مباحث مرتبط با آزمون طراحی معماری

mana_memari

عضو جدید
کسی نمونه نقشه موردتاییدنظام مهندسی اگه داره بذاره توسایت تابقیه استفاده کنند.ممنون

نقشه های نظام تاییدیه هم که داشته باشن به درد ازمون طراحی نمی خورن! البته گویا نقشه های نظام مهندسی کرج تقریبا همه ی قواعد توش رعایت میشه- نمونه مورد تایید هم تو سایت نظام مهندسی گیلان هست

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ممنونم از راهنماییت. نقشه های خوبی بود.راستی یه سوال داشتم.من برای طراحی اول 60درصد+2 رومشخص میکنم بعد ورودی سواره وپیاده بعد فرم ومحل دستگاه پله و آسانسوربعدستون گذاریو طوری میچینم که تعداد پارکینگم تامین بشه بعد میرم سر طراحی طبقات به نظر شما این روش درسته؟

shinyboy

عضو جدید
طراحی رو چطور نمره میدن ؟!؟؟!!؟؟!؟؟!؟!؟!؟! من کلیه نقشه ها رو راپیدی کشیدم ! بجز برش که فقط یه طبقه رو تونستم بکشم (درز انقطاع و Okb و جزئیاتم نوشته بود حتی پلان هارو هم مبلمان کرده بودم با آکس بندی بازم 12 شدم :O :O :[ :[ :O
جریان چیه ؟؟!؟ چطور نمره میدن !

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
دوستان نتایج رو اعلام کنن:);)

simai

عضو جدید
طراحی رو چطور نمره میدن ؟!؟؟!!؟؟!؟؟!؟!؟!؟! من کلیه نقشه ها رو راپیدی کشیدم ! بجز برش که فقط یه طبقه رو تونستم بکشم (درز انقطاع و Okb و جزئیاتم نوشته بود حتی پلان هارو هم مبلمان کرده بودم با آکس بندی بازم 12 شدم :O :O :[ :[ :O

منم دقیقا مثل شماس وضعیتم.تازه من برشم رو هم تکمیل کردم

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی فقط اجرا قبول شده باشه نمیتونه پروانه اشتغال بگیره؟

nini_nj

کاربر فعال
دوستان اگه کسی فقط اجرا قبول شده باشه نمیتونه پروانه اشتغال بگیره؟
دوست عزیز راهنمای اعلام نتایج رو بخونین:
همانطور كه در دستورالعمل ثبت نام آزمون مذكور اعلام گرديد اخذ صلاحيت اجرا براي رشته هاي
عمران و معماري درصورت دارا بودن پروانه اشتغال ب هكار در صلاحيت هاي طراحي و يا نظارت اين رشت هها و يا
قبولي در آزمون جاري يكي از اين بخش ها مقدور خواهد بود. لذا در صورت قبولي در بخش اجرا و دارا نبودن
شرايط مذكور قبولي مربوطه حداكثر به مدت 4 سال از تاريخ آزمون تا زمان احراز صلاحي تهاي مذكور معتبر
خواهد بود.

kaveh5

عضو جدید
سلام مهندس تبریک میگم واقعا طراحی خیلی خوب شدین تصویری عکسی از کارتون ندارین ما هم استفاده کنیم ؟ کلاس رفتین ؟ چندمین بار بودش که ازمون دادی/؟؟؟
دوست عزیز راهنمای اعلام نتایج رو بخونین:
همانطور كه در دستورالعمل ثبت نام آزمون مذكور اعلام گرديد اخذ صلاحيت اجرا براي رشته هاي
عمران و معماري درصورت دارا بودن پروانه اشتغال ب هكار در صلاحيت هاي طراحي و يا نظارت اين رشت هها و يا
قبولي در آزمون جاري يكي از اين بخش ها مقدور خواهد بود. لذا در صورت قبولي در بخش اجرا و دارا نبودن
شرايط مذكور قبولي مربوطه حداكثر به مدت 4 سال از تاريخ آزمون تا زمان احراز صلاحي تهاي مذكور معتبر
خواهد بود.

