[مبانی معماری پایدار] تلفیق معماری پایدار در علوم مهندسی

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
شرکت مهندسی کرت پریتزینگ در همکاری با گروه معماری لاوا، به عنوان یک کمپانی که در استفاده از ساختارهای فلزی سخت و پویا همکاری میکند.شرکت وی استفاده از این ساختارها را از سنت های قدیم خود میداند و خواهان همکاری در اجرای فرم های فلزی در زمینه مهندسی مکانیک و مهندسی پایدار(تجدیدپذیر) باشد.با توجه به تخصص و تجربه این شرکت آلمانی،این نوع متریال،منحصربه فرد و به خصوص خواهد بود.این سازه ها میتوانند با استفاده از آخرین فن آوری های موجود اجرا شوند.

استفاده از گیاهان در روند انرژی تجدیدپذیر همراه با استراتژی کیفیت،تضمین پایداری و کیفیت حق بیمه برای هر محصول از هدف های این شرکت می باشد.در چند سال گذشته پرینزینگ شرکت مهندسی و مکانیک پایدار خود را در آلمان گسترش داده و به طور مستمر نمونه کارهای خود را در زمینه انرژی های تجدیدپذیر معرفی کرده است.

شریک تجاری این پروژه با همکاری استودیو طراحی و معماری لاوا ، طراحی این پروژه را تحقق بخشیده است.این شرکت معماری پروژه هایی از قبیل طراحی مصدر شهری،شهر خورشیدی در ابوظبی،و هتل نمایشگاه آینده را برای انجمن فرانهوفر(Fraunhofer Society) انجام داده است و مقدار زیادی توجه و طرفدار برای پروژه های نوآورانه خود به دست آورده است. تلفیق تکنولوژی و طبیعت به وضوح بر روی تعامل عموم مشهود است.هدف از این مشارکت ساخت یک محصول با سیستم تبدیل شونده انقلابی مربوط به تولید راه حل های استاندارد و ایجاد امکانات جدید روش های رادیکالی است.

در رابطه با استفاده از یک فرآیند زنجیره ای دیجیتال:
طراحی،تولید،تدارکات،مونتاژ وپیاده سازی صورت میگیرد.

هر کسی می تواند به ارزش این روند پی ببرد،و کیفیت بهترین متریال را برای مشتری در نظر بگیرد.

در طول این چند سال گذشته فعالیت ها به صورت طراحی جهت تولید (designtoproduct) بوده اند که می توان به پروژه های مشهور جهان از جمله:

موزه مرسدس بنزدر اشتوتگارت مرکز پمپیدو در Metz اشاره کرد.


معمار : گروه معماری LAVAمدیر اجرایی : Prinzingسال : 2013
مترجم: حسین مطلبی
منبع :architects.ir
 
آخرین ویرایش:
بالا