه می کنم. با ادم شجاع دوستی کنید. ادم شجاع تو را هم شجاع می کند و پشتت را خالی نمی کند.
از خدا می خواهم کمکم کند تا بتوانم هنرمند تر شوم. نه ستاره.

مصاحبه حامد با مجله زندگی ایده ال

بالا