مشاوره فوری برای ازدواج بدین خانوما و آقایون خواهشا شرکت کنید خیلی گیج شدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد سخته که رفتن راه آخر شه ..نیم ساعت شاید میشه که تمومش کردم ....نمیدونم واقعا تموم شده یا نه ولی خیلی دل سردم کرد و آرزوی خوشبختی براشون کردم ..در آخر من گفتم این و قبول میکنم راحت بگرد این و گفتم میخواستم به نتیجه ای برسم دیدمفورا گفت من باید عروسیم مختلط باشه اگه تالار هم باشه باید مختلط باشه ....من گفتم خانوما تو قسمت خانوما و آقایون تو قسمت آقایون آخه من دوستام از هر قشری هستند جالب نیست..میگه فامیلای من اینجور خوششون نمی یاد پسرا می یان تو قسمت خانوما میرقشن اگه جدا هم باشه میی ان ..باور میکنید قبول نکرد ..بعد بهش گفتم زندگیمون و ببین سر چی داری خراب میکنی سر مختلط بودن شب عروسی ..میگم اگه من هم بذارم خوب قانون تالارهای تو شهر هستش نمیذارن .... زندگیمون سر چه چیزی خراب شد . میگن شاید برخی دوست ندارن کنار پسرا برقصه عجب به خدا ........

قبولل دارید منو دوست نداشته اگه داشت این بهونه های مسخره نمی آورد

خودتونو ناراحت نکنید:(

بیشتر ازاینک بخواین به این فک کنین دوستون نداشته به این فک کنین هم کف هم نبودید!!تو دین ما برای ی ازدواج این یه اصل مهمه!!

قسمت هم نبودید...مطمئن باشید بهترین کارو کردین..بهترین کار هم واسه خودتون هم واسه اون دختر خانم!

شک نکنین اونی که باید قسمتتون باشه و هم کف هم باشید یه روز خودش پیدا میشه!;)

توکلت بخدا باشه!

خوشحالم ک بهترین تصمیم رو گرفتی
موفق باشید.

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
چقد سخته که رفتن راه آخر شه ..نیم ساعت شاید میشه که تمومش کردم ....نمیدونم واقعا تموم شده یا نه ولی خیلی دل سردم کرد و آرزوی خوشبختی براشون کردم ..در آخر من گفتم این و قبول میکنم راحت بگرد این و گفتم میخواستم به نتیجه ای برسم دیدمفورا گفت من باید عروسیم مختلط باشه اگه تالار هم باشه باید مختلط باشه ....من گفتم خانوما تو قسمت خانوما و آقایون تو قسمت آقایون آخه من دوستام از هر قشری هستند جالب نیست..میگه فامیلای من اینجور خوششون نمی یاد پسرا می یان تو قسمت خانوما میرقشن اگه جدا هم باشه میی ان ..باور میکنید قبول نکرد ..بعد بهش گفتم زندگیمون و ببین سر چی داری خراب میکنی سر مختلط بودن شب عروسی ..میگم اگه من هم بذارم خوب قانون تالارهای تو شهر هستش نمیذارن .... زندگیمون سر چه چیزی خراب شد . میگن شاید برخی دوست ندارن کنار پسرا برقصه عجب به خدا ........

سلام.بهترین تصمیم رو گرفتین.این یه اختلاف سلیقه در حد غذا و گل و رنگ نیست که به راحتی بشه از کنارش گذشت.خداروشکر اینقدر علاقه به ایشون نداشتین که به اصطلاح چشم بسته جلو برین.شاید اوایل زندگی مشترک بالاخره یه جور با هم کنار می اومدین ولی بعداز یه مدت منشا اختلافات دیگه هم میشد.مگراینکه دخترخانم تصمیم بگیرن یه تجدید نظری تو رفتارشون داشته باشن.در پناه حق...

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

دقیقا همینه...
میدونسته رو چی حساسی به همون چیزا ایراد گرفته و حساسیت نشون داده
پس دوستت نداشته که اگه داشت با همه این حرفات که به صلاحشم هست گوش میکرد

ازدواج

عضو جدید
منم همین فکر و کردم که اگه منو دوست داشت

با این همه دلیل و منطق که من آوردم باید حداقل یه تغییر کوچکی تو رفتار خودش ایجاد میکرد اینقد سخت موضع نمیگرفت

esbe

عضو جدید
ببین رفیق جون خود من شخصا الان یه اعتراف میکنم..هر چند نباید میگفتم ولی واس حل مشکلت بگم بد نی

