مسابقه ••• تشخیص عکسهای میکروسکوپی!

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

سلام.
بفرمایید ایشون کی هستن؟!!

سلام
بنظر میاد از راسته سوسک ها باشه

ولی کدووم خانواده؟!

راهنمایی لطفا

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
بله . سوال بعدی با شما

چرا من !! نماتد نوع دارهااا از روی قطعات دهانیش و معده اینا یادم میاد شناسایی میکردیم

تو پزشکی یه نماتد هست تازگی یاد گرفتم بگم براتون به اسم لوآ لوآ کرم چشم بهش میگن خیلی وحشتناکه !

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
چرا من !! نماتد نوع دارهااا از روی قطعات دهانیش و معده اینا یادم میاد شناسایی میکردیم

تو پزشکی یه نماتد هست تازگی یاد گرفتم بگم براتون به اسم لوآ لوآ کرم چشم بهش میگن خیلی وحشتناکه !

سلام الهام جان

کلک نزن نوبت خودته

منتظریم
:)

Hamzeh856

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز

بله تنوع داره ... اون کفشدوزک سوال قبلی هم تنوع داشت !!! اگه قرار بر اون باشه که نوع دقیق نماتد شناسایی بشه دیگه هیچی که . اون کار شماست ! شما گیاه پزشکی :)

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام الهام جان

کلک نزن نوبت خودته

منتظریم
:)
مچمو گرفتی :D

بله تنوع داره ... اون کفشدوزک سوال قبلی هم تنوع داشت !!! اگه قرار بر اون باشه که نوع دقیق نماتد شناسایی بشه دیگه هیچی که . اون کار شماست ! شما گیاه پزشکی :)
گیاهپزشکی فراره !! من که هر آنچه به بیماری ها مربوطه فراموش کردم :w05:

خب بفرمایی د یه سوال آسون ...

Nove

عضو جدید
کاربر ممتاز
مچمو گرفتی :D

گیاهپزشکی فراره !! من که هر آنچه به بیماری ها مربوطه فراموش کردم :w05:

خب بفرمایی د یه سوال آسون ...

با سلام خدمت همه ی دوستای گلم...
منم میخواستم شرکت کنم و با اجازتون اولین جوابمو ارائه کنم...

شپش سر (Pediculus humanus capitis) یکی از انگل‌های انسان است. شپش سر حشره‌ای بدون بال است و تمام عمر خود را بر روی پوست سر انسان می‌گذراند و از خون آن تغذیه می‌کند. این شپش فقط از انسان تغذیه می‌کند گونه‌های دیگر از شپش که از شامپانزه تغذیه می‌کنند شناخته شده‌اند. ماده روزی ۳ تا ۴ تخم می‌گذارد. تخم‌ها بیضی شکل هستند و ۰٫۸ میلی‌متر طول دارند.

eliot -esf

کاربر ممتاز
درسته !!
با سلام خدمت همه ی دوستای گلم...
منم میخواستم شرکت کنم و با اجازتون اولین جوابمو ارائه کنم...

شپش سر (Pediculus humanus capitis) یکی از انگل‌های انسان است. شپش سر حشره‌ای بدون بال است و تمام عمر خود را بر روی پوست سر انسان می‌گذراند و از خون آن تغذیه می‌کند. این شپش فقط از انسان تغذیه می‌کند گونه‌های دیگر از شپش که از شامپانزه تغذیه می‌کنند شناخته شده‌اند. ماده روزی ۳ تا ۴ تخم می‌گذارد. تخم‌ها بیضی شکل هستند و ۰٫۸ میلی‌متر طول دارند.

سلام @!خوش امدی !! افرین درست و کامل
بفرماایید سوال بعدی با شما ....

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

اصغرب

عضو جدید
سلام .ازاینکه شما جوونا ازاین کارای مفید انجام میدید بسیار خوشحالم .من نوزده سال پیش از تهران فارغ التحصیل شدم واین کارا برام بسیار جالبه .این عکس اخری تا حالا ندیده بودم ولی انگار یه ویروسه