[مسابقات هنری] - فراخوان ثبت نام مسابقه نقاشی شماره 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
اعلام نتایج مسابقات نقاشی – شماره 01

اعلام نتایج مسابقات نقاشی – شماره 01

با سلام حضور دوستان ِ هنرمند و هنر دوست . . .:gol:
نتایج مسابقه ی نقاشی رو اعلام میکنم ، و از تاخیر ِ پیش آمده عذرخواهی میکنم ؛ معمولا در کارهای گروهی در فضای مجازی ، گاهی این وقفه ها پیش میاد که طبیعی هست .
و اما با توجه به اینکه از ابتدا ، یک سری اصول ِ مشخص برای این مسابقه در نظر گرفته نشده بود ( از جمله نداشتن ِ موضوع مشخص و تکنیک های بیان یکسان و ...) ، داوری بسیار مشکل بود ؛ برای مثال هر یک از نقاشی ها با تکنیک های مختلف و موضوعات مختلف بودند و همین قضیه امر قضاوت رو دشوار میکنه ؛ و سعی بر این هست که برای مرحله ی بعد ( که بزودی موضوعش رو اعلام می کنم ) همه ی این تجربیات استفاده بشه ، و در مسابقات ِ آینده ی نقاشی همه چیز در شرایطی یکسان پیگیری بشه.

و اما بعد ، طبق نظرات ِ داوران ِ محترم مسابقه ، برندگان رو اعلام میکنم ؛ برندگان و آثار در دو سطح ِ مبتدی و حرفه ای مورد قضاوت قرار گرفتند ، که طبق همین تقسیم بندی این عزیزان رو اعلام میکنم :

• سطح : منتخبین ِنقاشی های حرفه ای

1-
t.askari
هدایا :
100 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

2- Roozbeh Painter
هدایا : 80 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

3-
n*@*f*@*s
هدایا : 70 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

• سطح : منتخبین ِنقاشی های مبتدی

1- mehraban2011
هدایا : 60 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

2- khanommohandes
هدایا : 50 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

3-
علیرضا باحال
هدایا : 40 امتیاز + آرشیو آثار در تاپیک ِ برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار
اثر ِ منتخب :

به این عزیزان تبریک میگم ، و امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت های هنری ِ این عزیزان باشیم ،
و همچنین جا داره که از دوست ِ خوبم ناآشناعزیز ،بابت همه ی زحماتی که کشیدن صمیمانه تشکر کنم . :gol:
هر نوع پیشنهاد و انتقاد و ایده ای که در مورد مسابقات دارید ، در خصوصی یا دفتر مدیریت ِ تالار هنر اعلام کنید ، حتما بررسی خواهد شد.
با آرزوی موفقیت - پیروز باشید . . .:gol:
.
.
.
پ . ن : در اولین فرصت هم این 6 اثر و هم تمامی ِ آثار ِ شرکت کنندگان محترم رو با کیفیت ِ بالاتر و بهتر در پست ِ بعدی ارائه خواهم کرد .

پیوست ها

• a001.jpg
    a001.jpg
    33 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • a002.jpg
    a002.jpg
    78.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
معرفی و ارائه نقاشی های ارسالی در مسابقه نقاشی شماره 1 - سطح حرفه ای

معرفی و ارائه نقاشی های ارسالی در مسابقه نقاشی شماره 1 - سطح حرفه ای

ســــلام
سایر آثار نقاشی رو که توسط دوستان ِ عزیز و هنرمند ارسال شده بودند رو قرار میدم ، و پرونده ی این دوره از مسابقات نقاشی ، بسته میشه ؛ و بزودی موضوع بعدی رو اعلام میکنم که به اطلاع خواهد رسید .
فقط توضیحی رو که در مورد این آثار به نظرم میرسه اینه که همه ی این آثار ، به نحوری ارزشمند هستن ؛ حتی مبتدی ترین اثر ِ نقاشی . هر هنری ، از پاره های وجود ِ ما نشأت میگیره ، و برای همین همیشه هنر و اثر هنری و هنرمند قابل ستایش و تقدیر هست .
با آرزوی پیشرفت و موفقیت ِ همه ی این عزیزان . . .:gol:

پانوشت : نقاشی ها به دو سطح ِ حرفه ای و مبتدی تقسیم شده بودند ، که به علت زیادی تصاویر در دو پست ارائه میشن .

نقاشی شماره 01 : t.askari

نقاشی شماره 02 :parmehr

نقاشی شماره 03 :محمد حسین ک

نقاشی شماره 04 : Tom Cruise

نقاشی شماره 05 : Roozbeh Painter

A

B

C

نقاشی شماره 06 : n*@*f*@*s

نقاشی شماره 07 : Parisa R

به منظور تقدیر و تشکر ، آثار منتخب ِ این مسابقه در اینجا معرفی و آرشیو شدند . :gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
معرفی و ارائه نقاشی های ارسالی در مسابقه نقاشی شماره 1 - سطح مبتدی

معرفی و ارائه نقاشی های ارسالی در مسابقه نقاشی شماره 1 - سطح مبتدی

نقاشی شماره 08 : mehraban2011

A

B

C

نقاشی شماره 09 : دانشجوي كامپيوتر

نقاشی شماره 10 : یوسف.sh

نقاشی شماره 11 : یارانراد

نقاشی شماره 12 : بوگاتی رنسانس

A

B

نقاشی شماره 13 : Lady Neo

نقاشی شماره 14: daneh jou

نقاشی شماره 15 : khanommohandes

A

B

نقاشی شماره 16 : غزاله20

نقاشی شماره 17 : hamid051

نقاشی شماره 18 : self confidence

نقاشی شماره 19 : fateme tofighi

نقاشی شماره 20 : علیرضا باحال

نقاشی شماره 21 : nedashiva

به منظور تقدیر و تشکر ، آثار منتخب ِ این مسابقه در اینجا معرفی و آرشیو شدند .:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا