[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

fulia

عضو جدید
بچه ها به نظر شما بابل بزنم یا شیراز؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فاصله تا بابل 15 کیلومتر
فاصله تا شیراز 1200 کیلومتر
راهنمایی کنین

اگه می تونی دوری از خونواده رو تحمل کنی و با هزینش هم مشکل نداری برو شیراز،دانشگاه بهتریه

ئدز

عضو جدید
سلام کسی ویرایش کرده لطفا بهم پیام خصوصی بده.............سریع و فوری

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوستانی که میخوان به هر قیمت شبانه شریف و تهرانو بزنن و خودشونو تو مضیقه یا مظیغه:D قرار بدن همین فامیلمون میگفت به خدا مدرک تو فوق لیسانس و دکتری تو دانشگاههای تهران فرق نداره و واسه کار هم بچه های علم و صنعت رو مثلن بهتر از شریف میگیرن!به خدا!
:D

چرا بچه های علم وصنعت رو بهتر میبرن؟

sahar_farj

عضو جدید
ااااااااااااووووووووووووففففففففففففففف
من که بالاخره انتخاب رشته کردم
برای همه ارزو میکنم انتخاب اولشون قبول شن(اگه خودم انتخاب اولم قبول شم ی چیزی فرای معجزه اتفاق افتاده)
البته انگار اخبار گفته زمان انتخاب رشته تمدید شد(البته تو سایت که چیزی نزدن)
همگی موفق باشید;)

S.Mehran.S

عضو جدید
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه تمدید شد.حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با فارس، گفت: مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه تمدید شد.

وی افزود: همچنین افرادی که تاکنون انتخاب رشته کرده‌اند نیز می‌توانند برای ویرایش و اصلاح فرم مربوطه تا چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

توکلی ادامه داد: تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان 5 خرداد 93 به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

توجه : البته هنوز توی سایت سازمان سنجش هیچگونه اطلاعیه ای نزدند .

lockp

عضو جدید
برای اینده شغلی یا ادامه تحصیل گاز بهتر است یا پدیده های انتقال ؟

HOMAESM

عضو جدید
سوال

سوال

سلام به همه دوستان یه سری سوال دارم
خواهشا جواب بدید به کمکتون احتیاج دارم
1-با رتبه 1012 مهندسی شیمی امکان قبولی در مهندسی انرژی یا محیط زیست روزانه یا شبانه هست ؟
2-دانشگاه پردیس خودگردان دانشگاه تهران واسه انرژی و محیط زیست چه جوریه ؟ هزینه اش ؟ کلاساش؟ اصلا میارم؟
3- مهندسی شیمی زیست پزشکی چیه ؟ چه رتبه ایی میخواد؟
4-یه رشته در انتهای دفترچه زده با کد 1293 با عنوان مهندسی ایمنی بهداشت و محیط زیست، یکی دیگه مهندسی ایمنی صنعتی اینا را میشه انتخاب کرد ؟ کلا چی هستن ؟ به درد می خورن؟ چه رتبه ایی می خواند؟

خیلی کمک لازمم .....

hothit

عضو جدید
سلام به همه دوستان یه سری سوال دارم
خواهشا جواب بدید به کمکتون احتیاج دارم
1-با رتبه 1012 مهندسی شیمی امکان قبولی در مهندسی انرژی یا محیط زیست روزانه یا شبانه هست ؟
2-دانشگاه پردیس خودگردان دانشگاه تهران واسه انرژی و محیط زیست چه جوریه ؟ هزینه اش ؟ کلاساش؟ اصلا میارم؟
3- مهندسی شیمی زیست پزشکی چیه ؟ چه رتبه ایی میخواد؟
4-یه رشته در انتهای دفترچه زده با کد 1293 با عنوان مهندسی ایمنی بهداشت و محیط زیست، یکی دیگه مهندسی ایمنی صنعتی اینا را میشه انتخاب کرد ؟ کلا چی هستن ؟ به درد می خورن؟ چه رتبه ایی می خواند؟

خیلی کمک لازمم .....
1-خیر بعیده
2-بله قبول میشید ولی هزینش خیلی زیاده فک کنم ترمی 5-6 تومن
3-خیای متفاوت از مهندسی شیمی هستش.رتبه رو نمیدونم
4-نه نمیشه.تمام رشته های کد 1257 رو میتونید بزنید

sungirl5

عضو جدید
منم انتخاب رشته کردم رفت!!!!!!!غلط غلوط یا درست،هرچی که بود دیگه تموم!!!!
آخیش راحت شدم!!

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستانی که پ خ فرستاده بودن رو جوابشونو تا یه ساعت دیگه میدم شرمنده تا الان دانشگاه بودم تازه رسیدم خونه :)

ea26

عضو جدید
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه تمدید شد.حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با فارس، گفت: مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه تمدید شد.

وی افزود: همچنین افرادی که تاکنون انتخاب رشته کرده‌اند نیز می‌توانند برای ویرایش و اصلاح فرم مربوطه تا چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

توکلی ادامه داد: تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان 5 خرداد 93 به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

توجه : البته هنوز توی سایت سازمان سنجش هیچگونه اطلاعیه ای نزدند .

این یعنی چی؟؟؟

lockp

عضو جدید
گرایش ترموسنتیک یا پدیده های انتقال کدام اولویت داره از بازار کاری یا ادامه تحصیل؟

mhz2

عضو جدید
به نظرتون با رتبه 1397 امید به قبولی داشته باشم در روزانه و شبانه؟؟ کل ایرانو زدم

sahar_farj

عضو جدید
به نظرتون با رتبه 1397 امید به قبولی داشته باشم در روزانه و شبانه؟؟ کل ایرانو زدم
زاهدان شبانه میاری
اگه خوش شنس باشی شب کرمان و سهند(البته بعیده)
شب قوچان هم میاری
ولی بنظرم ارشد چون فقط 2روز توهفته کلاسه و بقیش بیکاری اشتباس که خیللی دور بری(البته این نظر منه)
موفق باشی

• Like
واکنش ها: mhz2

HOMAESM

عضو جدید

اره قبولی اگه همه جا رو زدی ، من با 1012 بچه ها کلی روزانه بهم گفتن که میارم - هرچند نمی زنم - به نظرم اوکی هست به خصوص که شبانه هم زدی.

• Like
واکنش ها: mhz2

NiiSama

عضو جدید
سلام دوستان با این رتبه ها کجا میتونم قبول بشم؟
150 بیوتکنولوژی
629 مهندسی شیمی
معدل 16.15
دانشگاه صنعتی بابل بهتره یا صنعتی اصفهان
خودم بابل میشینم.
مالک اشتر تا چه رتبه ای روزانه و شبانش قبول میشن؟

بالا