محرک های جنسی سلاح جدید قذافی:قذافی به نیروهای خود ویاگرا برای تجاوز هدیه می دهد

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
نماینده آمریکا در سازمان ملل در جلسه محرمانه شورای امنیت، از افزایش تجاوزهای جنسی و ترویج استفاده از داروی محرک توانایی جنسی، توسط نیروهای وابسته به حاکم سرکوبگر رژیم لیبی خبر داد.
سوزان رایس سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل متحد، مدعی شده که معمر قذافی در میان سربازان و مزدوران مسلح خود قرص‌های توان‌افزای ویاگرا توزیع کرده تا به زنان غیرنظامی تجاوز کنند.به تایید پزشکان، تنها در بنغازی تاکنون بیش از ۱۰۰ زن قربانی تجاوز شده‌اند.» روزنامه ساندی‌تایمز لندن نیز نوشته است که تجاوز سیستماتیک در راس لانوف، بن‌جواد، عقیله، اجدابیا و چند شهر دیگر وجود داشته است.اشپیگل‌آنلاین به نقل از پزشکان بنغازی می‌نویسد: «هدف از تجاوز به زنان، تحقیر آن‌ها و تضعیف روحی مخالفان است.»
به گزارش فارس، پایگاه اینترنتی "ام‌.اس.‌ان‌.بی‌.سی " نوشت: بر اساس اعلام چند تن از دیپلمات‌های آمریکایی شرکت‌کننده در جلسه محرمانه روز گذشته شورای امنیت در رابطه با بحران لیبی، سوزان رایس، نماینده آمریکا در شورای امنیت، روز گذشته در جلسه محرمانه‌ای که در رابطه با بحران لیبی برگزار شد، در متن گزارش خود از افزایش تجاوز جنسی حامیان رژیم معمر قذافی، حاکم سرکوبگر لیبی، خبر داد.
یکی از دیپلمات‌های حاضر در این جلسه محرمانه که نامی از وی برده نشده است، اعلام کرد: رایس در شرایطی ادعای افزایش تجاوز جنسی حامیان قذافی، که برای اولین بار توسط یک روزنامه انگلیسی گزارش شد، را در این جلسه مطرح کرد که هیچکس پاسخگو نبود.
دیپلمات‌های حاضر در این جلسه اعلام کردند: اگر ادعای ترویج استفاده از داروهای محرک توانایی جنسی توسط نیروهای حامی قذافی صحت داشته باشد، نشان‌دهنده این است که فرماندهان نیروهای حامی حاکم لیبی برای ایجاد وحشت میان جمعیت مناطقی که به پشتیبانی از انقلابیون لیبیائی می‌پردازند، نیروهای خود را به استفاده از این دارو ترغیب می‌کنند که این موضوع یک جنایت جنگی محسوب می‌شود.
منبع:تابناک

Hadi-Hashemi

عضو جدید
تا اونجایی که من میدونم ویاگرا باعث افزایش شهوت نمیشه, فقط پایداری رو زیاد میکنه...
لویترا میداد بهتر بود :biggrin:

ویسا

عضو جدید
تا اونجایی که من میدونم ویاگرا باعث افزایش شهوت نمیشه, فقط پایداری رو زیاد میکنه...
لویترا میداد بهتر بود :biggrin:
میبینم که خیلی واردیااااااااااااااااا

بی تربیت به جای معرفی یه محصول جدید یه مقدار دل بسوزون واسه اونایی که مورد این تجاوزهای وحشیانه قرار میگیرن

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بحث را منحرف نکنین لطفا
یه آدم باید چقدر پست باشه که برای ترساندن ملتش دستور به تجاوز بده :(

Hadi-Hashemi

عضو جدید
میبینم که خیلی واردیااااااااااااااااا

بی تربیت به جای معرفی یه محصول جدید یه مقدار دل بسوزون واسه اونایی که مورد این تجاوزهای وحشیانه قرار میگیرن

اولا که چرا بی تربیت؟ چرا توهین؟
دوما قبل از مردم لیبی به مردم مملکت خودت تجاوز شد... :smile:

ویسا

عضو جدید
اولا که چرا بی تربیت؟ چرا توهین؟
دوما قبل از مردم لیبی به مردم مملکت خودت تجاوز شد... :smile:
عزیزم من نگفتم توهین کردی که
بی تربیتم واسه شوخیش گفتم.
آره حق تو هست اما آدم دلش واسه اونا میسوزه به هر حال انسانن دیگه...

بالا