[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

yaser.sdg

عضو جدید
سه روووووووووووووووووووووووز؟بابا من توسه روز دوباره کنکورمیدم منتظر اعلام نتیجه میمووونم.:biggrin::biggrin:

داش ناصر دم شما گرم.واسه ادامه دادن مقاطع بالا, فراوری چطوریاست؟؟به نظر شما شبانه جداسازی صنعتی بابل بزنم یا روزانه فراوری مشهد و یا اگه شانس گاز شیرازو داشتم,رو به ترتیب کدوم هارو بزنم؟اهل قائمشهر هستم با صنعتی بابل 20 کیلومتر فاصله دارم.اما با دوری راه هیچ مشکلی ندارم

آخرین ویرایش:

sungirl5

عضو جدید
واسه من گرایش بهتر مهمتره!رتبت 137 بود فک کنم زیاد تو فکر این نباش که رتبت میسوزه اگه بری علم و صنعت و امیرکبیر و نری!مهم کاره!خارج م که نمیخوای بری؟درسته؟:D :redface:

135!!! 2تا خیلیه زیادش نکن!!!!!:)
خب اگه بخوام برم خارج چی؟

آخه امیرکبیر خ سر تره!حیف نیست؟

• Like
واکنش ها: .6.

karba

عضو جدید
دیگه قابلیت ویرایش نداری! همون انتخاب رشته پنجمین بار باقی میمونه!

من روزانه صنایع غذایی رو گذاشتم اخر شبانه های فردوسی.. چون کارشناسیم گرایشم صنایع غذایی بود الان دوست دارم گرایشم عوض شه
یعنی واسه بار سوم خودش اعلام میکنه که دیگه نمتونید انتخاب رشته رو ویرایش کنید؟
نکنه نگه ما هم حواسمون نباشه تغییر بدیمش بعد هموناولی ملاک باشه؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلشونم بخواد که منو بفرستن خارج!پس بین جداسازی ترییت و پدیده های انتقال امیرکبیر چی؟
اون که عاره!جداسازی تربیت البته نمیدونم بیاد واست.استادم بهم میگفت سعی کن اول طراحی فرایند بری !حرف نداره!حالا به نطر من طراحی تربیت و علم و صنعت رو بزن تو اولویتت بعد جداسازیاشونو

sungirl5

عضو جدید
من روزانه صنایع غذایی رو گذاشتم اخر شبانه های فردوسی.. چون کارشناسیم گرایشم صنایع غذایی بود الان دوست دارم گرایشم عوض شه
یعنی واسه بار سوم خودش اعلام میکنه که دیگه نمتونید انتخاب رشته رو ویرایش کنید؟
نکنه نگه ما هم حواسمون نباشه تغییر بدیمش بعد هموناولی ملاک باشه؟
5بار فرصت داری

lockp

عضو جدید
این دانشگاه صنعتی همدان کسی می دونه چطوره.سخت گیری استاداش چجوریه؟

amiriq

عضو جدید
آقا جواب مارو هم بدید خواهشا.
توو چینش رشته ها دچار مشکلم...
اول ترمو سینتیک علم و صنعت روزانه رو بزنم یا مهندسی شیمی دانشگاه شیراز روزانه؟ محدودیتی هم ندارم.
رتبه 192..

مرسی.واقعا.
آقا حمزه شما هم یه نظری بده....

• Like

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا حمزه شما هم یه نظری بده....
سلام خودت میدونی من از دوستان شنیدم که میگن پیشرفته شیراز شاخه رتبه بهترا میرن تو اون گرایش ولی به نظر من انتخاب بین این دو تا سخته!
البته شما هم یه جورایی همشهری ما هستی فک کنم تا شیراز خیلی فاصله داشته باشی
من بودم علم و صنعتو میزدم جدای از بحث علمی و ... فقط و فقط به خاطر اسم تهران !

entezarr

عضو جدید
سلام، میشه من رو راهنمایی کنید، محیط زیست تهران رو بالاتر بزنم یا جداسازی مدرس ؟

• Like

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، میشه من رو راهنمایی کنید، محیط زیست تهران رو بالاتر بزنم یا جداسازی مدرس ؟
سلام تصمیم با خودته که کدومو بالاتر بزنی شاید محیط زیست تهران رتبه ی بهتری بخواد نسبت به جداسازی تربیت مدرس و شاید تو دانشگاه تهران عملن گرایشا با هم فرقی نداشته باشن طبق گفته های دوستان ولی حتمن تو مدرکت اسم گرایشت قید میشه.طبق گفتگو با اساتید دانشگاه من این رو برداشت کردم که گرایشای تاپ رو زدن بهتره تا دانشگاه خوب رو رفتن .حالا خودت یه آمار بگیر ببین جداسازی یا طراحی بهتر استخدام داره یا محیط زیست.البته اگه مثه بقیه دوستان فکر خارج رفتن و ... هستین میگن محیط زیست خیلی خوبه.