دقیقا این خصوصیت معشوقه شمارو همسر آینده من باید داشته باشه....من خودم یه پسرم و وقتی هم جنس خودمو میبینم که توقع داره همسرش فقط برای خودش باشه و غیرتو فقط رو زنش میبینه و اونوخت خودش حق داره با یکی دیگه باشه هیچ وقت به خودم این اجازه رو نمیدم که بخوام طرفمو محدود کنم...ینی هیچ کس نباید این ادعارو داشته باشه نه زن نه مرد

بله که دوست ندارم به مرد دیگه ای غیر من توجه کنه پس منم باید غیر اون به کسی توجه خاصی نداشته باشم.........این یه نکتس

حالام اون خانومیو که میگی اگر مطمئن شم حداقل 50٪مثل منه یک ثانیم نمیذارم بیتاب بمونیو بهت میگم ولش کن...چون همون اندازه که من موافق عقایدشم شما مخالفی و ایشون هم به همین شکل باقی میمونه

چیزی که فراوونه دختره...به ازای هر پسر یه واگن دختر هست تو ایران :D اینو واسه عوض کردن جو گفتما..امید وارم ناراحت نشده باشی

آره دیگه
همین
موفق باشی داداشم;)

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما میتونین براش توضیح بدین یا تلفنی به یه مشاوره مذهبی در حضور ایشون صحبت کنین که واقعا بدونه نامحرم که میگن فقط پسر غریبه تو خیابون نیست...براش توضیح بدین که ااز چه صفتهای اخلاقیش خوشتون اومده مثلا نجابت و برخورد ی که با نامحرم داره ... و بگین خب پسر عمه و...هم نامحرم هستن...چه فرقی میکنه با اون پسر غریبه ای که بیرونه...شما که انقد خوب داری حجاب و نماز و روزه و حرفای دیگه خدا رو انجام میدی خب اینم خدا گفته...اگه براش واقعا توضسح دادین و گفتین بهش علاقه دارین و این یه مورد رو واقعا از خودش دور کنه نکرد خب من اگه بودم این رابطه رو تموم میکردم...
متاسفانه این مورد خیلی بده ... بیشترش هم بر میگرده به اینکه خونواده چه جوری گفته باشن...ولی این مهمه چون اگر دختری خودش به حجاب و ....رسیده باشه نه از گفتن خونواده ...مسلما تمام و کمال رعایت میکنه...دلیل رو میدونه ...
من اگر بودم کاری رو که گفتم میکردم ولی عصبی بازی و ناراحتی و اینا رو انجام نمیدادم...و اگه قبول نکرد ول میکردم...جلوی ضررو هر وقت آدم بگیره منفعته...چون ایشون حتما مادر بچه های شما هم میشن و این طرز تربتشون رو منتقل میکنن و اونوقت فکر نمیکنم کاری از دستتون بر بیاد...
خیلی جدی قضیه رو مطرح کنین بعدم نخواست برین کنار....با هم فرهنگ خودتون ازدواج کنین..انقد اختلافا تو زندگی هست که واقعا اختلاف فرهنگی هم اگه باشه روی اونا آدمو داغون میکنه....

ازدواج

عضو جدید
خب شما میتونین براش توضیح بدین یا تلفنی به یه مشاوره مذهبی در حضور ایشون صحبت کنین که واقعا بدونه نامحرم که میگن فقط پسر غریبه تو خیابون نیست...براش توضیح بدین که ااز چه صفتهای اخلاقیش خوشتون اومده مثلا نجابت و برخورد ی که با نامحرم داره ... و بگین خب پسر عمه و...هم نامحرم هستن...چه فرقی میکنه با اون پسر غریبه ای که بیرونه...شما که انقد خوب داری حجاب و نماز و روزه و حرفای دیگه خدا رو انجام میدی خب اینم خدا گفته...اگه براش واقعا توضسح دادین و گفتین بهش علاقه دارین و این یه مورد رو واقعا از خودش دور کنه نکرد خب من اگه بودم این رابطه رو تموم میکردم...
متاسفانه این مورد خیلی بده ... بیشترش هم بر میگرده به اینکه خونواده چه جوری گفته باشن...ولی این مهمه چون اگر دختری خودش به حجاب و ....رسیده باشه نه از گفتن خونواده ...مسلما تمام و کمال رعایت میکنه...دلیل رو میدونه ...
من اگر بودم کاری رو که گفتم میکردم ولی عصبی بازی و ناراحتی و اینا رو انجام نمیدادم...و اگه قبول نکرد ول میکردم...جلوی ضررو هر وقت آدم بگیره منفعته...چون ایشون حتما مادر بچه های شما هم میشن و این طرز تربتشون رو منتقل میکنن و اونوقت فکر نمیکنم کاری از دستتون بر بیاد...
خیلی جدی قضیه رو مطرح کنین بعدم نخواست برین کنار....با هم فرهنگ خودتون ازدواج کنین..انقد اختلافا تو زندگی هست که واقعا اختلاف فرهنگی هم اگه باشه روی اونا آدمو داغون میکنه....
باور کنید با هزار تا دلیل دینی و روانشاسی بهش گفتم اما میگه میگه تو اگه منو دوس داری تو قبول کن این خوساته منو من بهش میگم من دارم ازدواج میکنم که از کناه دور بشم نه اینکه وارد گناه دیگه بشم بهش میگم تو دو روز دیگه میخوای تربیت کنی به خودم میگم خوب دختری که با این طرز فکر تربیت بشه چی مشه مامان تو که با حجاب بوده تو شدی اینجور تو که هیچ اعتقادی به این مسائل نداری و نمیخوای قبول کنی که اشتباه تو دیگه بچت چه بشه نسل به نسل این تفکر در بچه ها و نوه های من ادامه پیاده میکنه و من میمونم و کوله باری از گناه چون گام اول و بد گذاشتم

