مشکلات اینترنتی

saeednaghi

عضو جدید
سلام قسمت گروه های یاهو مدتی هست که تغییر کرده و به همین خاطر وقتی میخام یک تایپیک رو بخونم روش کلیک میکنم
میگه منتظر باشید اما باز نمیشه
نمیشه به شکل قبل از تایپیک ها دیدن کرد یا روشی برای باز کردن تایپیکها هست

Elham*92

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیزم
یه مدتیه که قسمت yahoo chat یاهو مسنجر من رفته
نمیدونم چی شده
میشه بگین چطوری میتونم این گزینه رو دوباره بیارمش؟؟؟؟
مرسی

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام قسمت گروه های یاهو مدتی هست که تغییر کرده و به همین خاطر وقتی میخام یک تایپیک رو بخونم روش کلیک میکنم
میگه منتظر باشید اما باز نمیشه
نمیشه به شکل قبل از تایپیک ها دیدن کرد یا روشی برای باز کردن تایپیکها هست
سلام

دوست گرامی در مورد Yahoo Group صحبت میکنید یا تاپیکهای انجمن؟ منظورتان واضح نیست. لطفا واضحتر شرح دهید.

سلام دوستان عزیزم
یه مدتیه که قسمت yahoo chat یاهو مسنجر من رفته
نمیدونم چی شده
میشه بگین چطوری میتونم این گزینه رو دوباره بیارمش؟؟؟؟
مرسی
سلام دوست من.

مدت کمی نیست که یاهو سرویس Yahoo chat اش را حذف کرده است.

babak_metalor

عضو جدید
سلام دوستان

نحوه غیرفعال کردن ایمیل های مزاحم، تبلیغاتی و ..... به چه صورتی است؟ از اشتراک خارج شدن ؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام دوستان

نحوه غیرفعال کردن ایمیل های مزاحم، تبلیغاتی و ..... به چه صورتی است؟ از اشتراک خارج شدن ؟
سعی کنید اینها را بصورت اسپم گزارش کنید.
البته میل خودتونم برای هرجایی ثبت نکنید در اینصورت قسمت اعظم (نه همه) مشکلات شما رفع میشه.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان نظرتون در مورد موتور جستجوی ecosia چیه؟؟

سلام
تا حالا امتحانش نکردم، نمیتوانم دقیق نظر بدهم. ولی محیط گرافیکی بامزه ای دارد.

سلام دوستان

سلام

اگر در گروهی عضو شده اید باید به اکانت خود لاگین شوید بعد به این آدرس بروید: http://groups.yahoo.com.

- در کادر سبز رنگ روی Click here کلیک کنید و بعد Continue و گروه مورد نظر را انتخاب کنید و Leave.

- میتوانید وارد همان ایمیلی که از گروه دریافت کردید شوید و در آخرش روی Unsubscribe کلیک کنید و گزارش تَرک گروه را، در قالب ایمیل ارسال کنید.

- فکر میکنم از نرم افزارهای مدیریت ایمیل هم میتوانید استفاده کنید.

et-rt jo0on

عضو جدید
سلام دوستان..آقا یه سوال:
من میخوام آیدی جدید تو یاهو بسازم نمیشه..بعد کلی قر و ادا که پسوردمو قبول میکنه..باز میره صفحه بعد هی بازهمون اطلاعاتو میخواد:confused:یه دوتا شماره هم میخواد که نمیدونم چی چیه:دی
قبلا اینا رو نمیخواست..همین که کشورتو انتخاب میکنی که من امریکا روز دم شماره اینا میخواد..چه کنم آیا؟

ada18

عضو جدید
سلام من ایمیلم باز نمیشه نمیدونم چیکار کنم؟ :( یکی کمک کنه:crying:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان..آقا یه سوال:
من میخوام آیدی جدید تو یاهو بسازم نمیشه..بعد کلی قر و ادا که پسوردمو قبول میکنه..باز میره صفحه بعد هی بازهمون اطلاعاتو میخواد:confused:یه دوتا شماره هم میخواد که نمیدونم چی چیه:دی
قبلا اینا رو نمیخواست..همین که کشورتو انتخاب میکنی که من امریکا روز دم شماره اینا میخواد..چه کنم آیا؟
سلام دوست گرامی

اطلاعات را به صورت صحیح مجددا وارد کنید. شماره تلفن همراه و تلفن را در دو کادر مذکور وارد کنید.

