مشاوره، سوال و درخواست مطالب مکانیک ماشین های کشاورزی

khoshsirat

عضو جدید
سلام به همه دوستان
مهدي هستم كارشناس ارشد ماشينهاي كشاورزي از دانشگاه صنعتي اصفهان. از آشنايي با اين سايت بسيار خوشحالم. زمينه فعاليت من در دوره كارشناسي ارشد و بعد از آن، فرآوري محصولات كشاورزي مخصوصاً خشك كردن (drying)‌ هست. در اين زمينه چند تا پروژه تحقيقاتي هم انجام داده ام. خوشحال ميشم به كساني كه به اين زمينه علاقه مند اند كمم كنم. در ضمن از نظرات و پيشنهادات شما هم استقبال مي كنم. به اميد شكوفايي صنعت كشاورزي در ايران.:gol:
سلام
لطفا در مورد سیستم خشک کن مادون قرمز جهت سبزیجات اطلاعاتی را در اختیار قرار اینجانب دهید.M_KHOSHSIRAT@YAHOO.COM
با تشکر

khoshsirat

عضو جدید
امروزه فقط به مدرک نگاه می شه (البته بعد پ پ پ)و کار ندارن که مثلا مهندسی عمران رو از آزاد عجب آباد کتول گرفتی یا ماشینآلات کانادا اولویت با اسم رشته است.

MT_SHAPORTI

عضو جدید
سلام من مهرانم چند وقتی دنبال این fmo می گردم خواهش می کنم برام بفرست خیلی ممنون :gol:اگه چیزی دیگه راجع به کشاورزی داری برام بفرست:heart:
e-maile: mt_shaporti@live.com

H.M-AZNI

عضو جدید
سلام.میخواستم راجع به سگدست (kunckle) ونحوه ی کارکردنش بیشتر بدونم!
اگه همراه با عکسای واضح باشه خیلی عالی میشه!

H.M-AZNI

عضو جدید
سلام.میخواستم راجع به سگدست(kunckle) ونحوه ی کار کردنش بیشتر بدونم!
اگه همراه با عکسای واضح باشه خیلی عالی میشه!

mehdi2012

عضو جدید
وام 50 میلیونی به فارغ التحصیلان کشاورزی

وام 50 میلیونی به فارغ التحصیلان کشاورزی

عزیزان همینطور که حتما میدونید جهاد کشاورزی به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی 50 میلیون وام با بهره کم میده .میخوام بدونم کسی از شما یا اطرافیان تا حالا گرفته ؟ دردسرش زیاده؟  

amir36

عضو جدید
طراحی ماشین تنک کن چغندر قند

طراحی ماشین تنک کن چغندر قند

سلام خسته نباشید کسی در مورد طراحی و ساخت تنک کن اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه کمکم کنید

Golden Boy

عضو جدید
عزیزان همینطور که حتما میدونید جهاد کشاورزی به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی 50 میلیون وام با بهره کم میده .میخوام بدونم کسی از شما یا اطرافیان تا حالا گرفته ؟ دردسرش زیاده؟

خب هر کاری دردسر داره، مگه میشه 50 میلیون رو هوا به تو بدن!!!
اینم بگم این جمله که به فارغ التحصیلان کشاورزی این وام رو میدن یکمی تبلیغات!! چون این وام رو بانک کشاورزی به هر کسی که طرحی مربوط به کشاورزی به جهاد ارائه بده و تصویب بشه، میده فقط فرقش اینجاست که تو نیاز نیست پول توی بانک بخوابونی.
اینم بگم که بابت این وام وثیقه سنگینی ازت میگیرن!!
پس اول برو دنبال نوشتن یک ایده و طرح خوب بعد دنبال دردسرش باش!
موفق باشی;)

سلام نه آقا على درست گفتن بايد طرح داشته باشى حتما هم طرحت توسط چند كارشناس كشاورزى تاييد شده باشه زمين حتما بايد داشته باشى طرحتم 5 عضو داشته باشه حالا مى رى بانك نوبت 100 ساله تا بهت بدن، من با تمام اينكه طرح داشتم وزير كشاورزى قبلى آقاى اسكندرى تاييد كرد من باهاش صحبت كردم ، منو معرفى كردن انجمن مديران صنايع رفتم يك دوره كارآفرينى ديدم مدركم رو گرفتم رفتم براى وام گفتن از اين خبرا نيست حالا منم الان با طرحم دستم تو حناست ، كلا 1 سال سركارى براى طرحم و يك سال اين ور و لمنور نتيجه هيچى باور كسى نميشه چون سركار موندن خودم هم گيجم چرا ، و چرا اين بچه هاى كشاورزى بايد انقدر زحمت بكشند يك عمر بدبختى درس خوندن حالا چى جواب كى رو بايد بديم ، و چه كسى جواب مارا ميدهند، وزير كشاورزى و تمام وزارت كاملا من رو ميشناسن چرا چون من در جاده جاجرود جلوى ماشينشون رو جلوشو گرفتم درخواستمو تو جاده تو ترافيك عنوان كردم ميگم ضرر نكردم حداقل يك دوره با مديران صنايع نشست و برخواست كردم ، اگه گفتن وام بعد از خون ه جگر خوردن شايد با كمى وام سرو تهش و بهم برسونن

