مشکلات اینترنتی

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چطور میتونم فایل "پی دی افی" که دارم و مثلا بعضی جملاتش و "هایلایت" و...کنم؟
چه برنامه ای باید داشته باشم؟
مرسی
سلام

برای تغییرات در متنهای فایل pdf باید آن را به word تبدیل کنید. که این امکان از طریق نرم افزارهای مبدّل فراهم شده ولی در مورد متون فارسی صدق نمیکند.

برای هایلایت کردن هم میتوانید از نرم افزار ihighlight استفاده کنید.

مرسی عزیزم ولی مشکل من اینه صفحه مسنجرم اصلا باز نمیشه.وقتی هم واردسایت یاهو میشم صفحه ایمیلم باز نمیشه. از سرعت سیستم هم نیست راه دیکه ای نداره؟
فکر کردم از طریق مسنجر میتوانید لاگین می شوید.

تنظیمات پراکسی مرورگر و مسنجر را تغییر دهید و یا از پیــلترشکن استفاده کنید.

مهربان 1392

عضو جدید
سلام

برای تغییرات در متنهای فایل pdf باید آن را به word تبدیل کنید. که این امکان از طریق نرم افزارهای مبدّل فراهم شده ولی در مورد متون فارسی صدق نمیکند.

برای هایلایت کردن هم میتوانید از نرم افزار ihighlight استفاده کنید.

فکر کردم از طریق مسنجر میتوانید لاگین می شوید.

تنظیمات پراکسی مرورگر و مسنجر را تغییر دهید و یا از پیــلترشکن استفاده کنید.

ببخشید برای تبدیل به word باید نرم افزار بخرم؟ اسمش چی هس؟;)

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .واسه من یه ایمیل اومده که کل ایمیلامو بسته.دیگه نمیتونم ایمیلامو باز کنم.وارد میلم میشم ولی نمیتونم هیچ کاری بکنم.انگار قفل شده.کسی میدونه مشکلش چیه؟:(

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .واسه من یه ایمیل اومده که کل ایمیلامو بسته.دیگه نمیتونم ایمیلامو باز کنم.وارد میلم میشم ولی نمیتونم هیچ کاری بکنم.انگار قفل شده.کسی میدونه مشکلش چیه؟
سلام

اگر منظورتان این است با نمایش یک ایمیل دچار مشکل میشوید و inbox و دیگر بخشها نمایش داده نمیشوند؛ علت میتواند از کندی سرعت اینترنت باشد. بعد از لاگین شدن به اکانت خود، صبر کنید تا صفحه کاملا load یا done شود و بعد برای نمایش ایمیلها اقدام کنید.

کوکی های مرورگر خود را نیز پاک کنید.

موفق باشید

rel!ance

کاربر فعال
سلام .واسه من یه ایمیل اومده که کل ایمیلامو بسته.دیگه نمیتونم ایمیلامو باز کنم.وارد میلم میشم ولی نمیتونم هیچ کاری بکنم.انگار قفل شده.کسی میدونه مشکلش چیه؟:(

سلام
با IT Engineer2موافقم. احتمال زیاد به خاطر کندی اینترنت هست. برای من هم گاهی این مورد پیش میاد. بهتره زمانهایی که ترافیک سایتها کمتره ایمیلهاتونو چک کنین.

چون تا شما یه ایمیل یا فایلهای پیوستیشو باز نکنین تقریبا بعیده که ایمیلتون ویروسی بشه و بتونه قفلش کنه. نگران نباشین.

آخرین ویرایش:

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اگر منظورتان این است با نمایش یک ایمیل دچار مشکل میشوید و inbox و دیگر بخشها نمایش داده نمیشوند؛ علت میتواند از کندی سرعت اینترنت باشد. بعد از لاگین شدن به اکانت خود، صبر کنید تا صفحه کاملا load یا done شود و بعد برای نمایش ایمیلها اقدام کنید.

کوکی های مرورگر خود را نیز پاک کنید.

موفق باشید

سلام
با IT Engineer2موافقم. احتمال زیاد به خاطر کندی اینترنت هست. برای من هم گاهی این مورد پیش میاد. بهتره زمانهایی که ترافیک سایتها کمتره ایمیلهاتونو چک کنین.

چون تا شما یه ایمیل یا فایلهای پیوستیشو باز نکنین تقریبا بعیده که ایمیلتون ویروسی بشه و بتونه قفلش کنه. نگران نباشین.

مرسی.ولی سرعتم خوبه.من یه ایمیل دریافت کردم که بعداز اون اینجوری شده.وارد اکانتم میشم.وقتی میخوام ایمیل هامو باز کنم باز نمیشن..
آخه ایمیل از آشناهام بود.دلیلی نداشته ویروسیش کنه.
امروز بازم امتحان کردم نمیشه.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی.ولی سرعتم خوبه.من یه ایمیل دریافت کردم که بعداز اون اینجوری شده.وارد اکانتم میشم.وقتی میخوام ایمیل هامو باز کنم باز نمیشن..
آخه ایمیل از آشناهام بود.دلیلی نداشته ویروسیش کنه.
امروز بازم امتحان کردم نمیشه.
شاید از مرورگرتان باشد.

به آخرین ورژن آپدیتش کنید و یا با مرورگرهای دیگر امتحان کنید.