شماره ها باید متناسب با قالب شماره همان کشوری که انتخاب کرده اید باشد (از لحاظ تعداد رقم و پیش شماره).

به دلایل مسائل امنیتی مجبور هستید، پسورد را قوی انتخاب کنید (شامل اعداد، حروف بزرگ و کوچک، نشانه ها و علائم، فاصله)

سلام من ایمیلم باز نمیشه نمیدونم چیکار کنم؟ :( یکی کمک کنه:crying:

سلام

یوزر و پسورد را اشتباه وارد میکنید؟ یا Sign in نمیشوید؟

وارد ایمیل میشوید ولی ایمیلها نمایش داده نمیشود؟ و... .

لطفا منظورتان را دقیقا توضیح دهید.

et-rt jo0on

عضو جدید
سلام دوست گرامی

اطلاعات را به صورت صحیح مجددا وارد کنید. شماره تلفن همراه و تلفن را در دو کادر مذکور وارد کنید.

شماره ها باید متناسب با قالب شماره همان کشوری که انتخاب کرده اید باشد (از لحاظ تعداد رقم و پیش شماره).

به دلایل مسائل امنیتی مجبور هستید، پسورد را قوی انتخاب کنید (شامل اعداد، حروف بزرگ و کوچک، نشانه ها و علائم، فاصله)

.

ممنونم..حالا این شماره های متناسبو چجوری وارد کنم؟:D
منم با مشکل دوستمون مواجهم..هرازگاهی آیدیم قفل میشه مجبورم هی پسورد عوض کنم!حالام که میخوام آیدی جدید بسازم اینجوری شده:confused:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم..حالا این شماره های متناسبو چجوری وارد کنم؟:D
منم با مشکل دوستمون مواجهم..هرازگاهی آیدیم قفل میشه مجبورم هی پسورد عوض کنم!حالام که میخوام آیدی جدید بسازم اینجوری شده:confused:
نمونه شماره تلفنهای کشورها را ببینید. مثلا برای امارات : 556479249. (شماره احتمالی است)

تنظیمات پروکسی مسنجر را تغییر دهید (Messenger, Connection preferences, Connect diractory... OR Connect via a proxy..., Ok) و بدون پروکسی لاگین شوید.

ada18

عضو جدید
سلام یوزر و پسورد رو قبول میکنه ولی ایمیل رو باز نمیکنه و یه پیام میده که ایمیلتون تا 12 ساعت قفل هست! میشه براش کاری کرد؟

et-rt jo0on

عضو جدید
سلام یوزر و پسورد رو قبول میکنه ولی ایمیل رو باز نمیکنه و یه پیام میده که ایمیلتون تا 12 ساعت قفل هست! میشه براش کاری کرد؟

مال منم اینجوری شد...12ساعت دیگه رفتم رمزمو عوض کردم درست شد...

ada18

عضو جدید
خب الان 48 ساعته که باز نشده؟ چه جوری رمزش رو عوض کنم؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب الان 48 ساعته که باز نشده؟ چه جوری رمزش رو عوض کنم؟
سلام

نباید یوزر و پسورد رو به صورت پی در پی وارد کنید.

کوکی ها را حذف نمائید و با فـیـلترشکن یا بدون آن امتحان کنید.

اگر لاگین نشد بایستی تا 12 ساعت بعد صبر کنید.

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
سلام
1-وقتی توی اینترنت هستیم و به سایت ها س میزنیم آیا با پاک کردن هیستوری و کوکی مرورگر تمام ردپاها حذف میشود و چیزی در کامپیوتر نمیماند؟؟
2-اگر با مسنجر چت کنیم آیا در کامپیوتر رد پایی میماند؟؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
1-وقتی توی اینترنت هستیم و به سایت ها س میزنیم آیا با پاک کردن هیستوری و کوکی مرورگر تمام ردپاها حذف میشود و چیزی در کامپیوتر نمیماند؟؟
2-اگر با مسنجر چت کنیم آیا در کامپیوتر رد پایی میماند؟؟
سلام

1. بله. ولی امکان دسترسی به آنها، برای یک کاربر نسبتا حرفه ای وجود دارد.

