مشکلات اینترنتی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
من همین امروز از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کردم و دیگه یاهو مسنجرم باز نمیشه اصابمو ریخته بهم
...هرچی گشتم تو نت مطلب به درد بخوری نبود
یه بار قبلنم اینجور شد مجبور شدم ویندوز عوض کنم....همین چند ماه پیشم حواسم نبود باز از این ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کردم و رفتم پول بی زبونو دادم تا برام درستش کردن
تو رو خدا بگید باید چیکار کنم دیگه پول ندارم قبل عیدی

لطفا هرچه زودتر جوابمو بدید پلیز...چون احصابم خرابه اصن

این روشو برو
اکسپلورر رو باز کن . برو tools >>>>>> internet option >>>>connections<<< lan setting
تیک proxy server رو بردار

ممکنه درست بشه

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
این روشو برو
اکسپلورر رو باز کن . برو tools >>>>>> internet option >>>>connections<<< lan setting
تیک proxy server رو بردار

ممکنه درست بشه

این راهو رفتم ...:(برای فایر فاکسم فک کنم همین کارو باید کنی tools,option,advance.... تا همینجاشو بلدم بقیشو یادت رفته

s a r a h

عضو جدید
یه سوال:
چند روزه با free gate ک میرم فیس بوکو بالا نمیاره...(برخلاف باقی سایتا)
بنظرتون مشکل چیه؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
یه سوال:
بنظرتون مشکل چیه؟

چند علت ممکنه داشته باشه . هر سایتی که ***** میشه توسط ایران سطح بندیش فرق داره . یکی رو طوری ***** میکنن که بشه باز بشه و دیگری را با زحمت بیشتر . به عددی که ***** شده میتوان فهمید که کدام سطح بندی هستش
به نظرم سرعت نت شما این چند روزه کم بوده که نشده وارد بشید
ولی احتمالشم هست از نسخه جدیدتر این نرم افزار باید استفاده کنید .
به این ادرس برید و دانلود کنید

http://freegate.afreecodec.com/freegate-734/

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال:
بنظرتون مشکل چیه؟
من یه بار با فری وارد شدم ایدیم مسدود شد
فکر کنم برای شما هم همین مشکل باشه:D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من یه ایمیل داشتم خیلی وقت بود بهش سرنزده بودم دیگه هر کاری میکنم باز نمیشه.

چاره نداره؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من یه ایمیل داشتم خیلی وقت بود بهش سرنزده بودم دیگه هر کاری میکنم باز نمیشه.

چاره نداره؟
سلام

از طریق این لینک برای بازگرداندن اکانت یاهو خود اقدام نمائید.

موفق باشید

سلام :gol:

این لینک را مطالعه نمائید.

مهربان 1392

عضو جدید
سلام دوست عزیز.یک سوال : چطور میتونم از طریق یاهو یک ایمیل و به چند نفر بفرستم؟

سوال 2: اینکه منظور از spam در ایمیل چی هست؟

مرسیییییییییییییییییییی

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.یک سوال : چطور میتونم از طریق یاهو یک ایمیل و به چند نفر بفرستم؟

سوال 2: اینکه منظور از spam در ایمیل چی هست؟

مرسیییییییییییییییییییی
سلام دوست من

- بسیار ساده است. مطابق شکل صفحه new message را بازمیکنید و در اولین کادر (مقابل To) ایمیل اشخاص را وارد میکنید و بین آدرس ها فاصله (space) میزنید و ارسال میکنید.

- Spam یا هرزنامه مشابه همان ایمیلهائی است که در Inbox دریافت میکنید تنها با این تفاوت که به دلایل مختلف و امنیتی در پوشه Spam ذخیره میشوند. (در تصویر با رنگ آبی مشخص شده است)

ts1jj7o43zcd3clo4ug9.jpg

آخرین ویرایش:

مهربان 1392

عضو جدید
مرسی دوست عزیز بابت توضیحات
یک سوال دیگه : ببخشید چطوری میشه عین کاری که شما کردید انجام بدم،اینکه از صفحه ایمیل عکس گرفتید؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
یک سوال دیگه : ببخشید چطوری میشه عین کاری که شما کردید انجام بدم،اینکه از صفحه ایمیل عکس گرفتید؟

یه دکمه گذاشتن رو کیبورد روش نوشته prt SC مخفف print screen هست هر جایی که خواستی به قول خودت عکس بگیری اون دکمه رو بزن بعد توی ورد پیست کن

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جز راهی که دوست قبلی گفتند راه دیگری هم هست که اگر سیستم عاملتان 7 است از ابزار snipping tool (در منوی start تایپ کنید) ویندوز استفاده کنید.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
clostridium عزیز مرسیی..من الان خواستم مثلا از همین صفحه عکس بگیرم و prt sc و زدم ..ببخشد اتفاقی نیفتاد چرا؟ پیشاپیش بسیار ممنوننننننننننننننم

عزیز مرسی..IT Engineer2
والا ویندوزم 7 هست..ولی تو قسمت سرچ استارتر زدم چیزی نیومد
وقتی prt sc را میزنید صفحه آماده paste شدن است که باید در paint آن را paste نمائید و بعد از آن ذخیره کنید.

