[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

S.Mehran.S

عضو جدید
توجه
دوستان عزیز ! لطفا هر چه سریعتر به سایت سازمان سنجش رفته و فایل اصلاحیه منتشر شده را مطالعه نمایید .
ظرفیت یک سری از گرایش ها تغییر کرده .
چند تا کد-رشته هم حذف شده .

ئدز

عضو جدید
اقا اصلاحیه رو دیدی دانشگاه تهران هم که ترکونده کسی میدونه قضیه این سیستم انرژی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا کد عوض کرده

yaser.sdg

عضو جدید
اقایون رتبه 528 مهندسی شیمی اوردم.رشته فراوری و انتقال گازدانشگاه فردوسی چطوریاست.تا چند میگیره؟رشته خوبیه تو دانشگاش؟
ممنون میشم یه کمک خوب بهم کنید.مرسی

ئدز

عضو جدید
چرا دانشگاه تهران اینجوری کرده سیستم انرژی رو 1251 کد کدوم رشته س انگار پخش کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S.Mehran.S

عضو جدید
اقایون رتبه 528 مهندسی شیمی اوردم.رشته فراوری و انتقال گازدانشگاه فردوسی چطوریاست.تا چند میگیره؟رشته خوبیه تو دانشگاش؟

توی تاپیک معرفی دانشگاه ها در رابطه با فردوسی مفصل توضیح داده شده .

ئدز

عضو جدید
اگر درست متوجه شده باشم برای م شیمی تو تهران فقط ظرفیت دانشگاه تهران تو سیستم انرژی کاهش یافته و یه کد رشته جدید تو علو م وفنون اضافه کرده درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ئدز

عضو جدید
توجه
دوستان عزیز ! لطفا هر چه سریعتر به سایت سازمان سنجش رفته و فایل اصلاحیه منتشر شده را مطالعه نمایید .
ظرفیت یک سری از گرایش ها تغییر کرده .
چند تا کد-رشته هم حذف شده .

کدوم کد رشته حذف شده من اصلا حذفی ندیدم فقط تهران کاهش ظرفیت داده برای سیستم های انرژی............ در واقه 1257 یا کاهش داشته یا کد رشته اضافه کرده حذفی نداریم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگه اشتباه میکنم سریع خبرم کنید

hothit

عضو جدید
کدوم کد رشته حذف شده من اصلا حذفی ندیدم فقط تهران کاهش ظرفیت داده برای سیستم های انرژی............ در واقه 1257 یا کاهش داشته یا کد رشته اضافه کرده حذفی نداریم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگه اشتباه میکنم سریع خبرم کنید
نمیدونم چرا ور داشتن بیو ص اصفهان حذف کردن دیوانه ها!

hadi216

عضو جدید
دوستان کمک میکنید بچینم اینارو ؟؟ رتبه 439
علم و صنعت - شبانه - کنترل (7ساعت راه )
شیراز - روزانه - جنرال -( 22 ساعت راه )
علم و صنعت - شبانه - ترموسینیتیک
فردوسی - روزانه - پدیده و جداسازی (10 ساعت راه )
شیراز- روزانه - کنترل
شیراز - روزانه - گاز
صنعتی نوشیروانی بابل - روزانه - جداسازی - ( 3 ساعت راه )
بچه ها چه خبر ؟؟؟

hothit

عضو جدید
یکی از بچه های اینجا(اقای ناصر 666) گاز اونجا میخونه و راضیه .شما هم میارید فردوسی رو .

sahar_farj

عضو جدید
کم شدن مجدد ظرفیتهارا تسلیت میگم!!!!!!!!!
بیو صنعتی اصفهان حذف شده(چ شب چ روز)
چندتا دانشگاه هم که ظرفیتاشون کم شده
:(

ئدز

عضو جدید
نمیدونم چرا ور داشتن بیو ص اصفهان حذف کردن دیوانه ها!

یعنی اونی که توضیح نداره یعنی حذف کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب تو دانشگاه های تهران که حذف نداریم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فکر کنم از ظرفیت م شیمی گرفتن دادن به بچه هایی که شناور بیو شرکت کردن نه 1257 در واقع بردنش برای کد رشته1285 درسته؟؟؟؟؟؟؟//

yaser.sdg

عضو جدید
یکی از بچه های اینجا(اقای ناصر 666) گاز اونجا میخونه و راضیه .شما هم میارید فردوسی رو .

ناصرررررررررررررررررررررررررررررر.کجاییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟ به دادم برس.من سه روز دیگه بیشتر مهلت ندارم :))))))))))))))))))))))))))

آخرین ویرایش:

hothit

عضو جدید
یعنی اونی که توضیح نداره یعنی حذف کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب تو دانشگاه های تهران که حذف نداریم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فکر کنم از ظرفیت م شیمی گرفتن دادن به بچه هایی که شناور بیو شرکت کردن نه 1257 در واقع بردنش برای کد رشته1285 درسته؟؟؟؟؟؟؟//
تهران حذف نداریم.فقط اونایی که تو قسمت حذف شده ها هستن حذفیدن

ئدز

عضو جدید
اقا من چند بار دیدم به غیر از بیو ص صفهان چیزی نیست که از میم شیمی حذف شده باشه و فقط کاهش ظرفی دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بله خب به امید صاف شدن دهن همشون

hothit

عضو جدید
اقا من چند بار دیدم به غیر از بیو ص صفهان چیزی نیست که از میم شیمی حذف شده باشه و فقط کاهش ظرفی دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بله خب به امید صاف شدن دهن همشون
نه استرس نداشته باش.گاز شیراز هم ظرفیتش از 7 به 12 نفر افزایش پیدا کرد

kaviiir

عضو جدید
کسی جواب منو نداااااد!!! پلیمر علم وصنعت چطوره؟ کلا پلیمر خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

0910

عضو جدید
سلام دوستان با این رتبه ها کجا میتونم قبول بشم؟
150 بیوتکنولوژی
629 مهندسی شیمی
معدل 16.15
دانشگاه صنعتی بابل بهتره یا صنعتی اصفهان
خودم بابل میشینم.
مالک اشتر تا چه رتبه ای روزانه و شبانش قبول میشن؟
پارسال مالک تا 230روزانه بیو گرفت م.شیمیم شبانه شو میاری
بابلم تا 170 روزانه بیو قبول شد پارسال شبانه م.شیمی شم میاری (بستگی به علاقه ت داره)
صنعتی اصفهان بهتره ولی بابلم خیییلی خوبه چون بابل میشینی به نظرم بابل و اولو یت بده

sungirl5

عضو جدید
بچه ها شما بودید اول پدیده های انتقال امیرکبیر رو انتخاب می کردید یا جداسازی تربیت مدرس؟

بالا