مردی که همیشه دیر می‌کند!/عکس

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیرکردن برای رسیدن به جایی به دلایل مختلف ممکن است به وجود آید برای مثال گیر کردن در ترافیک یا پیش آمد مشکلی عجیب می تواند دلایل خوبی برای دیر کردن باشد اما به تازگی افرادی با بیماری دیرکردن نیز پیدا شده اند.
"جیم دونبار" مردی 57 ساله است که تا به حال برای هیچ کاری نتوانسته است به موقع خود را به مقصد برساند و همیشه به عنوان یک مرد بی مسئولیت شناخته می شود. او در آخرین جلسه ای که با پزشکان داشت نیم ساعت دیر رسید و الببه متوجه موضوعی بسیار عجیب شد.

آقای دونبار به گفته پزشکان دچار بیماری "دیرکردن" شده است که مشکلی بسیار نادر بوده و کمتر کسی در دنیا به آن مبتلا میشود. او همیشه هنگام تاخیر خود می گوید که دست او نیست که دیر می رسد ولی کسی حرف او را باور نمی کند.
این مرد اسکاتلندی در خاطرات خود میگوید یک بار برای رفتن به سینما 11 ساعت زودتر حرکت کرده است اما بازهم 20 دقیقه دیر برای تماشای فیلم رسیده است و خودش هم دلیل این دیرکرد را نمی داند. او هم اکنون تحت درمان های روانشناختی خاصی قرار گرفته است تا بهبود یابد.
 

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این دیگه خیلی اعجوبه است... :redface:باید یه ویزیت پیش خودم بیاد تا از این سرگردانی و حالت گیجی رهایی یابد.:D
 

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...حالا شما ایندفعه رو کوتاه بیا....من یه بار دیگه بهش تذکر میدم بعد شما وارد عمل شو...:redface:

سلام:gol: نه میترسم بیماریش واگیر دار بشه..اونوقت خوش قولا بد قول بشن.... که من حال و حوصله این همه ریخت و پاشو ندارم.:D
 

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید یه جورایی الزایمر داره میره اینور اونور بعدا یادش میافته باید کجا میرفته...
 

pesare Ab

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه ميشه 11 ساعت ديرتر حركت كني بعد دير برسي؟!!!!
احتمالاً تو اتوبوس خوابش ميبره.
 

Similar threads

بالا