شهید بلورچی

عضو جدید
سلام خواهش میکنم یکی تحویل بگیره به نظرتون من با رتبه 1907 غ انتفاعی جامی نجف آباد میارم ممنون میشم جواب بدید

HOMAESM

عضو جدید
دوستان عزیز...... کمک محدودیت شرکت در کنکور سال بعد چه طوریه؟ یعنی اگه روزانه یا شبانه یه جا رو بیاریم و نریم از کنکور محروم می شیم؟ اگه پردیس خود گردان قبول شیم چی؟

asma_rosie

عضو
دوستان عزیز...... کمک محدودیت شرکت در کنکور سال بعد چه طوریه؟ یعنی اگه روزانه یا شبانه یه جا رو بیاریم و نریم از کنکور محروم می شیم؟ اگه پردیس خود گردان قبول شیم چی؟
اگه روزانه قبول شی و نری سال بعدش محروم میشی از کنکوردادن،اما شبانه یا خودگردان و ... قبول شی و نری مشکلی پیش نمیاد

HOMAESM

عضو جدید
اگه روزانه قبول شی و نری سال بعدش محروم میشی از کنکوردادن،اما شبانه یا خودگردان و ... قبول شی و نری مشکلی پیش نمیاد

:)))))) ممنون
اقا من برم هرچی هست بزنم لااقل به ملت بگم قبول شدم خودم نرفتم کلاس کار را ببرم بالا :دی

0910

عضو جدید
بچه ها یه سوال
یه بنده خدا درگیراینه که صنعتی بابل و اول بزنه یا مالک؟ میگه می ارزه تهران بخونه؟پرسید آی اس آی مقاله های مالک و قبول میکنه؟برای قبول شدن دکتری تو ایران برای دانشجویان مالک محدودیت وجود نداره؟
لطفا راهنماییم کنیدتا راهنماییش کنم
البته بعضی سوالارو دست وپا شکسته جواب دادم

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
خب من تا اونجا که میدونم تو گرایشا حداسازی سره! تو دفترجه نوشته لبود علم و صنعت برا دخترا خابگاه نداره :| من اونجارو نزدم ولی اگه تهران باشید خوب بنظرم جداسازی علم و صنعت بهتره یه چی هم هست که برا اپلای بخاین من شنیدم خود دانشگاه علم و صنعتو نه ولی بچه هاشو بیشتر میشناسن اونور آب!
+کسی میدونه که این که مینویسن علم و صنعت یا مثلن اراک خابگاه نمیده به دختر درسته یا اینجوری میگن که بیشتر بومیا برن دانشگاه؟چون یکی میگفت (خودش اراکیه) میگفت داره خابگاه!

سلام منن دانشگاه اراک بودم...اتفاقا دوستمم پارسال اونجا قبول شد بهشم خوابگاه دادن...خوابگاهشم خیلی بیسته واسه دختراااا...هیچ نگران نباش...خالی بندن:D

majid_potter7

عضو جدید
جداسازی علم وصنعت یا کاتالیست امیرکبیر؟
اگه تهرانی هستی امیرکبیرو بزن واسه خارج رفتنم بهتره..واسه کارم بهتره اسمش...میتونی پدیده ها رو هم برنی بیای با 'دبیر' کار کنی..استاد شاخیه..کار دانشجوهاشو هم خوب را میندازه
ولی امکانات غذا و خوابگاهی امیرکبیر زیاد جالب نیس..به همه خوابگاه میده..حتی امسال به شبانه ها هم یه سری داد...علم و صنعت اینا هم بیخود میگن خوابگاه نداریم، میخوان دخترا پاشون به تهران باز نشه...باور کن، انقد مخشون تعطیله!
در کل اگه میخوای جداسازی بری تربیت بهتر از علم و صنعته...رتبه ات هم میخوره به جداسازی تربیت

karba

عضو جدید
روزانه قوچان تا رتبه چند میگیره؟خواهشن یکی جواب بده....من با 872 شبانه مشهد قبول میشم یا به انتخاب 13ر که روزانه قوچانه میرسم؟معدلم 13.11

naser.66

عضو جدید
روزانه قوچان تا رتبه چند میگیره؟خواهشن یکی جواب بده....من با 872 شبانه مشهد قبول میشم یا به انتخاب 13ر که روزانه قوچانه میرسم؟معدلم 13.11

شبانه مشهد اگه بومی باشی میاری.روزانه قوچان که بابا تا 1200 هم دیدم سال ما قبولی داشته

sungirl5

عضو جدید

نه عزیزم! فقط روزانه محرومیت داره

بالا