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس این رابطه رو تموم کنین...هر چند دلتون میشکنه....ولی ان شاالله خدا بهترین رو براتون در نظر میگیره...تو قرانم داریم که ایمان به این نیست که فقط بگیم خدایا ایمان اوردیم و ما مومن به تو ایم ...خدا حتما سر این حرف امتحانمون میکنه....ببینه چقد سر حرفمون ایستادیم....
سخته..ولی من اگه بودم جدی جدی جدی دل میکندم...خدا همیشه هوای آدمو داره..مخصوصا وقتی طبق دستورش داری زندگی میکنی...
شاید الان اذیت بشین و عذاب بکشین و براتون سخت باشه ولی فکر کنین اگه ازدواج کنین تمام عمرتون با ناراحتی باید به سر ببرین..
با اینکه راحت میتونین با یه خانم هم عقیده و هم فرهنگ خودتون ازدواج کنین...این خانم هم همین طور...
ازدواج که شوخی نیست..مهم هم رسیدن به هم نیست..مهم زندگی بعد از ازدواجه...

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین این حرف که میگم به من ثابت شده اس . همیشه واسه رسیدن به کسی که مانع وجود داره وقتی تلاش کن که مانع رو دیگران ایجاد کردن ولی مانعی که بین خود دو طرف وجود داره رو اگه دیدی با مقداری تلاش از بین نمیره هیچ تلاشی براش نکن چون همیشه وجود خواهد داشت حتی بیشتر هم میشه .

ازدواج

عضو جدید
ببین این حرف که میگم به من ثابت شده اس . همیشه واسه رسیدن به کسی که مانع وجود داره وقتی تلاش کن که مانع رو دیگران ایجاد کردن ولی مانعی که بین خود دو طرف وجود داره رو اگه دیدی با مقداری تلاش از بین نمیره هیچ تلاشی براش نکن چون همیشه وجود خواهد داشت حتی بیشتر هم میشه .

حرفتون درسته ها منم که تمومش کردم ..ولی هر کس تو موقعیتش نیست راحت حرف میزنه برای من خیلی سخت بود و هست چون باور کنید وقتی میدیدمش آروم میگرفتم فقط میدیدم

و یه چیز دیگه اونم من مگه چیز بدی هزش خواسته بودم ؟ اونم که میگه مسلمونم منم در چارچوب اسلام ازش درخواستی داشتم حتی نمیخواست فکرش و بکنه میگفت قبول دارم که درست هم میگی تو اسلام هست میگه اسلام مگه فقط حجابه هر کی حجاب نداشته باشه میره جهنم میگه شاید شراط سنمه که قبول نمیکنم 22 سالشه منم 4 سال از ایشون بزرگتر

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتون درسته ها منم که تمومش کردم ..ولی هر کس تو موقعیتش نیست راحت حرف میزنه برای من خیلی سخت بود و هست چون باور کنید وقتی میدیدمش آروم میگرفتم فقط میدیدم

و یه چیز دیگه اونم من مگه چیز بدی هزش خواسته بودم ؟ اونم که میگه مسلمونم منم در چارچوب اسلام ازش درخواستی داشتم حتی نمیخواست فکرش و بکنه میگفت قبول دارم که درست هم میگی تو اسلام هست میگه اسلام مگه فقط حجابه هر کی حجاب نداشته باشه میره جهنم میگه شاید شراط سنمه که قبول نمیکنم 22 سالشه منم 4 سال از ایشون بزرگتر
اتفاقا درک میکنم بعد چند روز خوب میشین و حال الانتون رو ندارین . چیز بدی نخواستین ولی خب اونم عقایدشو گفته و هم عقیده نبودین . یک پایان تلخ بهتر است از یک تلخی بی پایان .

وضعیت
موضوع بسته شده است.