Golden Boy

عضو جدید
سلام نه آقا على درست گفتن بايد طرح داشته باشى حتما هم طرحت توسط چند كارشناس كشاورزى تاييد شده باشه زمين حتما بايد داشته باشى طرحتم 5 عضو داشته باشه حالا مى رى بانك نوبت 100 ساله تا بهت بدن، من با تمام اينكه طرح داشتم وزير كشاورزى قبلى آقاى اسكندرى تاييد كرد من باهاش صحبت كردم ، منو معرفى كردن انجمن مديران صنايع رفتم يك دوره كارآفرينى ديدم مدركم رو گرفتم رفتم براى وام گفتن از اين خبرا نيست حالا منم الان با طرحم دستم تو حناست ، كلا 1 سال سركارى براى طرحم و يك سال اين ور و لمنور نتيجه هيچى باور كسى نميشه چون سركار موندن خودم هم گيجم چرا ، و چرا اين بچه هاى كشاورزى بايد انقدر زحمت بكشند يك عمر بدبختى درس خوندن حالا چى جواب كى رو بايد بديم ، و چه كسى جواب مارا ميدهند، وزير كشاورزى و تمام وزارت كاملا من رو ميشناسن چرا چون من در جاده جاجرود جلوى ماشينشون رو جلوشو گرفتم درخواستمو تو جاده تو ترافيك عنوان كردم ميگم ضرر نكردم حداقل يك دوره با مديران صنايع نشست و برخواست كردم ، اگه گفتن وام بعد از خون ه جگر خوردن شايد با كمى وام سرو تهش و بهم برسونن

خب آخرش؟!!

amir36

عضو جدید
سلام خسته نباشید کسی در مورد طراحی و ساخت تنک کن اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه کمکم کنید

arash-gh

عضو جدید
لطفا کمک کنید....

لطفا کمک کنید....

با عرض سلام وخسته نباشین خدمت دوستان:

ازدوستان کسی میتونه لیست درسایی که یک مهندس مکانیک ماشین های کشاورزی باید در طول کارشناسی بگذرونه رو ارایه بده؟

jalipour

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز.:gol:
از این به بعد هر گونه در خواست اعم از سوال های مختلف،کتاب،منبع،سایت و ... در مورد مسائل مربوط به مکانیک ماشین های کشاورزی را توی این تاپیک مطرح کنین و منتظر جواب توی همین تاپیک از طرف دوستان باشین.
دوستان عزیز لطف کنین جواب هاتونو را به صورت نقل قول بگین تا مشخص بشه مربوط به کدوم پست و چه شخصی هست.
لطفا تاپیک جدا برای هر گونه سوالی تشکیل ندین و همین طور توی تاپیک های مختلف یه سوال رو عنوان نکنین.
ممنون از همکاریتون:gol:

سلام، من جهانگیر هستم، دانشجوی دکتری مکانیزاسیون، گرایش مهندسی پش از برداشت، می خواستم وبلاگ خودم را با عنوان مهندسی پش از برداشت، به تمام دوستان معرفی کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
درخواست

درخواست

سلام به همه ی عزیزان.بنده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه فردوسی مشغول به تحصیل می باشم.از شما تقاضا دارم مبحثی نوین را در ماشین آلات کشاورزی به من معرفی کنید.با تشکر

fardingl

عضو جدید
سلام خسته نباشيد
من تا حالا كه خيري از اين فروم ها نديدم هرجا مطلبي سوالي داشتم بدون پاسخ مونده.اميدوارم اينجا جواب بگيرم.
من ترم 7 ماشين آلات هستم.بدبختانه به هواي اين كه 2 ترم وقت دارم اين ترم هم پروژه هم سمينار برداشتم تا مثلا 3 واحد از درسام كم شه كه بعد فهميدم اگه پروژه رو هم بتونم يه جوري بپيچونم حتما بايد سمينار رو تا آخر ترم ارائه بدم.از طرفي هم 20 واحد درس و كنكور ارشد ديگه وقت نميشه پي سمينار و اينا گشت.
ميخواستم اگه ميشه يكي از شما ارشد ها كه سمينار ارائه دادين يه مطلبي موضوعي فايل فايل پاور پوينتي كه روش كار شده به من بدين واسه ارائه.خدايي صواب داره.خواهشا هر كس ميتونه كمكم كنه واقعا شديد احتياج دارم.

fardingl

عضو جدید
كسي نيست جواب بده؟

كسي نيست جواب بده؟

ديديد كسي جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ديگه لازم نيست.به لطف شما دوستان ميرم حذفش كنم!!!!!:cry:

sogand2010

عضو جدید
سلام من سوگند دانشجوی کارشناسی مکانیک ماشین آلاتم برای پرو زم به اطلاعاتتون نیاز دارم ممنون میشم برام اطلاعات یا÷روزتون روبفرستین
www.sogandati20102yahoo.com

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شما می توانید موضوع رادر مورد (میزان استفاده از ماشین های کشاورزی در ایران )بنویسید.:)

amin.0116

عضو جدید
سلام
می خوام در مورد ماشینهای داشت اگه میتونی برام مطلب بفرستی؟

aryana377

عضو جدید
سلام به دوستان من گرایشم اقتصاد کشاورزیه و یه درس داریم به نام ماشین کشاورزی و از دوستان می خواستم ببینم کسی جزوه به درد بخور دار یا سراغ داره که لینکشو بزار برا دانلود. مرسی از دوستان

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستام
هركي مطلب داشت درباره تست و ارزيابي ميني تيلرهاي خودگردان يا كولتيواتورهاي موتوري بفرسته
با تشكر
جوهر

jalipour

عضو جدید
مطالب جدید در وبلاگ مهندسی پس از برداشت:
http://postharvest.persianblog.ir/

1-ترکب بهینه ی اتمسفر کنترل شده

2-بسته بندی با اتمسفر تغییر یافته (اصلاح شده)

3-تاثیر دما و رطوبت نسبی درکیفیت میوه و سبزی

4-روشهای غیر مخرب اندازه گیری سفتی میوه

5-معرفی سایت تکنولوژی پس از برداشت دانشگاه کالیفرنیا

http://postharvest.persianblog.ir/

محمد یاسین

عضو جدید
بالا