2. بله. مثلا: آی دی های دوستان، آواتارها، بعضی از تصاویری که Share شده است و ... .

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-در کجا ذخیره می شوند؟
2- در کجا ذخیره می شوند؟
1. بستگی به مرورگر دارد مثلا برای IE مسیرش اینجا است (به جای کلمه ادمین نام کامپیوتری است که انتخاب کرده اید):

C:\Users\Admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files

کلا در این مسیر هم میتوانید وارد پوشه مرورگر شوید و مشاهده بفرمائید: C:\Users\Amin\AppData\Local

همینطور پوشه های Temp.

فقط فراموش نکنید تنظیمات Hidden فایلها را غیر فعال کنید.

به طور کلی امکان بازگردانی فایلهای کوکی با نرم افزارهای ریکاوری وجود دارد.

2. مسیرهای C:\Users\Admin\AppData\Roaming\Yahoo!\Messenger و C:\ProgramData\Yahoo!\Messenger

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هر روز باید به این سایته سر بزنم http://www.memrise.com/ :w10:
بعد یکی دو روزه که نمی ره و خودبه خود آدرسش تبدیل می شه به :http://ww2.memrise.com/?folio=7POYGN0G2 :question:
بعدشم می ره صفحه ی پیوندها!!!:crying: از دوستام پرسیدم مشکلی نداشتن فقط برا من این طوری شده، به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه؟! :w20:

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام بچه ها من هر روز باید به این سایته سر بزنم http://www.memrise.com/ :w10:
بعد یکی دو روزه که نمی ره و خودبه خود آدرسش تبدیل می شه به :http://ww2.memrise.com/?folio=7POYGN0G2 :question:
بعدشم می ره صفحه ی پیوندها!!!:crying: از دوستام پرسیدم مشکلی نداشتن فقط برا من این طوری شده، به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه؟!:w20:
درود

کلیدهای ترکیبی ctrl + shift + del رو بزنید

تمام کش و هیستوری رو پاک کنید !

حل شد !

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
از فیلـــتر شکن استفاده میکنید ! ؟

با مرورگرهای دیگه ای هم تست کنید !

:eek:
نه... معمولا با فایرفاکسم ولی با ie هم تست کردم وضعش همینه! نکنه ویروسی شده سیستمم؟ گناه دارم تو رو خدا، تازه ویندوز عوض کردما :crying2:

m.reali

عضو جدید
سلام ميخواستم بدونم كسي از روي ايميل ميتونه شهر و مشخصات طرف رو پيدا كنه؟

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ميخواستم بدونم كسي از روي ايميل ميتونه شهر و مشخصات طرف رو پيدا كنه؟

تو ایران نمیشه . اما تو کشور های اروپایی و امریکایی میتونی با استفاده از سایت هایی مثل email.about.com/od/findpeople/

شهر و حتی آدرس طرف رو پیدا کنی یااینکه ای پی طرف رو داشته باشی که میتونی اطلاعاتی از قبیل مکان زندگی و شماره تلفن و... البته اونم بستگی داره به این که از ای پی اصلی استفاده شه یا نه برای به دست اوردن ای پیش میری توی مشخصات و جزییات ایمیل ارسال د=شده

m.reali

عضو جدید
ممنون خانم مهندس .البته فقط منظورم كاربراي عادي بود .در كل سايتي هست كه از اون بشه فهميد مشخصات طرفو؟

SuPpOrTeR

عضو جدید
ممنون خانم مهندس .البته فقط منظورم كاربراي عادي بود .در كل سايتي هست كه از اون بشه فهميد مشخصات طرفو؟
از روی ادرس ایمیل هیچ چیز رو نمیشه مشخص کرد اما با داشتن IP طرف مقابل راحت استان / شهر / ISP مشخص میشه !

بالا