مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

amir6969

عضو جدید
بچه ها درسته که یه تعدادی از آموزشکده ها که قبلا فقط کاردانی بودن الن کارشناسی هم میگیرن؟اگه اینجورری باشه خیلی عالی میشه

بله.. رفتن زیر نظر وزارت علوم و تبدیل شدن به دانشگاه فنی حرفه ای... و قرار به تدریج در اکثر رشته ها کارشناسی ناپیوسته بذارن....حالا دیگه نمیدونم کدومشون معماری رو اضافه کردن.. فعلا منتظری مشهد و صدوقی یزد واسه پسرا پذیرش دارن.. دانشگاه شهید مهاجر اصفهان هم قراره بذاره حالا کدوم نیمسالشو نمیدونم

sunshid

عضو جدید
بچه ها شک نکنید که ظرفیتا بیشتر شده
1-به دلیل اعتراضات پارسال به ظریفیت کمی که واسه ما کذاشته بودن
2-پارسال و 88 تا ۲۱۰۰۰مجاز شدن اما امسال تا ۲۵۹۵۹یعنی حدود ۲۶۰۰۰مجاز اعلام کردن

dream_roya21

عضو جدید
سلام بچه ها رتبم 2491 شده.
میخوام یه شهری نزدیک تهران قبول شم . کرج میشه؟؟؟
لطفا کمکم کنین

fari naz

عضو جدید
با 1478 بهترین غیر انتفاعی که میشه آورد کجاست؟ شهرش مهم نیست, کیفیت دانشگاه اولویت هست واسم (کاردانی حافظ شیراز بودم)

احمدی70

عضو جدید
سلام بچه ها ...... حالتون خوبه؟ من بدبخت امسال 3000 آوردم!!!! متاسفانه شانس به خیلیا رو آورده بود....

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 179 شدم ... با این رتبه به روزانه - شبانه ی دانشگاهای تبریز، اردبیل ، زنجان امیدی هست؟!

amitist

عضو جدید
ببین زمان ما بوعلی آس بود بعدش شهید رجایی بود و ...
تو غیر انتفاعی ها هم خب اول سوره اس....بعدشم که خیام مشهد..شمال آمل..اشرفی اصفهانی و محدث نوری
اشرفی مزخرف ترین دانشگاه اصفهانه.الان دانش پژوهان خوبه .سپهرم بد نیست

archiciv

عضو جدید
سلام دوستانی که می خوان انتخاب رشته کنن و غیر انتفاعی های قزوین رو مد نظر دارن باید بگم که همیشه دهخدا رتبه های بهتری رو میگیره یعنی رتبه های تا 1000 و میرعماد و کوثر تا 2200 هم شنیدم که می گیرن و نکته جالب اینه که استادای میر عماد از دهخدا خیلی بهتر هستن پس اگه کسی بار علمی براش اهمیت داره بهتره که میرعماد رو انتخاب کنه.دهخدا به این علت که سابقه ش بیشتره رتبه های بهتری رو میگیره ولی استاداش واقعا مهندسای درجه 3 و 4 قزوین هستن در حالی در میرعماد اساتیدی رو می شناسم که چندین مسابقه خارجی رتبه های عالی آوردن و خیلی آپدیت هستن.کوثر هم اصلا پیشنهاد نمی کنم برید یکی از همکارای من که همین پارسال فارغ التحصیل شده بود و سواد معماریش و معدلش افتضاح بود اونجا طرح 2 بهش دادن!!امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.

archiciv

عضو جدید
سلام بچه ها رتبم 2491 شده.
میخوام یه شهری نزدیک تهران قبول شم . کرج میشه؟؟؟
لطفا کمکم کنین
سلام دوست عزیز غیر انتفاعی های قزوین اگه ظرفیت بالا نره خیلی بعیده که بتونید قبول شید.اما غیر انتفاعی آبیک که 80 کیلومتری تهران هست هم امکان داره که قبول بشی.البته گزینه بهتر از نظر من غیر انتفاعی گرمسار هست که می گن خیلی هم اساتید خوبی داره و 90 کیلومتری تهران هست.ایشالا هرجا قبول می شی موفق باشی.

amitist

عضو جدید
بچه ها کسی آخرین رتبه های پذیرش معماری پارسال رو به طور کامل نداره؟؟؟منظورم روزانه و شبانه و غیر انتفاعی همه ی شهراست.آکادمی محدود به اعضا شده و من هر کاری کردم نتونستم عضو بشم که ترازا رو بگیرم.سایتش هنگ می کنه.مال 88 رو دارم مال پارسال رو می خوام

آخرین ویرایش:

NESSAK

عضو جدید
من 179 شدم ... با این رتبه به روزانه - شبانه ی دانشگاهای تبریز، اردبیل ، زنجان امیدی هست؟!

