مشکی رنگ عشقه...

tahoora62

کاربر بیش فعال
این روزها که بازار دفاع از حقوق زنان داغ است و حتی مردان هم نگران سختی هایی هستند که زنان با حجاب متحمل می شوند و زنان بی حجاب آنسوی مرزها نگران افزایش افسردگی بین زنانی که از چادر مشکی استفاده می کنند ، هستند. بد نیست نظر یکی از خانم هایی که رنگ مشکی چادر را توصیف می کند را با هم بخوانیم.گاهی زاویه ی نگاهمان را تغییر دهیم ، زیبایی را می بینیم که در نگاه معمول سختی دیده می شود......

نظرجالب یک خانم"چادری"درمورد رنگ مشکی :

وقتی مشکی مد باشه خوبه

وقتی رنگ مانتو شلوار باشه خوبه

وقتی رنگ عشقه خوبه!

وقتی رنگ کت و شلوار باشه با کلاسه!

وقتی لباس های شب تو مهمونی ها مشکی باشه باکلاسه!

اما
وقتی رنگ چادر من مشکی شد

بد شد!

افسردگی می آورد!

دنبال حدیث و روایت می گردند

که رنگ مشکی مکروهه!

مشکی تا جایی که برای لباس های شما بود خوب بود و باکلاس به ما که رسید بد شد

من رو متهم می کنید به افسردگی به دل مردگی

و من توی زندگی دنباله لحظه ای هستم که افسردگی گرفتم به حکم شما!

چرا حجاب را مساوی با افسردگی می دانید!

مشکی ما رو افسرده نمیکند بلکه آن مردان چشم چرانی را که ما را نگاه میکنند افسرده میکند؟؟

دوست دارم چادر مد شود
مشکی رنگ عشق باشد
عشق به خدا بدون افسردگی!

SET@RE

عضو جدید
من موافق نيستم خيلي زياد
همه رنگها زيبا هستند
هميشه همه چيز يكي نيست
مثلا هميشه كسي كت شلوار مشكي نميپوشه يا هميشه مد مشكي نيس يا هميشه لباس شب مهموني مشكي نيس اما چادر هميشه مشكي هست
به نظر من انسان بايد آراسته و در عين حال ساده باشه....حجاب+آراستگي و زيبايي
مثلا ي نفر حجابي داشته باشه با رنگ زيبا مشكلي داره؟
در مورد انسانهاي هوس باز كه بايد بگم چادر مانع اونها نميشه آدم مريض هرطور كه باشه آزارشو ميرسونه

monalizza

عضو جدید
مشكي چيه آخه؟؟؟؟
من اصلادوست ندارم.من هميشه رنگاي شاد مي پوشم. مشكي چيه باعث افسردگي ميشه

monalizza

عضو جدید

مشکی ما رو افسرده نمیکند بلکه آن مردان چشم چرانی را که ما را نگاه میکنند افسرده میکند؟؟

دوست دارم چادر مد شود
مشکی رنگ عشق باشد
عشق به خدا بدون افسردگی!
[/QUOTE]
چه ربطي داره مگه حجابو فقط با رنگ مشكي ميشه رعايت كرد. اين همه رنگ قشنگ تو دنيا .

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکی واقعا رنگ قشنگیه من خودم تو همه مهمونیای رسمی فقط مشکی میپوشم

SET@RE

عضو جدید

دوست دارم چادر مد شود
مشکی رنگ عشق باشد
عشق به خدا بدون افسردگی!
چه ربطي داره مگه حجابو فقط با رنگ مشكي ميشه رعايت كرد. اين همه رنگ قشنگ تو دنيا . [/QUOTE]
كاملا موافقم رعايت كردن حجاب به رنگ مشكي ربطي نداره

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما كار خوبي ميكني
ولي نظرتو درباره اين تاپيك و حجاب محصور شده به چادرو رنگ مشكيش بگو

بنظرمن حجاب معنایی نداره.
به کسی ربطی نداره که آدم چجوری میخواد لباس بپوشه و چه رنگی بپوشه.
نظر هرکسی محترمه.