nini_nj

کاربر فعال
سلام مهندس تبریک میگم واقعا طراحی خیلی خوب شدین تصویری عکسی از کارتون ندارین ما هم استفاده کنیم ؟ کلاس رفتین ؟ چندمین بار بودش که ازمون دادی/؟؟؟
ممنونم متاسفانه تصویری از کارم ندارم
نه کلاس نرفتم و بار سوم بود که امتحان می دادم
بار اول مدادی کم رنگ تحویل دادم، نمرم خیلی کم شد، انگار اصلا صحیح نکرده بودن!
بار دوم هم نمرم لب مرز شد.

minamir3000

کاربر فعال
سلام دوستان، من با 23 رد شدم، بار اولم بود، به همه اونهایی هم که قبول شدن تبریک می گم ;)

mostafa82

عضو جدید
نتایج هم اعلام کردن خیلی عجیب بود این سری.
تبریک میگم به همه دوستان که قبول شدن.اونها هم که قبول نشدن ایشالا دفعه بعد قبول بشن.

سائ

عضو جدید
سلام به همگی من بار اولم بود اما فک میکردم قبولم....
همه چیو کامل کشیده بودم ولی چون فک میکردم جک ممنوعه
رمپ گذاشتم و 21 شدم.واقعا ممنون از راهنمایی همه در طول تمارین.
راستی میشه اعتراض کرد؟؟؟

نتایج هم اعلام کردن خیلی عجیب بود این سری.
تبریک میگم به همه دوستان که قبول شدن.اونها هم که قبول نشدن ایشالا دفعه بعد قبول بشن.

rahbar49

عضو جدید
با سلام

ضمن عرض تبریک به همه دوستانی که قبول شدن و آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان

یه خواهش از دوستانی که قبول شدن...

ازتون خواهش میکنم که نمزه قبولیتونو به همراه یه طراحی حتا اسکیس وار از پلانهاتون رو بذارین تا همه استفاده کنیم

خودتون میدونین که هیچ منبعی جز این نمی تونیم داشته باشیم

با تشکر

rahbar49

عضو جدید

سلام لطفا اگه میشه یه اسکیس از طرحتون بذارین
منم کساییو شنیذم که اصلا انتظار قبولی نداشتن ولی شدن !!!!!!!!!!!

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان بهترین تمرین برای قبولی تو آزمون انجام دادن سوال سالهای قبل و تحلیل و بررسیشونه
البته دوستانی که قبول شدن اگه لطف کنن طرخشونو بزارن کمک بزرگی کردن

arame1

عضو جدید
دوستان عزیز سلام
تبریک میگم به همه کسانی که قبول شدند.
به نظر شما اعتراض برای کسی که طراحی از 50 شده 15 فایده ای داره؟ راسیتش من همه قوانینو رعایت کردم و نکات مربوط به هرکدام را نوشتم شیتهامو پر کردم البته مبلمانم و قسمتی از برشم کامل نبود.
ممنون از راهنماییتون

bahar-spring

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز سلام
به نظر شما اعتراض برای کسی که طراحی از 50 شده 15 فایده ای داره؟ راسیتش من همه قوانینو رعایت کردم و نکات مربوط به هرکدام را نوشتم شیتهامو پر کردم البته مبلمانم و قسمتی از برشم کامل نبود.
ممنون از راهنماییتون

سلام منم 14 شدم میخواستم ک اعتراض بزنم ولی بعید میدونم اختلاف 10 نمره تا قبولی خیلی زیاده.

jafarsydi

عضو جدید
دوستان عزیز سلام
ممنون از راهنماییتون
دوست عزیز لطفا با قرمز و اینقدر بزرگ ننویش
احتمالا طرحت یه مشکل خیلی بد و بزرگ داشته

m444

عضو جدید
دوستان واسه فرستادن اعتراض حتما باید پست سفارشی باشه ؟؟ آخه دوستم با پست پیشتاز فرستاده نکنه اشکالی داشته باشه ؟؟؟

بالا