قطعا امید هست قول میدم دولتی قبولی. اصلا شک نکن .خدا کنه منم شبانه قبول بشم.آخه بهترین غیرانتفاعی ها رتبه پذیرششون 1000و 500 و 2000. آخه منم باید برم با 500 اونجا؟
خدا کنه قم بگیره

samis48

عضو جدید
زنگ زدم آکادمی واسه سه شنبه بهم وقت داد واسه مشاوره.
رتبه ام شد 968 از بچه های آکادمی هم نبودم.

anius

عضو جدید
سلام
ایوانکی چجوریاست؟دانشگاه مالی هست یا نه ؟از قزوین بهتر هست یا نه با رتبه 841 دور و ور تهران کجا میتونم قبول کنم که رفت و آمد داشته باشم و نرم بمونم؟

samis48

عضو جدید
سلام دوستانی که می خوان انتخاب رشته کنن و غیر انتفاعی های قزوین رو مد نظر دارن باید بگم که همیشه دهخدا رتبه های بهتری رو میگیره یعنی رتبه های تا 1000 و میرعماد و کوثر تا 2200 هم شنیدم که می گیرن و نکته جالب اینه که استادای میر عماد از دهخدا خیلی بهتر هستن پس اگه کسی بار علمی براش اهمیت داره بهتره که میرعماد رو انتخاب کنه.دهخدا به این علت که سابقه ش بیشتره رتبه های بهتری رو میگیره ولی استاداش واقعا مهندسای درجه 3 و 4 قزوین هستن در حالی در میرعماد اساتیدی رو می شناسم که چندین مسابقه خارجی رتبه های عالی آوردن و خیلی آپدیت هستن.کوثر هم اصلا پیشنهاد نمی کنم برید یکی از همکارای من که همین پارسال فارغ التحصیل شده بود و سواد معماریش و معدلش افتضاح بود اونجا طرح 2 بهش دادن!!امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.

منم 968 شدم امکان دهخدا قبول شدنم کم نیست..اما با این حرف شما ، اگه میرعماد رو انتخاب کنم شاید بتونم با دوستام که 1700شده یه جا بریم!

anius

عضو جدید
اینجا که همه سوال میکنن کی جواب میده پس:D

آخرین ویرایش:

amin105

عضو جدید
با اعلام جزييات ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ناپيوسته
معاون سازمان سنجش خبر داد:
پذيرش نهايي بيش از138هزار داوطلب در آزمون
اعلام نتايج نهايي در نيمه دوم شهريور
سرويس: آموزشي
1390/06/06
08-28-2011
11:15:43
9006-03509: كد خبر
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: آموزشي

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ناپيوسته از پذيرش نهايي 138 هزار و 141 داوطلب در آزمون خبر داد و گفت: نتايج نهايي آزمون نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي‌شود.
سيد جلال طباطبايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به شركت 372 هزار و 927 داوطلب در آزمون كارشناسي ناپيوسته، اظهار كرد: در اين آزمون 253 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.
وي با اشاره به پذيرش نهايي 138 هزار و 41 داوطلب در آزمون، گفت: از اين تعداد 5 هزار و 87 داوطلب در رشته‌هاي علوم پزشكي، 63 هزار و 930 داوطلب در رشته‌هاي فني و مهندسي، 54 هزار و 266 داوطلب در رشته‌هاي علوم انساني و 2 هزار و 436 داوطلب در رشته‌هاي علوم پايه پذيرفته مي‌شوند.
وي افزود: در رشته‌هاي علوم كشاوزي 7 هزار و 275 داوطلب، هنر 4 هزار و 570 داوطلب و دامپزشكي 477 داوطلب پذيرفته خواهند شد.
معاون سازمان سنجش با اشاره به ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ناپيوسته به تفكيك دوره‌هاي مختلف، گفت: در دوره روزانه 32 هزار و 827 داوطلب، شبانه 4 هزار و 975 داوطلب، نيمه حضوري 480 داوطلب، مجازي يك هزار و 600 داوطلب و غيرانتفاعي 98 هزار و 159 داوطلب پذيرفته مي‌شوند.
جزييات جدول آزموني كارشناسي ناپيوسته
وي با اشاره به اعلام نتايج نهايي رشته‌هاي متمركز و اعلام اسامي معرفي‌شدگان چند برابر رشته‌هاي شرايط خاص و نيمه متمركز براي انجام مصاحبه، معاينه، آزمون عملي و علمي در نيمه دوم شهريور ماه، اظهار كرد: نتايج رشته‌هاي داراي شرايط خاص نيمه دوم مهر ماه اعلام مي‌شود.
طباطبايي از انتشار كارنامه نهايي آزمون كارشناسي ناپيوسته در سايت سازمان سنجش در مهر ماه خبر داد و افزود: نتايج نهايي رشته‌هاي نيمه متمركز دهه سوم دي ماه اعلام مي‌شود.
انتهاي پيام
كد خبر: 9006-03509​

diana_jc

عضو جدید
منم 968 شدم امکان دهخدا قبول شدنم کم نیست..اما با این حرف شما ، اگه میرعماد رو انتخاب کنم شاید بتونم با دوستام که 1700شده یه جا بریم!

منو میگه:-" خب منکه تقصیری نداشتم.من قیدشو زده بودم:-( حالا شده.به منم بگین چکار کنم:-(
من آزاد میرم الان.مدرک کدوم معتبرتره؟آزاد یا غیر انتفاعی؟

بالا