برای استفاده از ابزار snipping tool هم از این راه میتوانید اجرا کنید برنامه را :

start- all program- accessories- snipping tool (آیکونش یک قیچی و کاغذ است)

بعد از اجرا، قسمتی را که میخواهید ببُرید، انتخاب و یا با کشیدن ماوس این کار را انجام میدهید و در آخر ذخیره.

مهربان 1392

عضو جدید
وای دوستان مرسی انجام شد..انگار دنیا رو بهم دادن......... همیشه برام سوال بوده این مساله.هوراااااااااااااااا

مرسیییییییییی که انقدر ماه هستید

مهربان 1392

عضو جدید
سلام دوستان ..چقدر خوبه شما هستید...ممنونم از حضورتون
یک سوال:
میخوام "آرم" دانشگاه همون و بزنم رو WORD چطوری انجام بدم؟
ممنونم مثل همیشه ازتون........

مهربان 1392

عضو جدید
دوستان یک سوال دیگه : یکی از دوستان زحمت کشیده بودن یک کتابی و واسه من آپلود کرده بودن..من وقتی رو لینک کلیک کردم و دانلود . زدم حدود 2 ساعت یه برنامه ای به اسم iLIVID دانلود شده... که اصلا نفهمیدم چی بود و حالا اون کتاب کجا رفت؟!!!!!!

نصب این برنامه چند تا برنامه دیگه هم خود به خود به دنبال داشت مثل TORCH BROWSER ..میخوام ببینم این به درد میخورم یا پاکش کنم؟

مرسی
;)

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..چقدر خوبه شما هستید...ممنونم از حضورتون
یک سوال:
میخوام "آرم" دانشگاه همون و بزنم رو WORD چطوری انجام بدم؟
ممنونم مثل همیشه ازتون........
سلام

اگر به صورت عکس یا لوگو است میتوانید آن را ذخیره کنید یا با snipping tool آن را برش بزنید.

بعد از آن در word2007 در صفحه دوم یعنی insert روی picture کلیک کنید و عکس ذخیره شده را انتخاب کنید و ok.

دوستان یک سوال دیگه : یکی از دوستان زحمت کشیده بودن یک کتابی و واسه من آپلود کرده بودن..من وقتی رو لینک کلیک کردم و دانلود . زدم حدود 2 ساعت یه برنامه ای به اسم iLIVID دانلود شده... که اصلا نفهمیدم چی بود و حالا اون کتاب کجا رفت؟!!!!!!

نصب این برنامه چند تا برنامه دیگه هم خود به خود به دنبال داشت مثل TORCH BROWSER ..میخوام ببینم این به درد میخورم یا پاکش کنم؟

مرسی
;)
این برنامه هائی که دانلود کردید برای سایت 4shared است که به فایل مورد نظری که لینک داده شده ارتباطی ندارد.

اگر فایلی در 4shared آپلود شده باشد شما به راحتی میتوانید دانلود کنید.

آموزش دانلود از سرور 4shared

دوستان این لینکی که گفتم این هستش:
و از طریق این لینک iLIVID و نصب کردم و تو کادرش لینک دانلود و قرار دادم اما نتیجه ای نداد... شما علت و میدونید؟
:gol:
9f0161850e15db03c4580cf76c863d07.epub - 29.4 MB
وای چقدر من سوال کردم:(
در صفحه اول دانلود صبر کنید تا 20 ثانیه تمام شود، بعد روی دکمه دانلودی که ظاهر میشود کلیک کنید.

در صفحه بعد روی دکمه دانلود نارنجی رنگ کلیک کنید و فایل را دانلود نمائید.

در مورد کاربرد این برنامه اطلاعی ندارم.

اگر مجددا سوالی داشتید بپرسید.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

مینا73

عضو جدید
سلام دوستم خوبی؟من هرکاری میکنم ن idام باز میشه نه ایمیلم.نمیدونم چیکار بکنم.میشه راهنماییم بکنی؟
و میشه بگی چطوری میشه عکسی رو برای کسی فرستاد؟؟؟؟مرسییییییییییییی

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستم خوبی؟من هرکاری میکنم ن idام باز میشه نه ایمیلم.نمیدونم چیکار بکنم.میشه راهنماییم بکنی؟
و میشه بگی چطوری میشه عکسی رو برای کسی فرستاد؟؟؟؟مرسییییییییییییی
با سلام

- اگر بیشتر توضیح میدادید بهتر بود در هر صورت مانند تصویر از طریق لاگین شدن به ID مسنجر خودتان میتوانید ایمیلها را هم چک نمائید.

- برای ارسال عکس از طریق یاهومیل هم به این لینک مراجعه کنید.

موفق باشید :gol:

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    4.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

مینا73

عضو جدید
مرسی عزیزم ولی مشکل من اینه صفحه مسنجرم اصلا باز نمیشه.وقتی هم واردسایت یاهو میشم صفحه ایمیلم باز نمیشه. از سرعت سیستم هم نیست راه دیکه ای نداره؟

مهربان 1392

عضو جدید
سلام دوستان
چطور میتونم فایل "پی دی افی" که دارم و مثلا بعضی جملاتش و "هایلایت" و...کنم؟
چه برنامه ای باید داشته باشم؟
مرسی

بالا