مردی که از هیچ چیز نمی ترسد +عکس

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
رس گاهی اوقات می تواند جان انسان ها را از مرگ نجات دهد از این رو نبود آن چیزی خوبی نیست زیرا می تواند مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشد. افرادی که نترس می شوند معمولا دست به کارهایی می زنند که شجاع ترین انسان ها نیز از آن واهمه دارند.
"جوردی کرنیک" مردی است که تا چند سال پیش از هر چیز کوچکی ترس داشت و ممکن بود با دیدن یک سوسک هم بسیار وحشت زده شود اما این روزها او به یک نترس واقعی تبدیل شده است و از هیچ چیزی وهم ندارد.

این مرد 38 ساله چند سال به بیماری "کوشینگ" مبتلا بود و این بیماری باعث شد تا پزشکان مجبور به برداشتن غده ای در بدن او شوند که تولید آدرنالین می کرده است. با از بین رفتن غده این هورمون، دیگر ترس نیز برای او بی معنا شده است.
اکنون 4 ماه از عمل جراحی این مرد می گذرد و او تا به حال دست به کارهای بسیار خطرناکی زده است ولی به نظر می رسد هیچان از زندگی او کمی دور شده است. او حتی چتربازی و ترن های هوایی را بسیار خسته کننده و تکراری می داند.
این مرد قصد دارد به ماجراجویی ادامه دهد تا شاید روزی ورزش یا کار خطرناکی باشد که او را به وجد آورد. او در طول 4 ماه گذشته ورزش های رزمی، کار در شهربازی، تمام کردن دوره چتربازی و پرش از صخره را به انجام داده است.

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعاااااااااااااااااااااااااااا:Dبه کی یا چی میگن ترس...؟ من نمیدانم..اخه با ترس بیگانه هستم.[/QUOTE]

عاغا مهرداد نکنه شمام عمل کردی ما خبر نداریم؟؟؟؟

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعاااااااااااااااااااااااااااا:Dبه کی یا چی میگن ترس...؟ من نمیدانم..اخه با ترس بیگانه هستم.

عاغا مهرداد نکنه شمام عمل کردی ما خبر نداریم؟؟؟؟[/QUOTE]

من خداروشکر تا حالا زیر تیغ جراح نرفتم... ولی این کارهای طرفو عملی کردم.... درضمن از عکس پروفت خیلی خوشم امد.. چرا؟؟؟؟؟ اخه گرگ را دوست دارم... و هر از چند گاهی به اتفاق هم یه گفتمان داریم.;)

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاغا مهرداد نکنه شمام عمل کردی ما خبر نداریم؟؟؟؟

من خداروشکر تا حالا زیر تیغ جراح نرفتم... ولی این کارهای طرفو عملی کردم.... درضمن از عکس پروفت خیلی خوشم امد.. چرا؟؟؟؟؟ اخه گرگ را دوست دارم... و هر از چند گاهی به اتفاق هم یه گفتمان داریم.;)[/QUOTE]

نقل قولا قاطی پاطی شد!!!
سایت هم مثل اینکه یارانه شو دیر پرداخت کردن عصبانی شده!!!!:biggrin:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خداروشکر تا حالا زیر تیغ جراح نرفتم... ولی این کارهای طرفو عملی کردم.... درضمن از عکس پروفت خیلی خوشم امد.. چرا؟؟؟؟؟ اخه گرگ را دوست دارم... و هر از چند گاهی به اتفاق هم یه گفتمان داریم.;)

نقل قولا قاطی پاطی شد!!!
سایت هم مثل اینکه یارانه شو دیر پرداخت کردن عصبانی شده!!!!:biggrin:[/QUOTE]

اره چه جورم...:Dببخشید الن دارم با چه کسی صحبت میکنم... اخه تصویر ندارم... سایت رفته تو امپاس شدید:biggrin:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قولا قاطی پاطی شد!!!
سایت هم مثل اینکه یارانه شو دیر پرداخت کردن عصبانی شده!!!!:biggrin:

اره چه جورم...:Dببخشید الن دارم با چه کسی صحبت میکنم... اخه تصویر ندارم... سایت رفته تو امپاس شدید:biggrin:[/QUOTE]

ببین هرچی میگی به اسم من ثبت میشه ها حواست باشه دادا!!!
عاغا یکی بیاد اینجا سایت به عمل آدرنالین احتیاج داره!!!
ترس مرس سایت بدجور ریخته!!!

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین هرچی میگی به اسم من ثبت میشه ها حواست باشه دادا!!!
عاغا یکی بیاد اینجا سایت به عمل آدرنالین احتیاج داره!!!
ترس مرس سایت بدجور ریخته!!![/QUOTE]

باشه رفتم که تمرکز کنم...;)

pesare Ab

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين عمل كرده مگر نه ترسو بوده.
آدرس دكتري كه عملش كرده نداري؟ :D