SET@RE

عضو جدید
بنظرمن حجاب معنایی نداره.
به کسی ربطی نداره که آدم چجوری میخواد لباس بپوشه و چه رنگی بپوشه.
نظر هرکسی محترمه.
با خط دوم و سوم كاملا موافقم
ولي با اوليه زياد نه حجاب همچين بي معني هم نيس...يعني شما بدون لباس ميري بين مردم اگه حجاب معنايي نداره براتون؟؟؟؟؟

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خط دوم و سوم كاملا موافقم
ولي با اوليه زياد نه حجاب همچين بي معني هم نيس...يعني شما بدون لباس ميري بين مردم اگه حجاب معنايي نداره براتون؟؟؟؟؟
ندیگه اونجوری.
اما روسریو چادر در علم پزشکی ثابت شده که بیماری زاست.
چرا چونکه وقتی شما روسری یا هر چیز دیگه میندازی رو سرت سرت عرق میکنه و دود و کثیفیای هوا رو بخودش جذب میکنه. باعث قارچ در سر و ریزش مو میشه وخیلی چیزای دیگه.
بنظرمن هرچیزی یه زمانی داشته. زمان جاهلیت گذشت زمان حجابهم تموم شده و رفته. منظورم این نیست آدم لخت بیاد تو کوچه اما خیلی راحت. چه اشکال داره خانوماهم با تیشرت یا شلوار راحتی بیان تو کوچه.
البته ما جهان سومی هستیم دیگه

SET@RE

عضو جدید
ندیگه اونجوری.
اما روسریو چادر در علم پزشکی ثابت شده که بیماری زاست.
چرا چونکه وقتی شما روسری یا هر چیز دیگه میندازی رو سرت سرت عرق میکنه و دود و کثیفیای هوا رو بخودش جذب میکنه. باعث قارچ در سر و ریزش مو میشه وخیلی چیزای دیگه.
بنظرمن هرچیزی یه زمانی داشته. زمان جاهلیت گذشت زمان حجابهم تموم شده و رفته. منظورم این نیست آدم لخت بیاد تو کوچه اما خیلی راحت. چه اشکال داره خانوماهم با تیشرت یا شلوار راحتی بیان تو کوچه.
البته ما جهان سومی هستیم دیگه
راحت از نظر هركسي ي معنايي داره شايد كسي كه حجاب داره راحت نباشه شايد كسي هم كه حجاب نداره راحت نباشه
بعد اينكه بله اگه كسي 24ساعت شبانه روز روسري يا هرچي سرش باشه و به خودش نرسه بايد قارچم بگيره
خانم بعد از 8ساعت كار برميگرده خونه وقت نميكنه به خودش برسه يا بعضيا هم كه حجابو از حد گذروندن پيش محرمو نامحرم روسري سر ميكنن
از ديدن اينجور آدما خندم ميگيره
بگذريم... بله اينجورياش قارچ نگيرن پس كي ميخواد بگيره؟

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
راحت از نظر هركسي ي معنايي داره شايد كسي كه حجاب داره راحت نباشه شايد كسي هم كه حجاب نداره راحت نباشه
بعد اينكه بله اگه كسي 24ساعت شبانه روز روسري يا هرچي سرش باشه و به خودش نرسه بايد قارچم بگيره
خانم بعد از 8ساعت كار برميگرده خونه وقت نميكنه به خودش برسه يا بعضيا هم كه حجابو از حد گذروندن پيش محرمو نامحرم روسري سر ميكنن
از ديدن اينجور آدما خندم ميگيره
بگذريم... بله اينجورياش قارچ نگيرن پس كي ميخواد بگيره؟

خب دیگه منم همینو میگم.
منم میگم هرجوری یجور راحت وما بایدیاد بگیریم به سلایق همه احترام بذاریم.
چه اشکال داره اونیکه میخواد چادر سرکنه سرکنه اونیم که میخواد با کاتاف بیاد تو خیابون بیاد.
اما متاسفانه همه چی اینجا روی زوره . همه باید با حجاب باشن. همه باید روزه بگیرن . همه باید نماز بخونن. و.....
تا یذره هم حرف بزنی ستاره دارت میکنند.

SET@RE

عضو جدید
خب دیگه منم همینو میگم.
منم میگم هرجوری یجور راحت وما بایدیاد بگیریم به سلایق همه احترام بذاریم.
چه اشکال داره اونیکه میخواد چادر سرکنه سرکنه اونیم که میخواد با کاتاف بیاد تو خیابون بیاد.
اما متاسفانه همه چی اینجا روی زوره . همه باید با حجاب باشن. همه باید روزه بگیرن . همه باید نماز بخونن. و.....
تا یذره هم حرف بزنی ستاره دارت میکنند.
از هم صحبتي باهات خوشحال شدم آقا حسين
به اميد ديدار:smile: