[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

sungirl5

عضو جدید
اگه تهرانی هستی امیرکبیرو بزن واسه خارج رفتنم بهتره..واسه کارم بهتره اسمش...میتونی پدیده ها رو هم برنی بیای با 'دبیر' کار کنی..استاد شاخیه..کار دانشجوهاشو هم خوب را میندازه
ولی امکانات غذا و خوابگاهی امیرکبیر زیاد جالب نیس..به همه خوابگاه میده..حتی امسال به شبانه ها هم یه سری داد...علم و صنعت اینا هم بیخود میگن خوابگاه نداریم، میخوان دخترا پاشون به تهران باز نشه...باور کن، انقد مخشون تعطیله!
در کل اگه میخوای جداسازی بری تربیت بهتر از علم و صنعته...رتبه ات هم میخوره به جداسازی تربیت

تشکر.انشاا... همون جداسازی تربیت مدرس قبول بشم،دیگه کار به بررسی بقیه رشته ها نکشه!
از امکانات آزمایشگاهی علم و صنعت خبر ندارید؟

naser.66

عضو جدید

karba

عضو جدید
خب دادا این رتبه که دادن اولیه و کلی هستش.باز توهر گرایش که انتخاب کنی رتبه میدن دیگه.که اونجام معدل احتمالا تاثیر داره.ولی خب اطمینان ندارم.
حالا واسه معدل من چی فکر میکنید؟ممکنه بخاطر معدلم شبانه نیارم؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دادا این رتبه که دادن اولیه و کلی هستش.باز توهر گرایش که انتخاب کنی رتبه میدن دیگه.که اونجام معدل احتمالا تاثیر داره.ولی خب اطمینان ندارم.
نه حاجی واسه رشته ی ما کلن سیستم یه رتبه میده و به ترتیب رتبه ها میره تو کار انتخاب رشته.
بعدشم معدل یه بار تو بحث تراز خودش رو وارد کرده

naser.66

عضو جدید
نه حاجی واسه رشته ی ما کلن سیستم یه رتبه میده و به ترتیب رتبه ها میره تو کار انتخاب رشته.
شاید من اشتباهمیکنم.ولی پارسال کارنامه رو که میدیدم واسه هر گرایشی باز رتبه میزد.شاید اشتباه میکنم.

ini

عضو جدید
عاقا کسی از علم و صنعت هست بدون خابگاه میدن؟:( یکی هم اینکه من وارد سیستم که میشم میگه شما انتخاب رشته کرده اید و حق ویرایش دارید ولی اصلن کلیدی برا ویرایش نیست عاخ :(

naser.66

عضو جدید
عاقا کسی از علم و صنعت هست بدون خابگاه میدن؟:( یکی هم اینکه من وارد سیستم که میشم میگه شما انتخاب رشته کرده اید و حق ویرایش دارید ولی اصلن کلیدی برا ویرایش نیست عاخ :(

آخ جون حالت گرفته شد.خوشمان آمد.بگرد همونجاهاس.خوب نگاه نمیکنی.

sungirl5

عضو جدید
بچه ها من دمپایی هامو خریدم که با خودم ببرم خوابگاه!! خ ذوق داشت این دمپایی ها!!!!!:d

karba

عضو جدید

اگه معدل مهم نبود چرا سنجش اصرار داره حتما معدل درست باشه ؟حتما یچیزی هست این وسط

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی واقعن بازم هستن کسایی که دمپایی نو میخرن و به خوابگاه میبرن؟من که فک نمیکنم :)

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ناصر جان شما اون کارنامه نهایی رو دیدی که رتبه ی آخرین نفر قبولیو ... رو میزنه احتمالن

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه معدل مهم نبود چرا سنجش اصرار داره حتما معدل درست باشه ؟حتما یچیزی هست این وسط
خوب سنجش بیچاره تخصیر نداره که هی میگه معدل!عاخه رتبه ها از رو معدل بدست اومد یه جورایی(همون بحث ترازو ...)میخواد ببینه اگه معدل رو اشتباهی چیزی دادی قبل از اعلام نتایج اولیه دهنتو آسفالت کنه!(منطورم شما نبودا کلی گفتم شمای نوعی :D)

majid_potter7

عضو جدید
تشکر.انشاا... همون جداسازی تربیت مدرس قبول بشم،دیگه کار به بررسی بقیه رشته ها نکشه!
از امکانات آزمایشگاهی علم و صنعت خبر ندارید؟

ایشالا....اگه امکانات آزمایشگاهی منظورت امکانات پژوهشیه که علم و صنعت کلا تو این زمینه قوی شده..به خاطر استادای جوون جا واسه پژوهش و مقاله دادن زیاده..پولم خوب دارن که خرج آزمایشگاهشون کنن...اگه با امیرکبیر مقایسه میکنین که بعععله،حتما بهتره...خودم برا کارشناسی تو یکی آزمایشگاههای جداسازی امیرکبیر بودم دیگه، خیلی بد بود...setup من با شیشه نوشابه خانواده و شیلنگای داغون و ... سر هم شده بود!
چیزی که انتخابو سخت میکنه فقط اسمه..چون این 2 سال که بگذره فقط یه اسم علم و صنعت یا امیرکبیره که میمونه روت...
یه نکته دیگه هم هس اینه که امیرکبیر زیاد سخت نمیگیرن و سخت گیر نیستن نسبت به جاهای دیگه..:D

sungirl5

عضو جدید
ایشالا....اگه امکانات آزمایشگاهی منظورت امکانات پژوهشیه که علم و صنعت کلا تو این زمینه قوی شده..به خاطر استادای جوون جا واسه پژوهش و مقاله دادن زیاده..پولم خوب دارن که خرج آزمایشگاهشون کنن...اگه با امیرکبیر مقایسه میکنین که بعععله،حتما بهتره...خودم برا کارشناسی تو یکی آزمایشگاههای جداسازی امیرکبیر بودم دیگه، خیلی بد بود...setup من با شیشه نوشابه خانواده و شیلنگای داغون و ... سر هم شده بود!
چیزی که انتخابو سخت میکنه فقط اسمه..چون این 2 سال که بگذره فقط یه اسم علم و صنعت یا امیرکبیره که میمونه روت...
یه نکته دیگه هم هس اینه که امیرکبیر زیاد سخت نمیگیرن و سخت گیر نیستن نسبت به جاهای دیگه..:D
پس یعنی شد اول امیرکبیر؟
برم ویرایش کنم؟

sungirl5

عضو جدید
دقیفا! فقط این اسم امیرکبیره که منو 2دل کرده! وگرنه سایر شرایط،گرایش و امکانات رو درنظر بگیریم علم و صنعت بهتره!

بالا