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مشکل من به 6 ماه پیش بر میگرده. من وین 8 نصب کردم و همزمان وین 7 رو هم نصب داشتم . یه مدت که گذشت بک کراند وین سونم سیاه میشد و اگه دوباره عکس میذاشتم بعد از 5دقیقه دوباره اون عکس رو برمیداشت و صفحه مو سیاه میکرد .منم به خیال اینکه ویروس گرفتم هر دو تا وینمو دوباره نصب کردم ولی از اون روز هر چی وین سون با برندای مختلف نصب کردم اینترنتم فعال نمیشه و پیغام میده که نت ورک آدابتورتو درست نصب نکردی. این در صورتیه که من رو این سیستمم همزمان دوتا وین دارم 8و 7 ولی فقط اینترنت 7 قطعه و 8ام مشکل نداره

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید از مرورگرتان باشد.

به آخرین ورژن آپدیتش کنید و یا با مرورگرهای دیگر امتحان کنید.

ورژنش قدیمی نیس آخه.
با سیستم یکی از دوستام امتحان کردم نشد
مرسی.یعنی ممکن ویروسی شده باشه؟همچین ویروسی هست؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ورژنش قدیمی نیس آخه.
با سیستم یکی از دوستام امتحان کردم نشد
مرسی.یعنی ممکن ویروسی شده باشه؟همچین ویروسی هست؟
امکان ویروسی شدن سیستم هست ولی چون با یک سیستم دیگر هم چک کردید، اینطور بوده، کمی غیرقابل تصور میشود.

اگر فکر میکنید ویروس است کل سیستم را با یک آنتی ویروس آپدیت شده ویروس کشی کنید.

موفق باشید

civilica2008

عضو جدید
سلام
خوبین؟
بچه ها معنی شکلک خنده برعکس چیه؟
طرف منظورش از گذاشتن این شکلک در یک پیام چیه؟
این شکلکا میگما: توی جیمیل هستش.

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام. نحوه برگردوندن ایمیل یاهو به حالت کلاسیک رو میخواستم. قبلا من جاوااسکریپت رو غیر فعال میکردم،مشکل حل میشد ولی الان ظاهرا نمیشه از این ترفند استفاده کرد.

rel!ance

کاربر فعال
یه مشکل برام پیش اومده:
وقتی میخوام با گوشی و با بلوتوث به اینترنت کانکت شم ابتدا قبول نمیکنه و باید یه بار گوشیم را خاموش و روشن کنم تا کانکت شه.
مشکل چیه؟ از لب تاب هست یا از گوشی؟ یا از درایور بلوتوث؟ ممکنه درایور قدیمی شده باشه؟ یه درایورجدید از اینترنت دانلود کردم ولی نصب نمیشه. نمیدونم مشکلش چیه.
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
یه مشکل برام پیش اومده:
وقتی میخوام با گوشی و با بلوتوث به اینترنت کانکت شم ابتدا قبول نمیکنه و باید یه بار گوشیم را خاموش و روشن کنم تا کانکت شه.
مشکل چیه؟ از لب تاب هست یا از گوشی؟ یا از درایور بلوتوث؟ ممکنه درایور قدیمی شده باشه؟ یه درایورجدید از اینترنت دانلود کردم ولی نصب نمیشه. نمیدونم مشکلش چیه.
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.

سلام . به نظرم قاطی کرده تنظیماتشون . درایور لپ تابو پاک کن دوباره نصبش کن مال خودشو . ویندوزشو ک عوض نکردی؟؟؟
برا گوشی هم اسامی که ذخیره داری رو پاک کن . یکی از اون اسامی مربوط به لپ تابتونه و یا مودم شما

rel!ance

کاربر فعال
سلام . به نظرم قاطی کرده تنظیماتشون . درایور لپ تابو پاک کن دوباره نصبش کن مال خودشو . ویندوزشو ک عوض نکردی؟؟؟
برا گوشی هم اسامی که ذخیره داری رو پاک کن . یکی از اون اسامی مربوط به لپ تابتونه و یا مودم شما

سلام ممنون از جوابتون
اما درست متوجه نشدم. درایور لپتابم را پاک کنم؟ منظورتون درایور بلوتوث است؟ ویندوز را چندباری عوض کردم هر بار این مشکل هست.
درباره پاک کردن اسامی گوشی مطمئن هستید؟ چطور ممکنه مربوط به لبتاب باشه؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام ممنون از جوابتون
اما درست متوجه نشدم. درایور لپتابم را پاک کنم؟ منظورتون درایور بلوتوث است؟ ویندوز را چندباری عوض کردم هر بار این مشکل هست.
درباره پاک کردن اسامی گوشی مطمئن هستید؟ چطور ممکنه مربوط به لبتاب باشه؟

سلام دوست خوبم ...
منم از طریق موبایل به نت وصل میشم و مشکل شما رو هم دارم ..
من میام و هر وقت به این مشکل برخوردم گوشیم رو خاموش و روشن می کنم ...

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
الان چند روزه هرچيزي از سيستمم پاك ميكنم وقتي دوباره روشن ميكنم برميگرده.ميخواستم ببينم مشكلش چيه؟ و چجوري برطرف ميشه؟

sina ccna

اخراجی موقت
سلام دوستان.
الان چند روزه هرچيزي از سيستمم پاك ميكنم وقتي دوباره روشن ميكنم برميگرده.ميخواستم ببينم مشكلش چيه؟ و چجوري برطرف ميشه؟
سلام
تازگیا برنامه ای نصب نکردی؟
آنتی ویروست به روزه؟؟

بالا