مردان هم بارداری را تجربه می‌کنند !!!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوااااا! حالا بچه چی هست؟ رفتی سونو؟؟؟؟:biggrin:
نکنه شوما تاسی مادر؟؟؟؟؟؟؟؟

مهسایه دیونننننننننننننننننننننه، تو کی میخوای ادم شی دختر:D
اره سونو رفتم، گفتن 6 قلو باس بزایی، زورتم زیاده نیاز به عمل نی، طبیعی بزا
بابا جون بردیا اینقد نگین امروزم شیکمم از دیروز جلوتر اومده، خداییش تو امریکا چن تا مرده حامله م شدنا، اش نخورده و دهن سوخته وای همین الانم حالته تهوع بهم دس داد

آخرین ویرایش:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا جون بردیا اینقد نگین امروزم شیکمم از دیروز جلوتر اومده، خداییش تو امریکا چن تا مرده حامله م شدنا، اش نخورده و دهن سوخته وای همین الانم حالته تهوع بهم دس داد
اوخی !!!!!!! 6 قلو؟؟؟؟؟:surprised::eek::confused:
آفرین ........... ماشالا شما چه............!!!!!
مواظبشون باشیا!!!!!!! اگه از پسشون برنیومدی من خودم نگهشون میدارم!!!!!!!!!:D:biggrin:

• Like
واکنش ها: IMDB

Belle Fille

عضو جدید

وااااااای از دست تو!!!! مردم از خنده!:biggrin::w15::w15::thumbsup2:

پسر بی حیا این حرفا چیه می زنی!!! مگه چند بار زاییدی؟! این چیزا رو از کجا می دونی؟:eek: اگه واقعا آآآه مادرا بگیرتت حامله شی بازم مسخره می کنی؟

اما به نظر من که زیاد خوردی شکمت نفخ کرده!:biggrin: ببینم ویاری چیزی که نداری؟!!!

مثل اون قسمت کارتون اوگی که مثل تو فکر کرد حامله شده! بعد پسرخاله اش خلال دندونش رو زد به شکمش، بادش خالی شد.;):D:D

• Like
واکنش ها: IMDB

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااای از دست تو!!!! مردم از خنده!:biggrin::w15::w15::thumbsup2:

پسر بی حیا این حرفا چیه می زنی!!! مگه چند بار زاییدی؟! این چیزا رو از کجا می دونی؟:eek: اگه واقعا آآآه مادرا بگیرتت حامله شی بازم مسخره می کنی؟

اما به نظر من که زیاد خوردی شکمت نفخ کرده!:biggrin: ببینم ویاری چیزی که نداری؟!!!

مثل اون قسمت کارتون اوگی که مثل تو فکر کرد حامله شده! بعد پسرخاله اش خلال دندونش رو زد به شکمش، بادش خالی شد.;):D:D

:biggrin::biggrin:
چرا اتفاقا هوسه لواشک کردم، بابا من چیکار کنم، تقصیره این شقایقه دیگه با این تاپیکاش
مسخره چیه، اخه به من میخوره کسیو مسخره کنم، بچه به این ماهی...نمیدونم والله شایدم نفخ کردم، فعلا که همه حالتهای مادرانه بهم دس داده ولی اگه راستکی باشه چی میشه؟ :( ولی همون باد شکمه نه؟ دیشب لوبیا خورده بودم اخه

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوخی !!!!!!! 6 قلو؟؟؟؟؟:surprised::eek::confused:
آفرین ........... ماشالا شما چه............!!!!!
مواظبشون باشیا!!!!!!! اگه از پسشون برنیومدی من خودم نگهشون میدارم!!!!!!!!!:D:biggrin:
من که مواظبم ولی Belle Fille گفت خلال دندون بزن، زدم اثر نکرد، شاید چاقو اثر کنه، ولی اگه مردم باشه چشم حتما سه تاشو میدم به تو سه تاشم به Belle Fille اینجوری دیگه نگرانه این طفل معصوما هم نیستم... (شقایق ببین چجوری الکی الکی مارو حامله کردی ، الهی کچل شی، الهی ناخونات بشکنه، الهی آه این بچه هام دامنه تو بگیره . . .)

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که مواظبم ولی Belle Fille گفت خلال دندون بزن، زدم اثر نکرد، شاید چاقو اثر کنه، ولی اگه مردم باشه چشم حتما سه تاشو میدم به تو سه تاشم به Belle Fille اینجوری دیگه نگرانه این طفل معصوما هم نیستم... (شقایق ببین چجوری الکی الکی مارو حامله کردی ، الهی کچل شی، الهی ناخونات بشکنه، الهی آه این بچه هام دامنه تو بگیره . . .)
چرا بمیری؟؟؟؟؟:surprised:
تو باید صد سال سایه ات بالا سر بچه هات باشه:D;)
تازه خوشحال باش چون موقع زایمان همه گناهات میرزه!!!!! اینهمه گناه کردی لااقل جبران میشه!!!:biggrin:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بمیری؟؟؟؟؟:surprised:
تو باید صد سال سایه ات بالا سر بچه هات باشه:D;)
تازه خوشحال باش چون موقع زایمان همه گناهات میرزه!!!!! اینهمه گناه کردی لااقل جبران میشه!!!:biggrin:

:cry::cry::cry:
مامااااااااااااااان بیا به داده بچه ت برس
سیسمونیم باید بگیرم دیگه آره؟ به قران مجید پاک تر از من تو این دنیا نیست، ولی یادمه یکی از gf امو خیلی اذیت کرده بودم احتمالا یکی از بچه هام یا چلاق به دنیا میاد یا اینکه 6 تاییشون کله هاشون چسبیده بهم

آخرین ویرایش:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry:
مامااااااااااااااان بیا به داده بچه ت برس
سیسمونیم باید بگیرم دیگه آره؟ به قران مجید پاک تر از من تو این نیست، ولی یادمه یکی از gf امو خیلی اذیت کرده بودم احتمالا یکی از بچه هام یا چلاق به دنیا میاد یا اینکه 6 تاییشون کله هاشون چسبیده بهم
حالا من دیوونه یا تو دیوونه!!!!!!!!:biggrin:
عکس آواتارتم چقدر به الانت میاد!!;)
چون از حالا سردردهات شروع شده!!!
راستی چه لواشکی میخوری؟؟؟